dallas123
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Adran360 Pierożki były na zdjęciu są z Raphinią
1
Brac z pocalowaniem rak
33
Niesamowicie szczery i poruszający wywiad – za błyskiem wielkiego nazwiska widać przede wszystkim ojca, który bez wahania postawił wszystko na szali dla zdrowia córki. To też piękny przykład, jak czyjaś publiczna walka, jak u Luisa Enrique, potrafi dać innym realną siłę do przetrwania najtrudniejszych momentów.
1
Madueke pozamiatał konkurencje
0
Jest dobra kadra + u siebie + niska forma rywali, nic tylko wygrać
1
"Najlepiej wyglądaliśmy wtedy, gdy zostaliśmy w dziesiątkę." Czyli sędzia jednak pomógł :D
0
@xavi890 57 619 miejsc
0
Powiedział co wiedział
0
Na prowadzeniu widzę mój gol w B klasie z 2008r. no nieźle
0
@Luciferrrro zgadzam sie, jedyne co to powera ma, bo te piłki to leca 150km/h
1
@slayer to przez te nowe niebieskie stroje...
1
Pensje obniżyć i może zostać, nie zapominajcie, że Wojtuś nie jest na wieki
0
Na jakich oni wtedy grali boiskach... :o
8
Proszę redakcje o nie umieszczanie artykułów związanych z Panem Ćwiąkałą bo to zwykły prowokator
18
Czy ja wiem czy Pedri i FDY zostali "zmiażdżeni"? Hmm po prostu to są aktualnie najlepsi zawodnicy FCB, serce kreowania akcji, przez co zostało zwiększone na nich krycie. "Zdeklasowana Barcelona", "Ośmieszyli Barcelone" ale kto? Wynikiem 2:1? Gość mocno odleciał :D
0
jak to dobrze ze trafiło na Girone, ale nie mówie hop...
2
Przegrany mecz, ale arbiter no beka dobrze że nie było bliskiego wyniku
3
Hahaha ale dymy
13
@Herbert Myślę, że chodzi tutaj o to, żeby agent piłkarza nie zmieniał warunków na "wyższych z czasem". Czyli, że Agent chciał więcej jak wstępnie ustalili. Punkt startu w negocjacji to pierwsza oferta, w tym przypadku zaoferowana przez Agenta Nico. Negocjacje mogą trwać od kilku minut do kilkudziesięciu dni, a finalnie i tak może nie dojść do porozumienia stron. Może tutaj też być coś źle przetłumaczone w tym wywiadzie.
0
Ważne żeby było bezpiecznie, tyle osób w jednym miejscu to nie przelewki. Obecna sytuacja kupna biletów to istna patologia, mam nadzieję że powrót będzie najszybciej jak to możliwe.
0
@Cules69 Ale w punkt! haha
16
To już powoli robi się żałosne, te jego teksty ile on to nie może grać
0
Chciałem pojechać na ten mecz, wiem że tanio nie będzie. Początkowo kilka miesięcy temu mówiło się o nowym Camp Nou. Do Anglii też jestem w stanie polecieć, ale zmieniać kontynent już chyba odpuszczę.
1
Znam jednego, który by pasował. Gra teraz w Interze Miami, myślę że chciałby grać dla Barcy
1
Jakby mu się udało zakręcić jeszcze w Arabii to nawet spoko kariera
0
@Marcin5aa Na telefonie rzadko zaglądam, właśnie przez to.
1
@Hasszz Pewnie news nie prawda, ale sama ta historia z tym związana jest ciekawa XDD Z tego co pamiętam coś z Pogbą było też
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
To Umtiti pytał o leczenie szamana?
3
On jakby pół jednej pozycji zabezpieczył