czudi17
Dołączył/a: sierpień 2012
D
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niestety srodek pola nie funkcjonuje, caly czas przegrywamy przez środowych obrońców.
10
Jak myślimy o wygraniu LM to potrzebujemy absolutnie takiego nastawienia jak dziś w każdym meczu tych rozgrywek.
5
DZIĘKUJEMY POPROSTU!
2
Boje się takiego nadmiernego nabuzowania :D
4
Komentatorzy oczywiście nie ogarneli ze wylecial za wybicie piłki bo muslal ze koniec
0
Jak wchodził Var to wydawało mi sie że sędzia główny będzie podchodził do ekranu przy spornej sytuacji i podejmował decyzje, a teraz mam wrażenie że jak podchodzi to wiadomo że pokaże czerwień czy tam rzut karny, więc nawet nie idzie oglądac xD
6
Oczywiście mega ekspert Orlowski mówi że wynik 3;3 to jest taki jakiego się spodziewał xDD
3
To nie jest przypadek że kryzys przypada akurat podczas absencji Pedriego, jesteśmy od niego totalnie uzależnieni…
0
@Damian11 na szczęście ty nie jesteś trenerem.
1
@July_6_BcN akurat jak trzeba powoli kończyć sezon :D
17
Ale Ferran co dał piłeczkę do Erica xD
1
Musze se zjeść pączka
0
@Eklerek Przeklęci Targarienowie :D
0
Szacuneczek, swoją drogą tu się liczy kiedy moment odłożenia kostki czy jak? Bo ważne tu są pewnie tysięczne sekundy wiec stopier musi być dobrze dopracowany :D
1
No to sportowca roku w Polsce już znamy :D
2
@Michall99 głowa też wystawała
6
De Jong to taki profesor od kilku meczy, mam wrażenie że można do niego podać w każdej strefie boiska.
2
Narazie jedyny pomysł na grę to podanie do Yamala i wrzutka :D
2
@szela1899 zgodzę sie, taki Van Dijk/Marquinios byłby marzeniem na koniec kontraktu.
0
Jest może gdzieś multi Liga Europy do oglądania? Jak nie na Polskim to może zagranicznych kanałach?
1
@BorzyKrzys Wiemy że to twój pracodawca pisał…
2
@Barceloniarz987 może jednak FDJ, Fermin i Olmo w środku.
0
Z kroku taka petarda… brawo
1
No tak czyli ręką można strzelać tak…
1
Cubarsi jeszcze stanął za Cancelo żeby napewno Guedes to trafił xd
0
Dobrze ze nie wpadło bo znowu spalony xd
2
Yamalek gotuje dziś
0
Czyli DRO wybiera drogę jak Xavi Simons.
1
Cubarsi poddymił lekko na koniec :D
0
@Matheu12 Ronny miał grać w środku pomocy?