0

Montoya jest dzisiaj genialny

0

Villa trenuje indywidualnie :-)

0

Muszę przyznać, że dzisiaj gramy fenomenalnie, szybka piłka mimo wszystko nadal ją posiadając, efektownie, ładnie dla oka a przede wszystkim skutecznie.
Początek troche niemrawy, bo Rayo nas przycisnęło, ale po pierwszej bramce emocje opadły i już tylko lecimy do przodu.
Całkiem możliwe, że dzisiaj to Tito ustawiał drużynę.
Pozdrawiam.

0

0

Media zawsze próbują wszystko wyolbrzymiać, lub po prostu zmyślać aby zwiększyć liczbę kupujących burkowców.
Dobrze, że ojciec się o niego martwi;p

0

Super akcja :D Pique kolejna podobna asysta :D

0

Gool de Cesc!

0

Szkoda, że Cesc nie trafił przed chwilą. :D

0

Da ktoś link z kwejkiem co messi liczy do 3 na palcach? Dzięki!

0

Poda ktoś link do kwejka w którym Leo liczy na palcach do 3?:)

0

Poda ktoś link do transmisji z polskim komentarzem? Tylko nie sopcast. Z góry dzięki. Pozdro:-)

0

Co Wy się tak czepiacie Messiego?
Przyjdzie taki czas, że znowu zacznie strzelać po kilka bramek na mecz.
I nagle wszyscy będą zadowoleni. Nie patrzcie na wyniki indywidualne Messiego, tylko na wyniki drużyny. Bo dobro wspólne jest raczej ważniejsze od osiągnięć Messiego, a poza tym Leo nie wygra sam w pojedynkę meczu.
Osobiście nie uważam, że Messi jest bez formy.
W następnym meczu napewno Messi zamknie twarze krytykom gdy strzeli 1 lub nawet więcej goli. Pozdro, VeB!!

0

Najważniejsze jest zwycięstwo i komplet punktów.
Gra jak gra, trochę nie ta sama jak w poprzednich meczach co między innymi z Osasuną, czy też Atletico, ale cieszy fakt, że to MY przeważaliśmy w tym spotkaniu. Trochę szkoda, że sędzia liniowy zabrał szansę Granadzie na strzelenie wyrównującego gola, ale to też tylko ludzie. Może gdyby nam strzelili gola to by chłopaki jakoś lepiej grali. Nie wyszliśmy najmocniejszą jedenastką, ale mam nadzieje że po wyleczeniu kontuzji w 100% przez Puyola, Pique, Alexisa oraz Afellaya wrócimy na dobry, właściwy tor i dalej zaczniemy wygrywać w pięknym dla oka stylu:)

0

Faktycznie, Messi dzisiaj nie istniał. Nie wiem co się z nim dzieje.
Ale nie tylko Messi dzisiaj zawodził. Cuenca? Na jego miejsce tak jak komentatorzy mówili, już lepiej sprawdzić Rafinhe.
Szkoda, że tylko 1:0 dla nas bo mogło by być więcej.
Ogólnie ciesze się z 3 punktów, i mam nadzieję, że chłopaki jednak się opamiętają i zaczną grać spowrotem "swoją" piłkę.
VeB!!

0

Po cichutku liczymy na potknięcie Realu i na zwycięstwo naszej ukochanej Barcy!

0

Mam nadzieje że w następnym meczu nie zobaczymy już Adriano w podstawowej jedenastce, oraz życze Alexisowi żeby już był gotowy na następny mecz:)
Jak coś to w grudniu na santiago bernabeu sobie odbijemy ten punkcik^^
Pozdrawiam, VeB!

0

cóż javi varas bohaterem meczu

0

omg obronił(

0

zaś cesca biją:(

0

omg się biją żal
,...

0

no jest karny wow :D:D:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?