Pierwszy raz zobaczyłem tego chłopaka na ME U-19 w zeszłe wakacje , bardzo mi zaimponował swoją ofensywną grą i spokojem w defensywie , zwłaszcza , że miał wtedy ledwie 16 lat . Od tego momentu uważnie przyglądałem się rozwojowi jego kariery , a tu taka poważna kontuzja .
0
Tito moze zdazy ze zmiana przed kolejna bramka
0
Bayern zmiana , a Tito dalej zwleka
0
Nikt nie potrafi wstrząsnąć zespołem , brakuje charakteru np Puyol
0
Gregman
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151679118669305&set=a.299455459304.180838.197394889304&type=1&theater
o tą 13 chodziło :)
0
Sory nie zauważyłem komentarzy
0
Oficjalny skład :Pinto, Alves, Cesc, Puyol, Villa, Alexis, Thiago, Mascherano, Adriano, Song i Tello .
bez Messiego
0
Sergi Roberto ma takie z flagą Katalonii :D
http://www.blindaxe.com/eng/shop/sharp-corners-neoprene-inner-shin-pads-2/
0
Pierwszy raz zobaczyłem tego chłopaka na ME U-19 w zeszłe wakacje , bardzo mi zaimponował swoją ofensywną grą i spokojem w defensywie , zwłaszcza , że miał wtedy ledwie 16 lat . Od tego momentu uważnie przyglądałem się rozwojowi jego kariery , a tu taka poważna kontuzja .
0
Jeżeli Barca nie straci gola przeciwko Realowi to na pewno da to zawodnikom olbrzymią pewność siebie przed meczem z Milanem.
0
Saviola88
Chyba zamiast MVP Barca powinna zacząć mecz z Realem MTV >
0
W końcu strzały z dystansu
0
Nic lepszego nie mogło się zdarzyć na początek drugiej połowy , wyrównanie i w dodatku bramka Davida :D
0
Villlaaaaaaaaaaaa
0
http://media4footballhd.blogspot.com/2012/09/channel-2.html
0
Bartra powinien zostać wypożyczony , piłkarz w tym wieku potrzebuje grania , grania i jeszcze raz grania . Marnuje swój olbrzymi potencjał .
0
http://www.meczenazywo.pl/t/39293/FC Barcelona B - Hercules Alicante :D