0

Ibra jest Najlepszy na Świecie powinien zostać!!!

0

Villa przecież jest. On na lewyn Zlatan środek i Leo na prawej stronie i mamy już najlepszy atak na Świecie!!!

0

Ktoś to pisał ten artykuł raczej nie widział meczu! Niech sobie bramki obejrzy i zobaczy jak te akcje przebiegały! Pozdro

0

Dla Mnie kazdy mecz mogą wygrywać 1-0 Jeśli przegraja jakis mecz to nic sie nie stanie Liczy sie efekt koncowy. Co do odpadnięcia z LM to nie będe mósiał kupować pierscionka zaręczynowego. Pozdro dla dla Was

0

Jestem taki szczęśliwy!!!! Pozdro dla wzystkich!!! Przeszliśmy do historii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

To bedzie Piękny wieczór dla Nas!!!

0

nie ważne czy zagrali słabo czy wspaniale Wazne są punkty i tylko to

0

mógłby szczelićXavi lub Dani Alves w nagrode za te wszystkie asysty! a tak naprawde nie wazne kto byle dzis wpadla a mecz zakonczył sie zwycięstwem

0

Asenjo do Barcy!!! Na fifie jest świetny:>

0

nie ważne kto byle nie samobój!!! kazdy na nią zasługuje!!! Ale super by było juz w weekend ja zdobyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?