29 kwietnia 2010, 14:33
0
inter moze wygral ali my i tak wiemy ze barca to najlepszy kluba na swiecie !!!!
29 kwietnia 2010, 14:32
Milosc Duma Wiara Walka!!!! Tego nikt nam nie zabierze!!!
28 kwietnia 2010, 19:11
ZARA PO BROWARKI TRZEBA LECIEC
28 kwietnia 2010, 16:37
28 kwietnia 2010, 16:35
26 kwietnia 2010, 18:04
fajnie jak by jeszce mozna glebiej bylo zajrzec do archiwom i strasze mecze sciagnac np barca chesli 5-1
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
inter moze wygral ali my i tak wiemy ze barca to najlepszy kluba na swiecie !!!!
0
Milosc Duma Wiara Walka!!!! Tego nikt nam nie zabierze!!!
0
ZARA PO BROWARKI TRZEBA LECIEC
0
0
0
ZARA PO BROWARKI TRZEBA LECIEC
0
Milosc Duma Wiara Walka!!!! Tego nikt nam nie zabierze!!!
0
inter moze wygral ali my i tak wiemy ze barca to najlepszy kluba na swiecie !!!!
0
fajnie jak by jeszce mozna glebiej bylo zajrzec do archiwom i strasze mecze sciagnac np barca chesli 5-1
0