11

@Adran360 Pierożki były na zdjęciu są z Raphinią

1

Brac z pocalowaniem rak

33

Niesamowicie szczery i poruszający wywiad – za błyskiem wielkiego nazwiska widać przede wszystkim ojca, który bez wahania postawił wszystko na szali dla zdrowia córki. To też piękny przykład, jak czyjaś publiczna walka, jak u Luisa Enrique, potrafi dać innym realną siłę do przetrwania najtrudniejszych momentów.

1

Madueke pozamiatał konkurencje

0

Jest dobra kadra + u siebie + niska forma rywali, nic tylko wygrać

1

"Najlepiej wyglądaliśmy wtedy, gdy zostaliśmy w dziesiątkę." Czyli sędzia jednak pomógł :D

0

@xavi890 57 619 miejsc

0

Powiedział co wiedział

0

Na prowadzeniu widzę mój gol w B klasie z 2008r. no nieźle

0

@Luciferrrro zgadzam sie, jedyne co to powera ma, bo te piłki to leca 150km/h

1

@slayer to przez te nowe niebieskie stroje...

1

Pensje obniżyć i może zostać, nie zapominajcie, że Wojtuś nie jest na wieki

0

Na jakich oni wtedy grali boiskach... :o

8

Proszę redakcje o nie umieszczanie artykułów związanych z Panem Ćwiąkałą bo to zwykły prowokator

18

Czy ja wiem czy Pedri i FDY zostali "zmiażdżeni"? Hmm po prostu to są aktualnie najlepsi zawodnicy FCB, serce kreowania akcji, przez co zostało zwiększone na nich krycie. "Zdeklasowana Barcelona", "Ośmieszyli Barcelone" ale kto? Wynikiem 2:1? Gość mocno odleciał :D

0

jak to dobrze ze trafiło na Girone, ale nie mówie hop...

2

Przegrany mecz, ale arbiter no beka dobrze że nie było bliskiego wyniku

3

Hahaha ale dymy

13

@Herbert Myślę, że chodzi tutaj o to, żeby agent piłkarza nie zmieniał warunków na "wyższych z czasem". Czyli, że Agent chciał więcej jak wstępnie ustalili. Punkt startu w negocjacji to pierwsza oferta, w tym przypadku zaoferowana przez Agenta Nico. Negocjacje mogą trwać od kilku minut do kilkudziesięciu dni, a finalnie i tak może nie dojść do porozumienia stron. Może tutaj też być coś źle przetłumaczone w tym wywiadzie.

0

Ważne żeby było bezpiecznie, tyle osób w jednym miejscu to nie przelewki. Obecna sytuacja kupna biletów to istna patologia, mam nadzieję że powrót będzie najszybciej jak to możliwe.

0

@Cules69 Ale w punkt! haha

16

To już powoli robi się żałosne, te jego teksty ile on to nie może grać

0

Chciałem pojechać na ten mecz, wiem że tanio nie będzie. Początkowo kilka miesięcy temu mówiło się o nowym Camp Nou. Do Anglii też jestem w stanie polecieć, ale zmieniać kontynent już chyba odpuszczę.

1

Znam jednego, który by pasował. Gra teraz w Interze Miami, myślę że chciałby grać dla Barcy

1

Jakby mu się udało zakręcić jeszcze w Arabii to nawet spoko kariera

0

@Marcin5aa Na telefonie rzadko zaglądam, właśnie przez to.

1

@Hasszz Pewnie news nie prawda, ale sama ta historia z tym związana jest ciekawa XDD Z tego co pamiętam coś z Pogbą było też

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

To Umtiti pytał o leczenie szamana?

3

On jakby pół jednej pozycji zabezpieczył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?