2

Teraz proszę o to żeby Messi sobie odpoczął, i wrócił na nowy sezon z formą i głodem bramek i zwycięstw chce w sezonie 2014/15 widzieć takiego Messiego jak z Sezonu 11/12 lub 12/13 . Pozdrawiam

0

Co sądzicie o takim składzie Brazylii ?
http://www.futhead.com/14/squads/14451417/

1

Było by super gdyby przyszedł :))

0

No dla nie których bocznych obrońców nie ma różnicy czy grają na prawej czy lewej.

1

W Ajaxie gra często na lewej obronie .

0

Blind super grajek :) co sądzicie by grał u nas na Prawej obronie ?

1

Panowie wiecie kiedy zaczynają się może kwalifikacje do Copa America ??

1

Odszedł najlepszy piłkarz Barcy minionego sezonu :c szkoda ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?