darobarcapaszko
Dołączył/a: luty 2013
dynow
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cos w tym jest
0
moim zdaniem Pedro zagral dobry mecz
0
Rossel nie upuszczaj mydla
0
haha ciekawe co przeskrobal,a moze nic
0
to bedzie trudny sprawdzian dl Barcy
0
fabsfan przepraszam
0
idz spac fabian
0
no coz niestety taki jego wybor
0
jakby kazdy pilkarz robil takie prezenty
0
chyba im zle ze wygrywamy
0
to chyba tylko poscy
0
za niedlugo napisza znowu cos innego wiec nie ma sensu nawet tego czytac
0
jednym slowem przykre
0
moze sie odbije na placach puyola i innych zawodnikow.
bez przesady zarabia wystarczajaco
0
juz piszcie zalosne komentarze w strone Martino.
To sobie wymyslił za przeproszeniem durny dziennikarz
0
martino jest zajebisty:)
0
a wygrac powinien cr7
0
moim zdaniem zamiast Riberego powinien byc Zlatan
0
song koszuleczka,a sanchez jaka kurtka:)
0
Powiem jak Pique bede sie smial jak Messi dostanie ZP
0
co jak co jestem za Messim, ale ZP powinien dostac Ronaldo
0
administratorzy skonczcie z takimi bezsensownymi artykulami jak bedziecie mieli cos pewnego to piszcie,przedtem Van Persie teraz to, a wczesniej znowu cos
0
audi rs6:)
0
co`robila`nasz`obrona
0
czekamy na Ciebie!!!
0
http://primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=264304
0
dobrze gada polac Mu:)
0
Messi i Ronaldinho cos nie do pokonania
0
Mogl strzelac w tej jednej akcji
0
nie jestes bo jestes Gerard Deulofeu i jak na razie nie grasz na takim poziomie co On tylko nizszym