daviido7
Dołączył/a: październik 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myśle, że w ataku obok Messiego wręcz musi zagrac Alexis, ma on olbrzymi potencjał i w takim trudnym spotkaniu może to udowodnić. Bo Co do Pedro, to tez wydaje mi się, że powinien zagrac bo jest on skuteczny. Tylko pozostaje kwestia środka Cesc czy Andreas? nie zazdroszcze Tito, bo to naprawde trudna sytuacja. Ale wybierze mozliwie najlepszy skład jaki się da. W drugiej połowie liczę, że zagra Villa tak od 75-80 minuty.
0
Coś pięknego, jakby udalo się że Pique jutro zagra. To takie +10 do wiary w zwycięstwo.
0
olobdg46
Jednak widze, ze sie z toba dogadam. Tylko Villa wyszedł w jednym meczu ligowym w 1 sładzie i średnio to wyglądało. Aczkolwiek nie miałvym nci rpzeciwko, zeby w ataku grał Vila, Messi i Alexis. Ale to chyba najmniej proawdopodobne ustawienie. Pedro raczej nie powinien grac w pierwszym skladzie. Alexis ostatnio gra dobrze, i to własnie na niego i Messiego licze jezelo chodzi o swtarzanie sytuacji pod bramka
0
olobdg46
tacy jak Ty chyba sie wogole Barcelona nie interesuja i nie ogladaja ich meczy. Bo jakbys oglaal mecze i sledzil losy klubu itp. to nie pisałbys takich bzdru tyupu'Villa w pierwszym skaldziue' Na koncówke owszem, ale od pierwszych minut nie. Pewny w ataku jest Messi, Alexis w tym sezonie kiedy tylko był w stanie zawsze wcyhodził w pierwszym składzie, wiec mysle, że u boku Messiego zagra Alexis, a trzeci to nie wiadomo. Mozliwe ze na srodku pomocy zagra Cesc, a na skrzydle Iniesta i takie rozwiazanie wydawałoby sie dobre. Chocciaz gra dwoma skrzydłowymi Alexisem i Pedro równiez bylaby dobrym rozwiazaniem. mam nadzieje, ze nie bedzie niespodzianek Typu Tello.