0

Wszystkiego najlepszego Busi!

Też mam dziś uro :D Fajnie wiedzieć że w ten sam dzień ma je również tak wspaniały piłkarz :)

0

powodzenia :]

0

Ale gramy bez nominalnego lewego obrońcy...

0

A no i jeszcze Quaresma chyba przeszedł do interu dzisiaj...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?