dawidinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyznam, że też nie żałuję, że przełączyłem na TVP (chociaż bardziej było to spowodowane burzą, przez którą Poslat zaczął mi ścinać), ale przed meczem byłem pewien, że na TVP komentować będzie Szpaku. Ogólnie lubię jego głos, potrafi stworzyć niesamowity klimat, ale te jego błędy w wymowie, częste mylenie zawodników mnie irytuje :) Dziś mając chwile czasu oglądałem na Polsacie powtórkę meczu Polska-Gruzja i zwróciłem właśnie uwagę na komentarz Borka i Kołtonia, którzy byli bardzo obiektywni :) nie było zachwytów nad Lewym, czy jakimś innym zawodnikiem, nie szło nam w tym meczu i oni to po prostu przyznawali, to mi się najbardziej podoba, ten obiektywizm w ich komentarzu :)
0
Gdzie oglądaliście mecz? Na TVP czy Polsacie? I jak oceniacie komentarz na danej stacji? Ja oglądałem pierwszą połowę na polsacie ze względu na Borka, jeden z najlepszych komentatorów wg mnie, drugą już na TVP i Laskowski też dawał radę :) Ale jestem ciekawy waszych opinii na ten temat. Zapraszam do dyskusji
0
Zależy gdzie :) tak jak np w Brazylii Alves czyta się Alvis, ale w Europie nikt tak nie czyta. I podobnie chyba jest z Puyolem, ale rzadko sie spotyka, żeby ktoś czytał Puziol, dlatego może to wydawać się dziwne
0
Puziol xd
0
Też tak myślę, dlatego edytowałem swój kom., dodałem "Prawdopodobny" :D
1
Sam jestem zdziwiony i nie wiem, czy to pewne. Na PS wyczytałem, tutaj link: http://www.przegladsportowy.pl/polska-holandia-sklad-reprezentacji-polski-na-mecz-z-holandia,artykul,681049,1,13297.html
1
Prawdopodobny skład Polaków na dzisiejszy mecz z Holendrami
Szczęsny-Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk- Błaszczykowski, Mączyński, Zieliński, Grosicki- Milik ,Lewy
0
No Barcelona 2011 to była czysta perfekcja :) Najlepiej oddaje to manita z Realem. Ale tak jak napisałem wcześniej, sentyment mam do 2009 roku. Wtedy wygraliśmy wszystko, tego sie nie da pobić, to można tylko wyrównać :)
1
Ja najmilej wspominam 2009 i początki Guardioli. Młodziutki Messi, niechciany Eto'o, Henry... i ten styl. Pamiętam mecz z Bayernem w ćwierćfinale chyba, po pierwszej połowie 4-0, łapałem się za głowie, bo wtedy mimo krótkiego stażu w kibicowaniu Barcelonie, czegoś takiego jeszcze nie widziałem, to było coś nowego, unikalnego :)
1
Do dziś mam ciary jak oglądam jego bramkę z tamtego finału :)
8
Dokładnie 5 lat temu... 28 Maja 2011 :)
1
Jakby ktoś przegapił wczorajszy mecz LFC-BVB to o 8:45 jest powtórka na C+sport2 :)
0
Widzę, że większość denerwuje spuszczanie sie komentatorów nad grą Realu itp, a mnie najgorzej wkurzał ten Kazek cały i jego sposób wypowiedzi czyli to "yyyyyyyyyy"... Was to nie rusza?
0
Uła co Adamek dostał cięcie...
0
http://worldsport.pro/polsatsport.html
1
Was też to później wkurza? Tyle czekania, a mecz zleci jakby to 10 minut było :/
1
http://www.meczyki.pl/obrazki,1637
tyle w tym temacie :)
1
"Moje uczucie względem Liverpoolu nie oznacza, że jestem do niego przykuty. Żywię względem tego klubu ciepłe uczucia, zawsze będę je żywić, ale jeśli w przyszłości inna ekipa z Premier League da mi szansę to nie powiem: „Nie, gram tylko dla jednej drużyny”. Jesteśmy zawodowcami, to nasze życie. Cokolwiek się stanie moje uczucia względem Liverpoolu nie ulegną zmianie."
Coś dla pana, panie Fabregas :)
6
Komentatorzy urządzili La zabawę to Barcelona też :) i to taką konkretną la zabawę. Idę po szczękę do piwnicy
0
No niestety, ale musze sie z Tobą zgodzić. Chociaż chciałbym, aby w przyszłości Alen wrócił do nas i stał sie zawodnikiem pierwszego składu, bo talent i umiejętności na to ma. Ale też boję sie, że jeżeli przyjdzie tak jak mówiłeś jakaś gwiazda to zahamuje to jego rozwój. Dlatego jestem przeciwny wydawania fortuny na takich zawodników jak Pogba, Veratti czy ktoś inny z topu, bo materiał na rozgrywającego to my mamy, tylko trzeba go odpowiednio wykorzystać :)
35
Halilović- S. Robreto- Rafinha :) Mam wielką nadzieje, że kiedyś tak to będzie wyglądało
0
Tylko tyle, że nie ma :)
0
Mam pytanie do użytkowników starszych "stażem". Otóż, wchodząc na mój profil chce zobaczyć informacje dotyczące mojego konta, liczba dni w serwisie, data rejestracji itp., to przy liczbie dni mam "ponad 1300", a przy dacie rejestracji "brak informacji". Rejestrowałem sie już dawno temu, chyba w 2006/2007 roku, ale rzadko pisze komentarze. I chciałbym zapytać, tak z ciekawości, czy wy też tak macie?
0
Nie będę ukrywał, ile razy to oglądam to mnie w gardle ściska. W końcu od niego moja przygoda z naszą Barca się zaczęła :)
1
Powrót Ronaldinho na Camp Nou :)
0
Dobra to teraz ja dodam zagadkę:
Pan z Ameryki Południowej, w kadrze zadebiutował w meczu z Polską. Grał między innymi w Man UTD, Chelsea, Interze. W 2012 zakończył karierę, lecz po roku postanowił wrócić :)
0
No ale byli blisko sprawienia niespodzianki :D Chyba Lahm gdzieś wsadził bramkę pod koniec meczu, z tego co pamiętam
1
Też pamiętam ten mecz, babol Czecha który wypuścił piłkę z rąk :D I ta brama Nihata na 3-2 :D Ogólnie na tym turnieju Turcy zaczynali strzelać gole dopiero po 75 minucie. I ten młody Arda... achh, fajne czasy :D
0
Akurat ja zawsze lubiłem Lusia, najbardziej za tą jego nieustępliwość i jego "siatki" :D no i oczywiście fenomenalne bramki. Ale akurat w tym meczu pamiętam, że chciałem aby Ghana wygrała, bo co oni gryźli trawę, to nic tylko wstać i pokłony bić :)
0
A pamiętasz, bądz pamiętacie takie mecz z Euro 2008, Chorwacja - Turcja? Gzie Chorwaci w 120 min dogrywki strzelili bramkę na chyba 2-1, a Turcy w 121 wyrównali? To też były niezłe "jaja" :D