1

Niestety srodek pola nie funkcjonuje, caly czas przegrywamy przez środowych obrońców.

10

Jak myślimy o wygraniu LM to potrzebujemy absolutnie takiego nastawienia jak dziś w każdym meczu tych rozgrywek.

5

DZIĘKUJEMY POPROSTU!

2

Boje się takiego nadmiernego nabuzowania :D

4

Komentatorzy oczywiście nie ogarneli ze wylecial za wybicie piłki bo muslal ze koniec

0

Jak wchodził Var to wydawało mi sie że sędzia główny będzie podchodził do ekranu przy spornej sytuacji i podejmował decyzje, a teraz mam wrażenie że jak podchodzi to wiadomo że pokaże czerwień czy tam rzut karny, więc nawet nie idzie oglądac xD

6

Oczywiście mega ekspert Orlowski mówi że wynik 3;3 to jest taki jakiego się spodziewał xDD

3

To nie jest przypadek że kryzys przypada akurat podczas absencji Pedriego, jesteśmy od niego totalnie uzależnieni…

0

@Damian11 na szczęście ty nie jesteś trenerem.

1

@July_6_BcN akurat jak trzeba powoli kończyć sezon :D

17

Ale Ferran co dał piłeczkę do Erica xD

1

Musze se zjeść pączka

0

@Eklerek Przeklęci Targarienowie :D

0

Szacuneczek, swoją drogą tu się liczy kiedy moment odłożenia kostki czy jak? Bo ważne tu są pewnie tysięczne sekundy wiec stopier musi być dobrze dopracowany :D

1

No to sportowca roku w Polsce już znamy :D

2

@Michall99 głowa też wystawała

6

De Jong to taki profesor od kilku meczy, mam wrażenie że można do niego podać w każdej strefie boiska.

2

Narazie jedyny pomysł na grę to podanie do Yamala i wrzutka :D

2

@szela1899 zgodzę sie, taki Van Dijk/Marquinios byłby marzeniem na koniec kontraktu.

0

Jest może gdzieś multi Liga Europy do oglądania? Jak nie na Polskim to może zagranicznych kanałach?

1

@BorzyKrzys Wiemy że to twój pracodawca pisał…

2

@Barceloniarz987 może jednak FDJ, Fermin i Olmo w środku.

0

Z kroku taka petarda… brawo

1

No tak czyli ręką można strzelać tak…

1

Cubarsi jeszcze stanął za Cancelo żeby napewno Guedes to trafił xd

0

Dobrze ze nie wpadło bo znowu spalony xd

2

Yamalek gotuje dziś

0

Czyli DRO wybiera drogę jak Xavi Simons.

1

Cubarsi poddymił lekko na koniec :D

0

@Matheu12 Ronny miał grać w środku pomocy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?