1

@AbelKabel
Jest 5 przecież zostali Christensen, Eric Garcia i Pikej

4

chyba każdy ma od razu skojarzenie z psikuta :D

0

pociągnął z kubota :D

0

Gdyby Liverpool był skuteczniejszy mogło być i wyżej więc nie marudź

1

Można mieć ból dupy ale pisać że atleti było wczoraj 3 razy mocniejsze to hipokryzja oglądałeś mecz czy tylko nagłówki katalońskiej prasy?

0

aktualnie hierarchia
1Real
2Atleti
3Barca
4Bayern

0

Ból dupy level hard :D

0

Czy zamiast pisac głupoty nie lepiej poczekac na powtorke :)

0

nie było spalonego modrica w końcówce

0

nie obejrzysz tego w necie za free

0

Z 4 obroncami sobie nie radza to maja grac trzema?

0

Aż żal, że celta nie gra w lidze mistrzów mogliby namieszać

2

może stara się o angaż do familiady ;)

5

a sedzia po stronie chelsea ;)

0

idź spać bo jutro do szkoły nie wstaniesz

0

to samo pomyślałem ;)

0

no tak ale przecież nie mozna winic realu czy ronaldo za słusznie odgwizdany karny gdyby nurkował to co innego

0

słuszny karny o co ból dupy?

1

W takim razie pepe jest przystojny?

0

gdyby wszyscy grali jak atleti to szachy byłyby atrakcyjniejsze od footbolu HM!

0

Nie lubie atleti i ciesze się że pregrali ale jak dla mnie takich karnych się nie gwiżdże

1

po karnym z dupy?

0

Messi faul? parodia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?