0

Do tego Masche na DM i skład na dziś dla mnie idealny :D

0

Zaraz po Mathieu.

2

Dokładnie, Mathieu zagrał bardzo dobrze wczoraj.

0

Pewnie, przegrała drużyna. Niemniej ejdnak mecz zawsze da się rozłożyć na czynniki pierwsze. W tej sytuacji zawinił Iniesta. W innych-inni gracze.

1

Wczoraj jak Iniesta musiał zejść to już niestety praktycznie był przesądzony wynik spotkania .. było pewne, że wejdzie S.Roberto, ale co ten chłopak może dać drużynie? Niestety to nie jego poziom. Tam mi szkoda Thiago.. jego brat niestety też nie gra tego co starszy Alcantara. Nie mamy specjalnie arternatyw ani w pomocy, ani w ataku. Pedro za Suareza .. i co? Pusty śmiech. Ehh.

0

To trzeba być trenerem, aby umieć i móc wypunktować błędy danego zawodnika?

1

No Ty, ale podał ją bezpośrednio zawodnikowi Realu. Nie spojrzał dokładnie. Bramka Iniesty jak nic.

0

Mathieu na lewej daje wiecej mozliwosci w defensywie niz Alba, chociaz Hiszpan jest szybszy. Dobrze, ze gra Xavi, nawet kosztem Rakiticia. Chorwat jest bardzo poprawny, ale mało blyskotliwy i mniej czuje szybka gre na jeden kontakt. Suarez od poczatku .. jedynie matrwi mnie to, iz w jesli ok 60-70min bedie trzeba gonic wynik to nie bedzie kim straszyc z lawki.

0

oplaca sie kupic weeb.tv nawet na najkrotszy okres. W sts.tv masz slaba jakosc (plusem jest, ze nie tnie) i nie ma fullscreen.

0

W sts.tv na zywo .. jak dziala tam stream? Ma ktoś konto i tam ogląda mecze?

5

Nikogo. Jestem pewien.

0

..a nie pomyślałeś, że zaczną oglądać po prostu z 15-minutowym opóźnieniem?

0

IceMan - uważam, że niestety tym razem felieton tylko ok. Powtarzałeś się niepotrzebnie z bramkami i asystami między Messim i Neymarem. Zupełnie niepotrzebne moim zdaniem również wstawki o kobiecym okresie i bólu głowy jako wymówki od seksu. Osobiście mam szczęście nie żyć ze stereotypową kobietą i sądzę, że nie tylko ja. Niczemu nie służy takie generalizowanie. Miało być śmiesznie, nie wyszło. Choć zapewne znajdzie się kilku, którzy się ze mną nie zgodzą. Pozdro i VeB!

0

Sandro jest lepszym i ciekawszym graczem od Munira. Chyba każdy to widzi. Zrobił się szum wokół marokańczyka, zupełnie nie wiem dlaczego aż taki. Tak samo Rafinha, S. Roberto to nie ta klasa co on.

0

No tak, ale pewnie zdążyłeś ją wyprać ze 2 razy. Po czasie zobaczysz różnicę. Qatar jak i Unicef zaczną szybko schodzić, materiał też się różni.

0

Gdzie Ty to chłopie wyczarowałeś? :D

0

Po roku będzie wyglądać jak oryginał po 4-5 latach - wiem, bo sam raz kupiłem z Chin. Pierwszy i ostatni.

0

Wszyscy w tych swoich składach wyjeżdżacie z Iniestą w ataku (a przynajmniej obok 3 pomocników), a zawsze takie marudzenie było, że miejsce Andresa w środku ..

0

Ściągnie Valdes? ..a skąd?

0

Niestety Lucho to nie Guardiola. Będzie to 'zwykłe' El Clasico.

12

albo bedzie 1-2, albo 2-3, albo 3-2, albo inny wynik

0

..a ładnie to tak generalizować ?

0

Zdziwiłbyś się.

0

Bardzo przecietnie. Każdy, kto grałby tak jak on miałby podium o złotą piłkę (w świecei bez Messiego)

0

Bardzo chciałbym taki skład na ten mecz.

0

Dla uściślenia .. nie meczy, a meczów. 274 strzały. Bez spiny.

0

Tam gadasz, pewnie, że śmieszne :D

0

Ja od początku twierdziłem, że z Sandro ciekawszy i lepszy gracz niż z Munira. Nikt nie słuchał, wszyscy się Munirem zachłysnęli.

0

Jeden z moich ulubionych graczy Barcy. I do tego co napisałeś warto dołożyć jego strzały z dystansu .. :)

10

Znikąd to się nie wzieło.


Nie zdziwiłoby mnie takie zachowanie Messiego, gdyż Ci co uważnie go obserwują, wiedzą, że lubi kręcić nosem itd. Jednak nie wierzę, że Lucho w ten sposób robi zmiany. Może chciał się go tylko zapytać czy chce odpocząć? Sądzę, że gdyby chciał zrobić tę zmianę, to by ją zrobił i Messi zobaczyl by tylko czerwoną '10' na tablicy i musiałby zejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?