Oczywiście po kontuzjach Luiza i Motty nasze szansę na awans do Półfinału jeszcze bardziej się powiększyły, ale nie można ich lekceważyć. Co do Atletico-Real pewne jest to że Atletico tym razem nie wleje Realowi tak jak w lidze, to będzie bardziej wyrównany pojedynek, Real chce zemsty za te wszystkie porażki w tym sezonie, lecz Atletico chce zemsty za Lizbonę i również Real nie potrafił wyciągnąć wniosków z tych ostatnich porażek z Atleti. Real niby odpuścił Puchar Króla z Atletico, tak się przynajmniej tłumaczyli się po tym dwumeczu, ale na 4-0 poszukali usprawiedliwienia że grali bez kilku zawodników, ciekawe jaka wymówka będzie teraz jak przegrają w dwumeczu.
Nie będę bronił Luisito za ten wybryk, jak chciał mijać przeciwników za bardzo piłkę sobie wypuszczał i ktoś go lekko chwycił za rękę, a ten już pada na murawę. Ale to i tak nic w porównaniu do tego co robi Ronaldo.
Może i ma bardzo dobrych zawodników pierwszego składu, ale wystarczy dwóch zawodników wykluczyć z pierwszego składu i mają wielkie problemy, Bayern może stracić Alabe,Franka i Robbena, a i tak są mocni.
Xavi musi zostać, co do Alvesa, to albo chce rok kontraktu, albo odchodzi takie jest moje zdanie nie warto mu dawać 2 czy 3 lat kontraktu, jak w 2016 normalnie kupimy sobie PO.
Iniesta: „Jestem z niego bardziej niż zadowolony, jednak oczekuję, że wszyscy będą się poprawiać. Nie daje tyle w kluczowych fazach gry”.
No czyli Iniesta mimo że gra kaszanę dalej będzie grał.
Przydałby się jestem jego zwolennikiem, on może być w przyszłości takim samym wirtuozem jak Zidane, a nawet może być lepszy. Jest bardzo silny, ma atomowy strzał i to tego jest dość wysoki, w pomocy Busquets Rakitic i Pogba to już byśmy nie byli nazywani niziołkami i w stałych fragmentach byśmy byli lepsi.
Gramy teraz z Almerią, Neymar i Iniesta powinni być przyspawani do ławki za tą wczorajszą żałosną grę, ale pewnie Lucho może i posadzi Neymara, ale Iniesty nie tchnie.
Nie mam za co przepraszać, nigdy go nie wyśmiałem i nie wygwizdałem, zawsze uważałem go za dobrego stopera, strzelił w zeszłym sezonie 2 gole Realowi, przypadek? nie sądzę:)
Spójrz na to tak, taki Iniesta nie potrafi ani zaliczyć asysty ani strzelić gola w lidze i to od ponad roku, a to przecież też piłkarz klasy światowej. Nie strzelał nigdy dużo goli czy też nie asystował nigdy tyle co Fabs, ale to trochę martwi że piłkarz który prawie wygrał ZP nie potrafi ani strzelić czy asystować od ponad roku, a przecież gdyby nie było Messiego czy Ronaldo on na pewno dostałby ZP.
0
http://www.90min.com/es/posts/2035326-fichajes-el-barca-lanza-una-oferta-por-un-jugador-del-bayern?a_aid=35187 Nie znam Hiszpańskiego, ale tu jest jakaś informacja związana z Boatengiem :)
5
Oczywiście po kontuzjach Luiza i Motty nasze szansę na awans do Półfinału jeszcze bardziej się powiększyły, ale nie można ich lekceważyć. Co do Atletico-Real pewne jest to że Atletico tym razem nie wleje Realowi tak jak w lidze, to będzie bardziej wyrównany pojedynek, Real chce zemsty za te wszystkie porażki w tym sezonie, lecz Atletico chce zemsty za Lizbonę i również Real nie potrafił wyciągnąć wniosków z tych ostatnich porażek z Atleti. Real niby odpuścił Puchar Króla z Atletico, tak się przynajmniej tłumaczyli się po tym dwumeczu, ale na 4-0 poszukali usprawiedliwienia że grali bez kilku zawodników, ciekawe jaka wymówka będzie teraz jak przegrają w dwumeczu.
0
I nie mają w obronie tego kołka Nacho.
0
Marca to by chciała jedenastkę z samych zawodników Realu prócz bramkarza i prawego obrońcy.
1
Pogba to piłkarz który ma potencjał by być drugim Zidanem.
1
Nie będę bronił Luisito za ten wybryk, jak chciał mijać przeciwników za bardzo piłkę sobie wypuszczał i ktoś go lekko chwycił za rękę, a ten już pada na murawę. Ale to i tak nic w porównaniu do tego co robi Ronaldo.
0
Może i ma bardzo dobrych zawodników pierwszego składu, ale wystarczy dwóch zawodników wykluczyć z pierwszego składu i mają wielkie problemy, Bayern może stracić Alabe,Franka i Robbena, a i tak są mocni.
0
Xavi musi zostać, co do Alvesa, to albo chce rok kontraktu, albo odchodzi takie jest moje zdanie nie warto mu dawać 2 czy 3 lat kontraktu, jak w 2016 normalnie kupimy sobie PO.
3
Iniesta: „Jestem z niego bardziej niż zadowolony, jednak oczekuję, że wszyscy będą się poprawiać. Nie daje tyle w kluczowych fazach gry”.
No czyli Iniesta mimo że gra kaszanę dalej będzie grał.
1
A może Busquets żle się zrozumiał z Enrique i tamten mu kazał uważać na kartkę, a ten myślał że kazał mu złapać kartkę.
0
Lucho dobrze mu kazał, bo jeszcze zagrał by w jakimś mało ważnym meczu w lidze złapałby kartkę i nie mógłby zagrać np z Valencią lub Sevillą.
1
Alves jedynie nie jest dostępny, ale tak to wszyscy.
0
Takiej obrony to my nie mieliśmy od 3 lat, jak dojdziemy do finału LM to para Pique Mathieu powinna być porównywalna z parą Pique Puyol.
0
Motta w sumie ma jeszcze małe szanse, 10 dni będzie pauzował.
0
I jeszcze Motta, szanse na wygranie pierwszego meczu 60% dla Barcelony i 40% dla PSG daje.
0
To był jedyny mecz na MŚ w którym kibicowałem Niemcom, Brazylia już z Kolumbią powinna odpaść.
0
Ostatnio był w gazie, ale nie można zapominać że oni mają jeszcze jednego młodego stopera który może go zastąpić.
5
Ich wielka forma będzie jeszcze trwała do meczu z Eibar gdzie wygrają 5-0 czy 6-0 i potem skończy się na Atleti, jestem na 100% pewny.
0
Tak, Angielskie gazety i Włoskie też piszą o transferze Pogby do Barcy, musi w tym być ziarnko prawdy skoro media o tym non stop trąbią.
0
Przydałby się jestem jego zwolennikiem, on może być w przyszłości takim samym wirtuozem jak Zidane, a nawet może być lepszy. Jest bardzo silny, ma atomowy strzał i to tego jest dość wysoki, w pomocy Busquets Rakitic i Pogba to już byśmy nie byli nazywani niziołkami i w stałych fragmentach byśmy byli lepsi.
0
Gramy teraz z Almerią, Neymar i Iniesta powinni być przyspawani do ławki za tą wczorajszą żałosną grę, ale pewnie Lucho może i posadzi Neymara, ale Iniesty nie tchnie.
12
Jordi już będzie gotowy na 100% na PSG, Adriano widać że nawet na zmiennika się nie nadaje zagrał 1 mecz i już wykonuje specjalne ćwiczenia.
1
To super, jeśli wygramy w pierwszym meczu 1-3 to awans mamy pewny, ale dalej uważam że czerwo dla Ibry nie słuszne.
0
Real chce każdego.
3
Nie mam za co przepraszać, nigdy go nie wyśmiałem i nie wygwizdałem, zawsze uważałem go za dobrego stopera, strzelił w zeszłym sezonie 2 gole Realowi, przypadek? nie sądzę:)
0
Teraz się zastanawiam co nastąpi wcześniej debiut Vermalena w lidze czy gol lub asysta Iniesty w lidze? Stawiam na debiut Vermy.
0
Spójrz na to tak, taki Iniesta nie potrafi ani zaliczyć asysty ani strzelić gola w lidze i to od ponad roku, a to przecież też piłkarz klasy światowej. Nie strzelał nigdy dużo goli czy też nie asystował nigdy tyle co Fabs, ale to trochę martwi że piłkarz który prawie wygrał ZP nie potrafi ani strzelić czy asystować od ponad roku, a przecież gdyby nie było Messiego czy Ronaldo on na pewno dostałby ZP.
1
http://fangol.pl/topten/yesterday/1 Portugalczyk choć raz nie umniejszył wyczynu Messiego.
1
No wiesz to pierwszy raz w karierze zapakował 5 goli i trochę się podniecił że udało mu się strzelić tyle bramki ile strzelił Bóg z Bayerem.
4
Sam wiesz lepiej co ktoś myśli przykład mojej wczorajszej dyskusji z tb, więc radziłbym tobie pozbyć się tej irytującej maniery.