dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Bez mrugnięcia okiem bym wolał Icardiego niż Higuaina
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Sędziów żegnali w tamtym sezonie z torbami po meczach.
0
Ciekawe jak Real pożegna najlepszego w historii ? ( Ronaldo) ;-)
0
Spoko....a...S....
0
Co zrobił? . . . .
0
Może to i lepiej bo Partugalia daleko nie zajdzie. Mam nadzieje oczywiście
2
Inieste i Xaviego może zobaczymy na ławce ale w roli trenerów ....
0
Jak Suarez tym jenczeniem i narzekaniem na innych będzie rozbijał nam psyche chłopaków to nie będzie dobrze.
0
Wypatrzyles zawsze jest Edit....
2
Prosze was aby po jednym kiedyś tam gorszym meczu nasi znawcy Coutinho nie sprzedawali.
1
Przesadziłeś Neymar nie miał aż takich strzalów z dystansu
1
Titanic.
0
Co z Dembele?
0
Mina w składzie super :-) mam nadzieje ze się odkuje za tamten mecz bo szkoda go było ostatnio
0
Kto wygra Bedorf czy Pudzian?
0
Messi współpracuje z Madrycka Gazeta, jak on może ........
0
A Żeby w Kijowie byli myślami w Rosji albo na urlopie.......
6
Czytam komentarze i widzę jakie niezrozumienie słów Rivaldo. Zapatrzeni w Messiego nie umieją nawet poprawienie odczytać słów i zdań wypowiedzianych naprawdę obiektywnie,
Przecież on powiedział że obecnie to Ronaldo jest na tronie najlepszego piłkarza na świecie a nie ze to on tak uważa ze jest najlepszy
0
Od Rivaldo won.
5
Aby Dembele tym dziennikarzynom i nawet niektórym użytkownikom tej strony co go sprzedają albo wypozyczja Gęby na mundialu pozamykał ....
0
No to kogo zostawić? Ale ból głowy
10
Z tej paczki za Matudiego bym Rabiota wziął na Mundial
1
Czy Lucas Hernanddez jest lepszy od Digne?
0
Rabiot nie powołany No niezła kadrę ma ta Francja
Rabiot naprawdę jest świetnym piłkarzem ale czy są lepsi we Francji?
13
Może dlatego że Ramos i Chiellini nie są obiektem zainteresowań Barcelony?
2
Oby prawa strona dawała ciała w Portugalii...
4
To są żarty czy są lepsi od niego w Portugali?
0
Semedo powolany do Reprezentacji?
2
Najprościej tak odpowiedzieć aby zabawnie było. Wiec zapytam inaczej dla tych co nie zrozumieli.
W czym Lenglet jest lepszy i co wskazuje że jednak on?