dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A po co ma się kartkować , dostał zaledwie 4 kartki na 29 kolejek całkiem możliwe że do końca już nie dostanie wyluzujcie z tym wykartkowaniem , nastepne trzy mecz są trudne i na pewno się przyda w każdym . Naymar też biegał dłuższy czas z 4 i dostał 5 dopiero jak sam tego chciał z Suarezem może być podobnie.
0
tak grając nigdy się nie dorobisz , trzeba stawiać wysoką stawke na mały kurs , po za tym na Villareal bym nie stawiał że wgrają na wyjeżdzie raczej będą bronić zaliczki.
2
panie redaktorze oni nie przegrali w finale tylko w 1/4 chyba pora to poprawić
0
telewizjada.net wybierasz canal + i ogladasz w hd masz tylko minute opoznienia
0
no imasz od razu 3
0
mniej gwiazdek w składzie i od razu lepiej grają :(
2
tak tak dostałeś kopa kolanem w podeszwe a ten rozbieg na pełnym wślizgu to nie ty przecież ja już tam leżałem a on na mnie wbiegł .
0
Suarez strzelal do tej pory jak sie nie myle 5 karnych wykorzystal 3 pierwsze a co maja wspólnego ? Wszystkie strzelal w ten sam róg . Gdyby czasem zmienial strone to moze bramkarze go tak nie wyczuwali. Swojá droga dziwie sié ze nikt z nich nie próbuje strzelaç w srodek podcinka ala Panenka.
0
Alves wszedł by się wykartkować
0
15 minut i zero piłek w pole karne Arsenalu
0
Czasami w trakcie meczu
22
Mialem to samo napisac gimbusowi , po za tym Alaba to nie stoper ale ten geniusz pewnie tego nie wie.
0
tępy jesteś i tyle dzisiaj wszyscy grali slabo ale ważne 3 pkt.
8
oby tylko nasz zarząd nie dał dupy i mam nadzieje że wiedzą że Arda jest zawieszony na mecz z Arsenalem i zagra teraz. Dopiero by biali mieli z nas ubaw.
0
A gdzie ten srealowiec Gonzales Gonzales czyzby w koncu go zawiesili .
0
oczywiście że się liczą więc pewnie też już ma około 300
0
Busi się wykartkował brawo
0
na co on czeka z tymi zmianami Alves i Roberto na ławke bo jest straszny bałagan.
0
istny gwałt ,
0
1
czekam jeszcze na czerwo dla Juanfrana to jeszcze wiekszy psychol
4
zaczeło się klepanie i bronienie wyniku jak nie strzelą 3 to coś czuje że będzie frajerski remis
1
Bravo sędzia wreszcie jakiś uczciwy
3
Pep tez musi to potwierdzić w jakimś klubie który nie jest samograjem , czekam na jego prace w Premier League.
1
0
jest podane w terminarzu
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
Oni nie potrafią bronić wyniku jedno bramkowego, cały mecz moga prowadzić 1:0 a w ostatnich 10 minutach jak rywal nie ma nic do stracenia robi się straszny chaos, coś czuje że nawet jakbyśmy prowadzili wczoraj jedną bramką to w końcu i tak był by remis. Bo muszą atakować do końca zamiast klepać piłke w środku tak jak przez 3/4 meczu. Np. z Valencia ta akcja dla nich zaczeła się od pressingu Iniesty który leciał zatrzymać piłke by nie wyszła na róg tyle że obrońca się zastawił i wybił na tyle celnie że wyszła z tego kontra a mógł to sobie odpuścić zaczynali by od bramki i nic by się nie stało!!
8
skończcie pierd... o sędzim gdyby Suarez trafił na początku drugiej połowy zamiast w słupek by to wygrali Alba też w pierwszej do pustej nie trafił, ogolnie rzeżniki z Espanyolu grali . Barca tez nie zgrała rewelacyjnie bradziej szkoda frajerskich remisów z Valencia i Deportivo a tu ugrali ile mogli.