damiano2609
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo ale z jakiego źródła?
0
Kto pisał o zainteresowaniu tym Antonym?
0
@Bobski a skąd wiesz ile Barca ma pieniędzy? Zaraz, że nie stać nas. A może stać. Teraz możemy se gdybać. Zobaczymy latem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Według Gerarda Romero MATS FdJ i Dest wystawieni na sprzedaż. Ktoś na grupie Facebook wrzucil
1
@barteq laporta od samego początku wiedział, że Messi odejdzie, tylko mydlił oczy
0
Pjanic mówił o sobie
1
@elrubio vipleague.co
0
@Piotr777 zmień dilera
0
@tomek8756 ???? | W przyszłym tygodniu ma zostać złożone wotum nieufności wobec zarządu Joana Laporty ze względu na brak projektu sportowego i niewywiązywania się z obietnic...????????
Popcorn w ręce, bo zaczyna się dziać grubo ????
[Primer el Barca] ????
Źródło to najprawdopodobniej profil na TT założony przez Socios FC Barcelony.
0
@damiano2609 wotum nieufności dla Laporty
0
https://www.facebook.com/groups/1164963773639002/permalink/2383999315068769/
Dzieje się
0
A może by tak trener Bilbao? Marcelino jest charyzmatyczny i myślę że ogarnąłby ten burdel
3
@Mroziu a z czego mieli zapłacić? Nie udało się wcześniej nikogo sprzedać więc w kasie pusto. Nam się to wszystko takie proste wydaje a tak naprawdę nie wiemy nic na temat finansów i tym podobnych spraw
1
@arni72 dzięki Panowie
0
Fajne bluzy, wie ktoś gdzie można takie łapnąć?
0
Kiedyś piłkarze chcieli grać w Barcelonie, za Bartomeu chcieli przyjść bo fajne zarobki
16
Zaczynam się zastanawiać, który bardziej teraz kręci
0
@Cule1234 chyba do jutra
0
@Gaz właśnie bym się zastanowił czy obecnie Barcelona to poważny klub
1
@NaFazieHitman szkoda chłopa, grać potrafi tylko te kontuzje
0
Podobno Aguero znowu chce odejść jak tydzień temu
0
Z którego sezonu polecacie koszulkę kupić?
0
@Comentateiro według mnie Chelsea w tym sezonie będzie mocne, więc wcale Psg nie musi wygrać LM. Podobnie Bayern, Man City, Liverpool
1
@PatrychoO coś takiego jest na allegro https://allegro.pl/oferta/koszulka-kolekcjonerska-messi-koniec-barcelona-m-11010875951
0
@DeCoo na allegro są juz
0
@Cvzx żadne wyjaśnienia. Wiedział kiedy udać się na wakacje. Tylko i tak będzie musiał się zmierzyć z tą sprawą, bo media mu nie odpuszczą
1
Jorge Messi zapytany dlaczego nie udało się zakontraktować Messiego odpowiedział zapytajcie w klubie. Pomijając już fakt czy to dobrze dla klubu, dla młodych zawodników i tych których Messi blokował, ze odszedł, to czy nie należą się nam kibicom jakieś wyjaśnienia Panie Laporta?
0
@KimBassinger1 już pewnie podpisał
0
@Masny mam tak samo