danielt89
Dołączył/a: sierpień 2014
Chorzów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barcelona wciąż ma nadzieję,że pozyska Luciano Vietto.[Cope]
0
rok buta Ardy :)
https://www.facebook.com/ArdaTuran/photos/a.151770604835856.32133.142721405740776/1136177403061833/?type=3&theater
5
Juz czekam na garnitur leo na gali :)
0
Chyba to byl saul niguez i javier manquillo
1
:)
http://transfery.info/80827,fifa-16-statystyki-pilkarzy-barcelony
1
na Camp Nou będzie 5 - 0 dla Nas, wierzę :)
1
niech pierw Pogba poprowadzi Juve do sukcesu bez pomocy Vidala i Pirlo :)
0
neymar ;) :) :)
1
chyba mustafi :)
0
przedłużyć z albą kontrakt i szukać na 2016-7 - drugiego lewego obrońcy. Jakie macie propozycje?
1
jestem za w stu procentach :)
0
o xavi, xavi :) :)
0
najlepsze !!! :)
0
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10170838_10152401054786237_4302745701931085312_n.jpg?oh=5836e0cfd66a88d5ef760d5662028cd6&oe=550A92C3
0
I wtedy i tak CR7 powie, że ma największe sukcesy w 2015 roku i jemu się należy złotą piłkę :P
0
Więcej wyrozumiałości kibice, Barca tworzy się na nowo i nie będzie tak, że nie przegra ani jednego meczu. Taki mecz tylko nam może wyjść na dobre i skończcie biadolić, że lucho out, transfery, nie wyjdziemy z grupy. Następny mecz wygramy i znów będzie euforia na naszym forum.
0
Moim zdaniem, różnica między Ronaldo a Leo:
CR7 to dobry snajper, a Messi to gracz, który gra dla drużyny, jest kreatywny i dobrym strzelcem :)
0
jestem bardzo za :)
0
no i dobrze że nam się taki trener trafił, tylko się cieszyć i pod koniec sezonu 2015 na pewno będzie jakieś trofeum :)
0
tak zgadzam się i dobrze, ale moi zdaniem lepiej dać im szansę eksperymentować niż postawić pedro, który jest cieniem samego siebie ...
0
mowie o tym, że nie mają być włączeni do pierwszego zespołu tylko na przestrzeni długiego sezonu powinni dostać szansę.
0
do podstawowych 23 zawodników powinni być blisko - Grimaldo, Ie, Diagne, Samper, Halilovic, Adama Traore, Dongou, Sandro i Munir.
3
tello wróci za dwa lata, tak samo jak denis suarez
0
ale zauważyłem ze duzo osób go nazywa Le.
0
to chyba jest edgar ie :)
0
no właśnie dwa okienka, następny transfer po zakazie będzie lato 2016 czyli dwa lata miałem na myśli, na dwa sezony, bo nie liczę, żeby w styczniu 2016 w trakcie sezonu przyjdzie jakiś crack ;)
0
żeby zapewnić barcelonie skład na te dwa lata to trzeba:
- na wypożyczenie songa i sergi roberto
- cuadrado kupić
- reusa kupić
- blinda kupić, jest wszechstronny może grać na wielu pozycjach
- wprowadzać do składu sampera, munira, sandro, adame, halilovica itd
- jakiegoś prawego obrońce, nie Douglasa
W 11 dni chyba mission impossible :P
0
ot: Rojo w MU za 16 mln funtów!
0
ter Stegen
Alves-Vermaelen-Pique-Alba
Mascherano
Rakitic-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar
Jak wszyscy będą zdrowi i będą mogli grać :)
2
:) oj biedne gołębie