Może ma właśnie racje. Szukamy bramkarzy w innych klubach a w naszym są zawodnicy szkoleni od 8 roku życia aby grac w pierwszym zespole. Po to daje się taki nakład pieniężny poświęca się czas aby to oni byli nr jeden :)
lincoln25 Pyrzo_Barca ma racje. Ta nagroda jak sama nazwa wskazuje jest za rok 2011, więc nie mogą wchodzić w to statystyki z 2010r bo jakby tak było to przecież super puchar Hiszpanii z tamtego roku też by był brany pod uwagę a nie jest:)
Ja uważam ze Torres byłby dla nas idealnym wzmocnieniem. Villa też jakoś nie grał na skrzydle a wiodło mu się w Barsie strzelał ważne bramki. Tak,więc myślę że Torres nie miałby jakiś wielkich problemów. Za plus przemawia za nim że gra w rep. Hiszpanii i dobrze zna grę Barcelony. Pojawia się dużo komentarzy że za drogi. Nikt nie mówi o kupnie tylko wypożyczeniu. Wypożyczenie będzie kosztować kilka mln. To nie jest duży wydatek. Definitywny transfer będzie wynosił ok. 25-30 mln. Tak jak wcześniej ktoś pisał wielkim problem jest to że grał w LM.
Piszecie o Deulofeu ale to jest przecież młody zawodnik. Myślicie że będzie ważnym ogniwem Barcy w LM i La Liga w tym sezonie? Bo ja wątpię aby tak było. Jest to zawodnik na przyszłość a nie na tu i teraz.
18miłosz99
Słuchaj ale Chelsea to nie jest Barcelona a w Anglii się inaczej gra. Na pewno w Barcelonie znajdowałby się w lepszych sytuacjach bramkowych niż w The Blues.
Komentarze
7
Garay za ok 15 mln euro przeszedł do Zenitu:/ Nie wiem na co Zubi czeka.
0
Jak można było nie wydać ok. 20 mln na Garaya? btw. w sumie za 15 mln przeszedł do Zenitu
0
Fajnie że chłopak bez żadnego kompleksu zagrał.:)
0
Ja myślę, że to będzie czas Ceska:) Neymar nadal będzie pracował bardzo dużo lecz dla drużyny a nie dla siebie :)
0
Może ma właśnie racje. Szukamy bramkarzy w innych klubach a w naszym są zawodnicy szkoleni od 8 roku życia aby grac w pierwszym zespole. Po to daje się taki nakład pieniężny poświęca się czas aby to oni byli nr jeden :)
7
Garay za ok 15 mln euro przeszedł do Zenitu:/ Nie wiem na co Zubi czeka.
0
lincoln25 Pyrzo_Barca ma racje. Ta nagroda jak sama nazwa wskazuje jest za rok 2011, więc nie mogą wchodzić w to statystyki z 2010r bo jakby tak było to przecież super puchar Hiszpanii z tamtego roku też by był brany pod uwagę a nie jest:)
0
Ja uważam ze Torres byłby dla nas idealnym wzmocnieniem. Villa też jakoś nie grał na skrzydle a wiodło mu się w Barsie strzelał ważne bramki. Tak,więc myślę że Torres nie miałby jakiś wielkich problemów. Za plus przemawia za nim że gra w rep. Hiszpanii i dobrze zna grę Barcelony. Pojawia się dużo komentarzy że za drogi. Nikt nie mówi o kupnie tylko wypożyczeniu. Wypożyczenie będzie kosztować kilka mln. To nie jest duży wydatek. Definitywny transfer będzie wynosił ok. 25-30 mln. Tak jak wcześniej ktoś pisał wielkim problem jest to że grał w LM.
0
Piszecie o Deulofeu ale to jest przecież młody zawodnik. Myślicie że będzie ważnym ogniwem Barcy w LM i La Liga w tym sezonie? Bo ja wątpię aby tak było. Jest to zawodnik na przyszłość a nie na tu i teraz.
0
18miłosz99
Słuchaj ale Chelsea to nie jest Barcelona a w Anglii się inaczej gra. Na pewno w Barcelonie znajdowałby się w lepszych sytuacjach bramkowych niż w The Blues.