1

A po co ma się kartkować , dostał zaledwie 4 kartki na 29 kolejek całkiem możliwe że do końca już nie dostanie wyluzujcie z tym wykartkowaniem , nastepne trzy mecz są trudne i na pewno się przyda w każdym . Naymar też biegał dłuższy czas z 4 i dostał 5 dopiero jak sam tego chciał z Suarezem może być podobnie.

0

tak grając nigdy się nie dorobisz , trzeba stawiać wysoką stawke na mały kurs , po za tym na Villareal bym nie stawiał że wgrają na wyjeżdzie raczej będą bronić zaliczki.

2

panie redaktorze oni nie przegrali w finale tylko w 1/4 chyba pora to poprawić

0

telewizjada.net wybierasz canal + i ogladasz w hd masz tylko minute opoznienia

0

no imasz od razu 3

0

mniej gwiazdek w składzie i od razu lepiej grają :(

2

tak tak dostałeś kopa kolanem w podeszwe a ten rozbieg na pełnym wślizgu to nie ty przecież ja już tam leżałem a on na mnie wbiegł .

0

Suarez strzelal do tej pory jak sie nie myle 5 karnych wykorzystal 3 pierwsze a co maja wspólnego ? Wszystkie strzelal w ten sam róg . Gdyby czasem zmienial strone to moze bramkarze go tak nie wyczuwali. Swojá droga dziwie sié ze nikt z nich nie próbuje strzelaç w srodek podcinka ala Panenka.

0

Alves wszedł by się wykartkować

0

15 minut i zero piłek w pole karne Arsenalu

0

Czasami w trakcie meczu

22

Mialem to samo napisac gimbusowi , po za tym Alaba to nie stoper ale ten geniusz pewnie tego nie wie.

0

tępy jesteś i tyle dzisiaj wszyscy grali slabo ale ważne 3 pkt.

8

oby tylko nasz zarząd nie dał dupy i mam nadzieje że wiedzą że Arda jest zawieszony na mecz z Arsenalem i zagra teraz. Dopiero by biali mieli z nas ubaw.

0

A gdzie ten srealowiec Gonzales Gonzales czyzby w koncu go zawiesili .

0

oczywiście że się liczą więc pewnie też już ma około 300

0

Busi się wykartkował brawo

0

na co on czeka z tymi zmianami Alves i Roberto na ławke bo jest straszny bałagan.

0

istny gwałt ,

0

1

czekam jeszcze na czerwo dla Juanfrana to jeszcze wiekszy psychol

4

zaczeło się klepanie i bronienie wyniku jak nie strzelą 3 to coś czuje że będzie frajerski remis

1

Bravo sędzia wreszcie jakiś uczciwy

3

Pep tez musi to potwierdzić w jakimś klubie który nie jest samograjem , czekam na jego prace w Premier League.

1

0

jest podane w terminarzu

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

Oni nie potrafią bronić wyniku jedno bramkowego, cały mecz moga prowadzić 1:0 a w ostatnich 10 minutach jak rywal nie ma nic do stracenia robi się straszny chaos, coś czuje że nawet jakbyśmy prowadzili wczoraj jedną bramką to w końcu i tak był by remis. Bo muszą atakować do końca zamiast klepać piłke w środku tak jak przez 3/4 meczu. Np. z Valencia ta akcja dla nich zaczeła się od pressingu Iniesty który leciał zatrzymać piłke by nie wyszła na róg tyle że obrońca się zastawił i wybił na tyle celnie że wyszła z tego kontra a mógł to sobie odpuścić zaczynali by od bramki i nic by się nie stało!!

8

skończcie pierd... o sędzim gdyby Suarez trafił na początku drugiej połowy zamiast w słupek by to wygrali Alba też w pierwszej do pustej nie trafił, ogolnie rzeżniki z Espanyolu grali . Barca tez nie zgrała rewelacyjnie bradziej szkoda frajerskich remisów z Valencia i Deportivo a tu ugrali ile mogli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?