O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ja stawiam 4:0 dla nas;)

0

to kogo wystawi w pierwszej jedenastce zalezy od trenera.zna sie na rzeczy grali sparingi i obserwowal zawodnikow.widocznie jesli keita lepiej sie prezentowal to i wywalczyl nagrode jaka jest gra w pierwszym skladzie.i wcale keita nie musi byc gorszy od toure, inaczej by go nie kupowali.poprostu go nie znacie

0

W reprezentacji Argentyny jest dwóch Ezequiel'ów: Garay (ten o którym piszecie) i Lavezzi (gracz SSC Napoli). W tekście powyżej "Bramki w tym spotkaniu strzelali Ezequiel z karnego i Buonanotte, który w 84. minucie celnym uderzeniem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania" chodzi o tego drugiego - Ezequiel'a Lavezzi'ego. Ale skoro mowa o Garay'u to też żałuję, że wybrał ofertę Realu, a nie Barcy, ale trudno się mówi. Mam nadzieję, że z naszych nowych obrońców środkowych Caceresa i Pique będzie pożytek.

Visca el Barca!!!!!!!

0

bardzo chcialbym zeby eto'o zostal.wspanialy zawodnik

Zobacz wszystkie

0

to kogo wystawi w pierwszej jedenastce zalezy od trenera.zna sie na rzeczy grali sparingi i obserwowal zawodnikow.widocznie jesli keita lepiej sie prezentowal to i wywalczyl nagrode jaka jest gra w pierwszym skladzie.i wcale keita nie musi byc gorszy od toure, inaczej by go nie kupowali.poprostu go nie znacie

0

ja stawiam 4:0 dla nas;)

0

W reprezentacji Argentyny jest dwóch Ezequiel'ów: Garay (ten o którym piszecie) i Lavezzi (gracz SSC Napoli). W tekście powyżej "Bramki w tym spotkaniu strzelali Ezequiel z karnego i Buonanotte, który w 84. minucie celnym uderzeniem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania" chodzi o tego drugiego - Ezequiel'a Lavezzi'ego. Ale skoro mowa o Garay'u to też żałuję, że wybrał ofertę Realu, a nie Barcy, ale trudno się mówi. Mam nadzieję, że z naszych nowych obrońców środkowych Caceresa i Pique będzie pożytek.

Visca el Barca!!!!!!!

0

bardzo chcialbym zeby eto'o zostal.wspanialy zawodnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?