damian.09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ansufati123 bedzie mozna stracic z Atleti, jak dzis przegraja to remis z nimi tez jest spoko o ile reszte wygramy. A to bardzk dobra wiadomosc, Atleti ktore musi beszie sie odslaniac i nie bedzie moglo grac autobus+kontry
0
@Rudi35 narracja jakby z Cafe Bernabeu..
daj spokoj, mistrz to mistrz, najlepsza druzyna na przestrzeni sezonu
1
@PatrychoO jeszcze Sevilla Granada 18:30, jestem ciekaw postawy Granady
2
A może tak przykład z Wisły i Błaszczykowskiego wziąć? ;)
0
@Djzordon gdyby byli kibice, to owszem
1
@dmcteam Jack Rye, czyli zytni bourbon. Ja lubie, jest nieco ostrzejszy i bardziej wyrazisty w smaku.
Ale ja też np wole klasycznego Jacka od Gentelmana (z tych samych względów) - to tak, abys mial male porownanie
Aaa, chyba, ze mowisz o „Apple” .. to tych smakowych nie dotykam, wiec nie wiem
0
@DejvidR VPN - polecam „Free VPN” dziala cudnie i mobilnie i na lapku (iPad, mac). Taki z ikona jednorozca i fioletowym kolorem.
Serio za free, ustaw sobie wtedy lokalizacje „Europa” i player.pl bedzie dzialac miodnie!
20
2:0 i gole Messiego i bede w raju ;)
0
@Kengo dramat ...
3
@Kgorecki2500 te w krate? no cos Ty!
Z sezonu 18/19 owszem, eleganckie ;)
Ale swietne byly 08/09, gdy Pep zaczynal a Messi przejal 10 i zgarnelismy LM w Rzymie :)
5
@AmigoBlancos nigdy za realem
1
Ja juz przestaje ogarniac co sie dzieje.
Niech cholera Laporta ogarnie to i zacznie blokowac te durne projekty. Prosze tylko o klasyczne pasy, nic wiecej.
2
@sebasarna18 grajac amatorsko, bedac starszy od niego, po 3 operacjach wrocilem i osiagnalem duzo lepsza forme jak i jakosc gry od wydolnosci po technike.
W tak wielkim klubie jak Barca jest tk tym bardziej mozliwe.
Jasne, dowod anegdotyczny, ale jednak potwierdza ze jest to mozliwe.
0
Dobry sklad, Sevilla mogla sie przygotowac, ale w 3 dni calkiem tego nie rozmontuje, a my naprawde mamy to wtedy dobrze poukladane!
2
@333tricampeones333 w zyciu nie bede im kibicowal - niech ebdzie remis
1
@gregorio_estornino widocznie nie przekonuje bardziej niz Busi. Uwierz, zaden trener nie wystawia ludzi aby strzelac sobie w kolano, a dlatego ze wierzy iz to najlepsza opcja
5
Gosc ma racje, bo w Europie to wychodzac na miasto nie sa w stanie odpedzic sie od paparazzi badz kibicow, w Stanach pilka nie jest az tak popularna i na pewno prywatnie mieliby wiecej swobody.
0
@highway Lighthouse
Winchester
0
@Fake69 Mudbound
0
@Kapitan_SW a nie Henry Eto’o Messi?
0
@Quavosk Wstaw Trincao za Firpo (zamien stronami z Dembele) i masz ustawienie z Betisu :)
0
Mingueza - de Jong - Umtiti - Alba
Busi
Pedri - Messi
Dembele - Griezmann - Firpo
0
@pluszek Real ma niemal takie samo zadluzenie, ale to Leo drenuje Barce?
Jesli cokolwiek bylo zle przeliczone, to nie przez Leo a przez zarzad, ktory byl najgorszym jaki pamietam..
0
@JUrban no to bylem tu za pozno wobec tego :/
Niemniej, akcja raz na dekady, jestem ciekaw jak to sie skonczy :)
1
Tak przegladalem wczoraj Ramble i nie znalazlem nic o GameStopie.
Ktos jeszcze tlucze sie z goliatem? Wyglada na to, ze squeeze jeszcze sie w ogole nie zaczal ;)
0
Czy zmienia sie cos dla powracajacych do kraju transportem zorganizowanym? Dalej bezwglednie 10dni kwarantanny?
0
@lukaszbarca15 dalej nie rozumiesz czy udajesz? Wymieniles rowniez Neya. Razem we 3 grali tylko 3 lata.
Do tego Suarez zbieral asysty nie tylko grajac z nimi, a takze wczesniej i pozniej.
Zreszta, chcesz to mu umniejszaj, kazdy kto nie jest slepy wie, ze Suarez to swietny napastnik, najlepsza 9ta jaka miala Barca i do tego rownie mocny asystent.
Albo szuka mocno Leo i kazdy wie ile mu asystuje, a jakos nawet w samej Barcelonie uzbieral ogolnie asyst mniej niz Suarez. Urugwajczyk to po prostu topka, tyle.
0
@lukaszbarca15 wspomniales o Neymarze i Leo jako grajacych z nimi, ile grali razem?
2
@lukaszbarca15 piszesz jakby wszystko tylko w Barcelonie w 3 lata zrobil.
1
@Dzemix111 deska w Swiss jesli tylko od lutego nie bedzie kwarantanny po powrocie ;D