O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5680
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 0

Komentarze

0

przede wszystkim widać że Jeffren się bardzo stara, wraca się jak straci, kiwa, strzela

0

pomyślcie ile taki ślub kosztuje ;P

0

sprzedaż Villi to byłoby najgorsze posunięcie jakie można by było zrobić, chłopak jest zgrany z naszymi, razem grają w reprezentacji, strzelił wiele ważnych bramek, po prostu musi zostać ;)

0

wszyscy mówimy o ataku i pomocy, a ja się pytam co z obroną?

odejdzie Milito (wszystko na to wskazuje) i zostaniemy tylko z Puyolem i Pique? Nie mówie tutaj o Abidalu który jest nominalnym lewym obrońcą oraz Mescherano (DM).

Wiem że mamy Fontasa czy Bartrę ale na najważniejsze mecze sezonu to raczej powinniśmy stawiać na kogoś z doświadczeniem i ograniem. Rok temu w meczu z Arsenalem w LM straciliśmy obu panów P, wtedy był Marquez i Toure (nominalny DM) ale dziś jest gorzej ze stoperami.

Według mnie na każdą pozycję powinien być jeden doświadczony i ograny zmiennik, tak więc potrzebujemy przynajmniej 2 stoperów.

0

na koszulkach jest napisane tak:

Futbol oddaje ci to, co ty dajesz jemu. Chwała jest nasza

Zobacz wszystkie

0

na koszulkach jest napisane tak:

Futbol oddaje ci to, co ty dajesz jemu. Chwała jest nasza

0

nie działa kanał Canal 24 horas

0

a na cyfrze gdzieś jest oprócz canal 24?

0

wie ktoś co dokładnie pisze na tyle tej koszulki z fiesty, jedynie tych bordowo-granatowych literek na samym dole nie umiem rozgryźć ;)

0

Campeones Campeones ole ole ole :D

a jednak Abi był gotowy na 90 minut ;D

motyw z Abidalem podnoszącym puchar nie do zapomnienia ;D

a najładniejsza bramka - Villa, idealne okno ;D

teraz czas na cieszenie się i zabawę, jesteśmy świadkami istnienia i możności oglądania najlepszej drużyny XXI wieku ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?