0

Rokiric lepszy od krosa

0

Mathieu jest doświadczony:)

0

Barcelona kupi Marguinhosa czbaczyćie :)

2

U mnie w domu będzie zapraszam:)

0

Kto nie gra w barcelonie

0

Zagramy takim składem Ste Stegen. Alvez. Vertemalen. Pique. Alba. Rokitic. Iniesta. Busquets.Neymar. Messi. Suarez...jest barcelona gotowa na sezon 2014/2015:)

2

Jebać real viva barca

0

Wiem ale barcelona sćiognie za dwa lata reusa i cuardada

0

Cuardado i reus w barcelonoe!

0

Cuardado i reusa a sprzedač Alveza:)

0

Alvez odejdzie po sezonie :)

0

Za dwa lata będzie grał dal barcy :/

0

Ale na pewno będom chcieli gromić razem real :)

0

Suarez bedzie dobrze grał dla barcy :)

1

Ale zato lupiłyśmy dwóch dobrych obroncuw Mathieu. Vertemalen

0

Miała kupić koke :) ale chyba nie lupi

0

Ces fabregas był dobobrym graczem barcy

0

Jakbyś wypił tyle co ja to by cie na tym swiecie nie było

0

Szaczun na valdeza za gre w barcelonie :) oby w liverpoolu tak branił

0

A co pique i mathieu b obronie z realem hehe 30 lat

0

A co barcelone nie stać rzeby kupoć cuardada i falcao

0

Taki powinien byc skład. Bravo. Cuardado. piqie. Vertemalen. Alba. Rakiric. Iniesta. Neymar. Messi. Suarez.falcao :)

0

Fc barcelona słabo w tych tranaferach real lepszy :)

0

Koke i Cuardado i jest oki

0

Dauglas będzie lepszy od Carvajal:)

0

Cuardado w barcelonie jeszcze tt tych transferach :)

0

Jaki kanał na cyfrawym polsacie?

1

Reus nie dla barcy hehe

0

Sprzedać maszcherana i kupić koke

0

co się stało z vertenalen źe nie gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?