0

cos w tym jest

0

moim zdaniem Pedro zagral dobry mecz

0

Rossel nie upuszczaj mydla

0

haha ciekawe co przeskrobal,a moze nic

0

to bedzie trudny sprawdzian dl Barcy

0

fabsfan przepraszam

0

idz spac fabian

0

no coz niestety taki jego wybor

0

jakby kazdy pilkarz robil takie prezenty

0

chyba im zle ze wygrywamy

0

to chyba tylko poscy

0

za niedlugo napisza znowu cos innego wiec nie ma sensu nawet tego czytac

0

jednym slowem przykre

0

moze sie odbije na placach puyola i innych zawodnikow.
bez przesady zarabia wystarczajaco

0

juz piszcie zalosne komentarze w strone Martino.
To sobie wymyslił za przeproszeniem durny dziennikarz

0

martino jest zajebisty:)

0

a wygrac powinien cr7

0

moim zdaniem zamiast Riberego powinien byc Zlatan

0

song koszuleczka,a sanchez jaka kurtka:)

0

Powiem jak Pique bede sie smial jak Messi dostanie ZP

0

co jak co jestem za Messim, ale ZP powinien dostac Ronaldo

0

administratorzy skonczcie z takimi bezsensownymi artykulami jak bedziecie mieli cos pewnego to piszcie,przedtem Van Persie teraz to, a wczesniej znowu cos

0

audi rs6:)

0

co`robila`nasz`obrona

0

czekamy na Ciebie!!!

0

dobrze gada polac Mu:)

0

Messi i Ronaldinho cos nie do pokonania

0

Mogl strzelac w tej jednej akcji

0

nie jestes bo jestes Gerard Deulofeu i jak na razie nie grasz na takim poziomie co On tylko nizszym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?