damianito16
Dołączył/a: styczeń 2015
Spytkowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawnicyy, piekne słowa ;)
2
Mam nadzieje ze Barca znow trafi PSG w fazie pucharowej LM i po raz kolejny dostaną lanie :)
1
Tytuł artykułu podsumował wszystko :)
3
Polecam zobaczyć ostatnie zdjęcie udostępnione na Facebooku przez Pique ! Oby przekaz był prawdziwy :)
2
Hajto te procenty wylicza czy jaki chuj? Puste "statystyki"
0
Pomocnik ze światowego topu powinien być podstawą i jeśli nie Verratti to ktoś inny, Eriksen i Seri myślę że są fajną opcją ale niestety nic nie wiadomo :/
0
Finansowe fair play i tyle w temacie :)
0
Komentarz usunięty
0
Przy ustawieniu 3-4-3 mógłby spokojnie grać w pierwszym składzie, Messi na ŚPO
0
Gdzieś inieste zgubiłes chyba ;)
0
Verratti only!
2
Zwyczajni (nie boje się użyć tego słowa) frajerzy, bo nawet szacunek nie pozwala na zapropowanie Messiemu transferu :/;ale czego się spodziewać po RM...
2
" Ze swojej szkółki w Dortmundzie" za każdym razem śmieszy :D
0
W wyniku zakontraktowania Verrattiego jak myślicie,za Rakitićia, Inieste czy zmiana formacji?
0
Margines błędu wyczerpali. W Turynie trzeba wyjść 3-4-3 i narzucić im swoją grę innego wyjścia nie ma
9
Ustawienie 3-4-3 sprawdziło się genialnie, Enrique powinien na nim pozostać bo może to być maszynką do wygrywania
0
O której losowanie par 1/2?
0
Jeżeli Umtiti wróci na klasyk to obowiązkowo 1 skład. Za Gomesa Rafinha i na śpd dać szansę mascherano bo niestety busquets nie może odnaleźć formy. Tylko 3 punkty i przerwać passę realu :)
0
Bardzo mnie to cieszy :). Zarówno Bravo jak i Marc są na podobnym poziomie, a grając co tydzień jeszcze się rozwinie. Oblak nie będzie miał co do powiedzenia :D
2
Idealny moment na rewanż i wysoką wygraną. Po wysokiej porażkę z Bilbao w pozostałych meczach nie mieli nic do gadania, wiec i celta niech nie liczy na litość haha :D
0
Basków nie można skreślać, racja...ale na San mames, u siebie Barcelona nie ma sobie równych ^^
0
Aduriz ma chore ambicje
0
Wie ktoś może czemu na ramieniu w koszulkach Barcy logo "LFP" nie jest wyróżnione dla mistrza? Jak chociażby w premier league albo Bundeslidze aktualny zdobywca ligi posiada takowe wyróżnienie, zawsze jest to miłe dla oka :)
0
zasłużył na mecz w LM !
0
Bravo jak wino :D
0
I ligę mistrzów również mogłeś oglądać?
0
Ktoś wykupywał pakiet sportowy (w tym eleven) na player.pl ? Opłaca się ?
1
Barça nigdy nie przegrała meczu z Realem, gdy do przerwy było 1:1..... a ostatni klasyk na santiago bernabeu ? :/ było 1;1 w pierwszej połowie u nagle 3;1 :/
0
Teraz Barcelona niszczy wszystkie złe passe :D wiec spokojnie