ja tam się nie dziwię że Ibra strzela mało goli przecież to jego pierwszy sezon w innej drużynie a także w innej lepszej lidze i pamiętajmy przecież że pełni całkiem inną rolę niż w Interze, zobaczycie że w następnym sezonie Ibra będzie strzelał gole jak dawniej Eto'o dla Barcy
ja tam się nie dziwię że Ibra strzela mało goli przecież to jego pierwszy sezon w innej drużynie a także w innej lepszej lidze i pamiętajmy przecież że pełni całkiem inną rolę niż w Interze, zobaczycie że w następnym sezonie Ibra będzie strzelał gole jak dawniej Eto'o dla Barcy
Komentarze
0
ja tam się nie dziwię że Ibra strzela mało goli przecież to jego pierwszy sezon w innej drużynie a także w innej lepszej lidze i pamiętajmy przecież że pełni całkiem inną rolę niż w Interze, zobaczycie że w następnym sezonie Ibra będzie strzelał gole jak dawniej Eto'o dla Barcy
0
ciężko będzie wygrać z Arsenalem ale liczę że Duma Katalonii dojdzie do finału i wygra LM na Santiago Bernabeu
0
mecz Barcy z Arsenalem to jeden z najciekawszych par, dobrze że rewanż gramy na Camp Nou !
0
vedi >> nie działa ten link
0
poda ktoś link ??
0
mecz Barcy z Arsenalem to jeden z najciekawszych par, dobrze że rewanż gramy na Camp Nou !
0
ja tam się nie dziwię że Ibra strzela mało goli przecież to jego pierwszy sezon w innej drużynie a także w innej lepszej lidze i pamiętajmy przecież że pełni całkiem inną rolę niż w Interze, zobaczycie że w następnym sezonie Ibra będzie strzelał gole jak dawniej Eto'o dla Barcy
0
mam nadzieję że Barca utrzyma tą formę do końca sezonu !
0
ciężko będzie wygrać z Arsenalem ale liczę że Duma Katalonii dojdzie do finału i wygra LM na Santiago Bernabeu
0
poda mi ktoś link z transmisją losowania ? będę bardzo wdzięczny