0

@escarabajo ale z jakiego źródła?

0

Kto pisał o zainteresowaniu tym Antonym?

0

@Bobski a skąd wiesz ile Barca ma pieniędzy? Zaraz, że nie stać nas. A może stać. Teraz możemy se gdybać. Zobaczymy latem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Według Gerarda Romero MATS FdJ i Dest wystawieni na sprzedaż. Ktoś na grupie Facebook wrzucil

1

@barteq laporta od samego początku wiedział, że Messi odejdzie, tylko mydlił oczy

0

Pjanic mówił o sobie

1

@elrubio vipleague.co

0

@Piotr777 zmień dilera

0

@tomek8756 ???? | W przyszłym tygodniu ma zostać złożone wotum nieufności wobec zarządu Joana Laporty ze względu na brak projektu sportowego i niewywiązywania się z obietnic...????????

Popcorn w ręce, bo zaczyna się dziać grubo ????

[Primer el Barca] ????

Źródło to najprawdopodobniej profil na TT założony przez Socios FC Barcelony.

0

@damiano2609 wotum nieufności dla Laporty

0

A może by tak trener Bilbao? Marcelino jest charyzmatyczny i myślę że ogarnąłby ten burdel

3

@Mroziu a z czego mieli zapłacić? Nie udało się wcześniej nikogo sprzedać więc w kasie pusto. Nam się to wszystko takie proste wydaje a tak naprawdę nie wiemy nic na temat finansów i tym podobnych spraw

1

@arni72 dzięki Panowie

0

Fajne bluzy, wie ktoś gdzie można takie łapnąć?

0

Kiedyś piłkarze chcieli grać w Barcelonie, za Bartomeu chcieli przyjść bo fajne zarobki

16

Zaczynam się zastanawiać, który bardziej teraz kręci

0

@Cule1234 chyba do jutra

0

@Gaz właśnie bym się zastanowił czy obecnie Barcelona to poważny klub

1

@NaFazieHitman szkoda chłopa, grać potrafi tylko te kontuzje

0

Podobno Aguero znowu chce odejść jak tydzień temu

0

Z którego sezonu polecacie koszulkę kupić?

0

@Comentateiro według mnie Chelsea w tym sezonie będzie mocne, więc wcale Psg nie musi wygrać LM. Podobnie Bayern, Man City, Liverpool

0

@DeCoo na allegro są juz

0

@Cvzx żadne wyjaśnienia. Wiedział kiedy udać się na wakacje. Tylko i tak będzie musiał się zmierzyć z tą sprawą, bo media mu nie odpuszczą

1

Jorge Messi zapytany dlaczego nie udało się zakontraktować Messiego odpowiedział zapytajcie w klubie. Pomijając już fakt czy to dobrze dla klubu, dla młodych zawodników i tych których Messi blokował, ze odszedł, to czy nie należą się nam kibicom jakieś wyjaśnienia Panie Laporta?

0

@KimBassinger1 już pewnie podpisał

0

@Masny mam tak samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?