0

Prawnicyy, piekne słowa ;)

2

Mam nadzieje ze Barca znow trafi PSG w fazie pucharowej LM i po raz kolejny dostaną lanie :)

1

Tytuł artykułu podsumował wszystko :)

3

Polecam zobaczyć ostatnie zdjęcie udostępnione na Facebooku przez Pique ! Oby przekaz był prawdziwy :)

2

Hajto te procenty wylicza czy jaki chuj? Puste "statystyki"

0

Pomocnik ze światowego topu powinien być podstawą i jeśli nie Verratti to ktoś inny, Eriksen i Seri myślę że są fajną opcją ale niestety nic nie wiadomo :/

0

Finansowe fair play i tyle w temacie :)

0

Komentarz usunięty

0

Przy ustawieniu 3-4-3 mógłby spokojnie grać w pierwszym składzie, Messi na ŚPO

0

Gdzieś inieste zgubiłes chyba ;)

0

Verratti only!

2

Zwyczajni (nie boje się użyć tego słowa) frajerzy, bo nawet szacunek nie pozwala na zapropowanie Messiemu transferu :/;ale czego się spodziewać po RM...

2

" Ze swojej szkółki w Dortmundzie" za każdym razem śmieszy :D

0

W wyniku zakontraktowania Verrattiego jak myślicie,za Rakitićia, Inieste czy zmiana formacji?

0

Margines błędu wyczerpali. W Turynie trzeba wyjść 3-4-3 i narzucić im swoją grę innego wyjścia nie ma

9

Ustawienie 3-4-3 sprawdziło się genialnie, Enrique powinien na nim pozostać bo może to być maszynką do wygrywania

0

O której losowanie par 1/2?

0

Jeżeli Umtiti wróci na klasyk to obowiązkowo 1 skład. Za Gomesa Rafinha i na śpd dać szansę mascherano bo niestety busquets nie może odnaleźć formy. Tylko 3 punkty i przerwać passę realu :)

0

Bardzo mnie to cieszy :). Zarówno Bravo jak i Marc są na podobnym poziomie, a grając co tydzień jeszcze się rozwinie. Oblak nie będzie miał co do powiedzenia :D

2

Idealny moment na rewanż i wysoką wygraną. Po wysokiej porażkę z Bilbao w pozostałych meczach nie mieli nic do gadania, wiec i celta niech nie liczy na litość haha :D

0

Basków nie można skreślać, racja...ale na San mames, u siebie Barcelona nie ma sobie równych ^^

0

Aduriz ma chore ambicje

0

Wie ktoś może czemu na ramieniu w koszulkach Barcy logo "LFP" nie jest wyróżnione dla mistrza? Jak chociażby w premier league albo Bundeslidze aktualny zdobywca ligi posiada takowe wyróżnienie, zawsze jest to miłe dla oka :)

0

zasłużył na mecz w LM !

0

Bravo jak wino :D

0

I ligę mistrzów również mogłeś oglądać?

0

Ktoś wykupywał pakiet sportowy (w tym eleven) na player.pl ? Opłaca się ?

1

Barça nigdy nie przegrała meczu z Realem, gdy do przerwy było 1:1..... a ostatni klasyk na santiago bernabeu ? :/ było 1;1 w pierwszej połowie u nagle 3;1 :/

0

Teraz Barcelona niszczy wszystkie złe passe :D wiec spokojnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?