0

AA czyli możliwe ze Neymar będzie grał z Wisłą , hahha

0

Wiecie kiedy odbędzie się oficjalna prezentacja Neymara na Camp Nou i kiedy przyleci do Barcelony.?

0

Wreszczie koniec więcej tych bajek , polotek i tej całej przygody z gwiazdą Brazyli.Neymar jest nasz i koniec!Jeszcze 15 dni temu były plotki że pójdzie do Bavyernu .Wkońcu koniec tej całej bajki z Neymarem , a kontrakt na 5 lat to nawett troche długo

0

Oficjalne : Neymar pozostanie w Santosie jeszcze przez 2 sezony , już mam dośc dej gwiazdeczki

0

Neymar Oficjalnie w Wiśle Kraków , już 8 czerwca ma przyleciec do krakowa by wznocnic wisłe w t mobile ekstraklasie !!Witaj!Neymar Da Silva ma grac z numerem 11

0

Mam nadzieje że Real nagle nie sprzątnie nam go z przed nsa . podobno Real też szyukuje oferte dla Suareza

0

Do Boju Blaugrana na następny sezon , bojowe stroje

0

nawet ładne , dużo ładniejszy komplet niż z tego sezonu , jednyna wada że ten biały napis quatar airways

0

Respect!Tyle lat w jednym klubie , gdy w jakims sezonie nie wyszło dalej miał sił by prowadzic druzyne i motywowac piłkarzy do gry i zdobywania tytułu .SAF odchodzi z Manchesteru w prawidłowym momencie , gdy wygrywa z nimi mistrzotwo Anglii a nie gdy przegrywają lige . Szacun dla pana ze Szkocji!

0

Barcelona powinna uczyc i szkolic młodziez ale samymi wychowyckami składu nie bedzie miała , jak Barca ma pieniądze to powinna je wydac na klasowych zawodników

0

Powiem tyle , zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany!!! Barca musi przez te lato dużo wzmocnień na następny sezon.Barca musi ściągnąc bramkarza który bedzie następca Valdesa a to musi byc bramkarz który umie grac nogami, bynajmniej 2 klasowych obrońców typu Thiago Silva itp. moim zdaniem Hummels nie jest az takim dobrym stoperem jak na Barce ale moze sie myle i przedewszystkim czekac przez te lato na naszego ukochanego Neymara który ma przyleciec na Camp Nou gdzies w lipcu po pucharze kondeferacji w Brazyli .Barcelona musi co najmniej takie zmiany przeprowadzic .A po za tym sama taktyka , Barcelona musi szybciej i zgrabniej rozgrywac piłke tak jak bynajlmniej 2 sezony temu i DUMA KATALONI musi odrzyc na nowo!!

0

Czt ta aplikacja pojdzie na wave Y

0

ja chce na Bade!

0

co znacza słowa ze atleychic przejdzie na emeryture?

0

Jest!!W koncu jakaś wiadomosc na temat Neymara , przeraziłem się to wiadomościa ze jego kontrakt wygaza dopiero w czerwca następnego roku ale jezeli ma on juz byc tu z nami na kolejny sezon ,MMMM ale pięknie się składa

0

MMMM i to mają być koszulki , naprawdę koszulki z charakterem Barcy na następny sezon , drugi strój też ekstra , Barcelona do boju na następny sezon!Barcelona Mistrz Champions League 2013/2014!

0

Mnie już nie obchodzi , czy będzie ta remontada z Bayernem czy nie , mogą odpaśc i nie przejsc do finału na Wembley , niech w finale będzie Bayern , moim zdaniem najważniejszym meczem w tej chwili będzie mecz z Bilbao który przesądzi ostatecznie o wygranej La Lidze .Barcelona musi dokonac zmian , jesli Tito ma zostac to niech zostaje ale Barcelona musi dokonac ciosących zmian , Barca w tym okienku transferowym musi wykupic bramkarza który będzie zastępcą Valdesa , może Guaita , może dobrym obroncą będzie Hummels w defensywie ale nie wiem czy jeden wystarczy , i Barcelona musi przyspieszyc transfer Neymara któremu jak narazie sie nie spieszyc , moim zdaniem Neymar wspomógł by atak Barcy razem z Messim stworzyli by zabójczy atak tak jak w czasch Eto i Ronaldinho .Barca musi odrzyc na nowo i przygotowac sie na kolejny sezon , a w najblizszym oknie transferowym Barcelona nie moze sie pomylic , misi kupic naprawde zawodnika z klasą , bo transfer Songa z Arsenalu do Barcy był strasznym niewypałem , najwaznieszy mecz w sobote by zdobyc 3 punkty i postawic kropke nad I w sprawie mistrzostwa.O de mnie to tyle jesli chodzi o bierzące problemy , pozdrawiam kibiców Blaugrany,VeB!

0

Szkoda słów , niewiem co powiedzieć , dednym słowem PORAŻKA , porażka w Monachium , te szwaby ruskie rozłożyły nas na łopatki , rewanż będzie formalnością , 20 procentami wierze w remontade ;) , ale tak to już myśle o następnym sezonie , nara!

0

Już nie moge doczekać się tego pierwszego mega trudnego pojedynku z Bayernem , niestety niemam platformy N i będe musiał szukać tego meczu w internecie , kiedyś jak oglądałem mecz Barca-PSG na meczyki pl. zapłaciłem sms-em 4 zł i wysłali mi kod aktywacyjny do strony premium HD plus nie zacina , oszukali mnie cieło jeszcze gorzej a obraz wogule nie był w HD niewiem jak obejrzec ten mecz , moge nawet zapłacic tylko żeby działało , bo nie wyobrażam sobie żebym nie oberzał tego pojedynku bo to jest półfinał a walke bedziemy już toczyć o finał z Bawarskim Walcem który w tym sezonie prezentuje sie niemal doskonale , mamy w tych losowaniach troche pod górke , na początku Milan , potem PSG a teraz Bayern , wierzą w awans Barcy ale nasi piłkarze będą musieli w tą grę włożyć dużo serca i zagrać dobrze ten dwumecz tak jak rewanż z Milanem by awansować do tego upragnionego finału który odbywać się bedzie na Wembley tak jak w 2011 r. i wygraliśmy puchar Ligi Mistrzów pokonując Manchester United..Problem u mnie taki że nie wiem jak oglądać będe mecz

0

Już nie moge doczekać się tego pierwszego mega trudnego pojedynku z Bayernem , niestety niemam platformy N i będe musiał szukać tego meczu w internecie , kiedyś jak oglądałem mecz Barca-PSG na meczyki pl. zapłaciłem sms-em 4 zł i wysłali mi kod aktywacyjny do strony premium HD plus nie zacina , oszukali mnie cieło jeszcze gorzej a obraz wogule nie był w HD niewiem jak obejrzec ten mecz , moge nawet zapłacic tylko żeby działało , bo nie wyobrażam sobie żebym nie oberzał tego pojedynku bo to jest półfinał a walke bedziemy już toczyć o finał z Bawarskim Walcem który w tym sezonie prezentuje sie niemal doskonale , mamy w tych losowaniach troche pod górke , na początku Milan , potem PSG a teraz Bayern , wierzą w awans Barcy ale nasi piłkarze będą musieli w tą grę włożyć dużo serca i zagrać dobrze ten dwumecz tak jak rewanż z Milanem by awansować do tego upragnionego finału który odbywać się bedzie na Wembley w 2011 r. wygraliśmy puchar Ligi Mistrzów.Problem u mnie taki że nie wiem jak oglądać będe mecz

0

NO i co Realowi i tym żelkom dalej się sfuksiło a my dalej mamy ogromnego przeciwnika

0

trudna sprawa czekamy na messiego

0

Dobrze że Villa gra od pierwszych minut

0

Nie mogę się doczekać tego meczu , dobrze że pokazują ten mecz w TVP 1 bo niestety nie mam platformy N , tylko Cyfrowy Polsat a tam takie kanały sportowe że same powtórki ważnych meczy , nie mogę się doczekać , wiem że wystarczy remis 1:1 ale w każdej chwili PSG może strzelić bramę tym bardziej że mamy bardzo osłabioną obronę , Barca musi zagrać dobrze w obronie na 200 procent bo nie kitu że to jest nasz najsłabszy punkt w tej chwili , wierzę w to że Barca bez problemu poradzi sobię na Camp Nou i wywali za burtę ten PSG ,Pozdro dla kibiców Blaugrany , VeB !

0

A to losowanie będzie w piątek ?Pytam po tak przeczuwam bo zwykle tak jest w piątek , to fajne Barca jak by przeszła to nie musiała by grać z Bayernem , możemy również trafić na Borussie Spox
VeB !

0

Chciałem tylko się spytać czy będzie losowanie półfinału czy będzie drzewko ?
bo niewiem

0

Świetny mecz , czekam na rewanż z PSG!

0

Ładny komplet , a ten pomysł swietny żeby 3 strój był w barwach kataloni

0

Na szczęście , oby zagrał w tym meczu rewanżowym na Camp Nou bo będzie on bardzo potrzebny w tym spotkaniu

0

Wszystko pięknie ładne , Messi strzelił bramke i prowadzimy już 1 golem ale dwie rzeczy mnie bolą.Pierwsza jest taka że za bardzo pozwalamy drużynie PSG wykonywać te szybkie kontrataki z czego mógł paść już jeden gol bo odbieramy piłkę rywalowi w czasie kontrataku dopiero za 16 metrem co mnie niepokoi a druga rzecz jaka jest wiadomo że Messiego już raczej nie zobaczymy a jak widać on prowadzi drużynę w tym meczu , ciekawe kto był by jego zmiennkikiem może Tello razem z Villa i Sanchezem. Zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?