O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna,muzyka,film
  • Ulubiony zawodnik Iniesta,Xavi,Messi,Villa,Luis Suárez,Puyol
  • Ulubione zespoły Barcelona <3
  • Barcelonie kibicuję od 13 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

pewnie nie daja meczu na polsacie bo gmocha juz tam nie ma,heh

0

aaa...on;] :P Majaczy:P no ale jesli im to sie uda ( w co szczerze mowiąc wątpie ) to bedzie dla nich jakas tam satysfakcja...ale ja wierze w naszych ze rozprawia sie z nimi tak jak ponizej pisalem;)

0

kto dobrze mowi? 7551432-gg pisac jak ktoś chce;)

0

ahyy...no ale poczekamy zobaczymy czy przyjdzie do nas czy nie,sa to tylko spekulacje i nie ma co robic z igly widł czy jak to tam sie mówi;p

0

ja BYŁEM za PORTO! mieli ogromna szanse pokonac tych ang z United! po pierwszym meczu mieli doskonala szanse i prawie im sie to udalo gdyby nie CR;// zreszta,z drugiej strony Potro nie zagralo dobrego meczu na swoim obiekcie...poszlo im duzo lepiej na wyjezdzie...

Zobacz wszystkie

0

Te 2 mecze bd bardzo cięzkie dla Barcy...to jest pewne...Cech nie pokazal nic dobrego w meczu z L'poolem i nawet lepiej moze,moze jest bez formy..myśle ze bedzie wynik 2;1 na Camp Nou i 2;0 w lodnynie dla nas...i finał z Arsenalem;]

0

ja BYŁEM za PORTO! mieli ogromna szanse pokonac tych ang z United! po pierwszym meczu mieli doskonala szanse i prawie im sie to udalo gdyby nie CR;// zreszta,z drugiej strony Potro nie zagralo dobrego meczu na swoim obiekcie...poszlo im duzo lepiej na wyjezdzie...

0

ahyy...no ale poczekamy zobaczymy czy przyjdzie do nas czy nie,sa to tylko spekulacje i nie ma co robic z igly widł czy jak to tam sie mówi;p

0

kto dobrze mowi? 7551432-gg pisac jak ktoś chce;)

0

aaa...on;] :P Majaczy:P no ale jesli im to sie uda ( w co szczerze mowiąc wątpie ) to bedzie dla nich jakas tam satysfakcja...ale ja wierze w naszych ze rozprawia sie z nimi tak jak ponizej pisalem;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?