Oczywiscie, chyba każdy o tym wie ;)
To tak bardziej do gimbo-fanów Messiego, żeby się nie łudzili że Ronaldo nie zdobędzie ZP, już jeden z najbardziej znanych internetowych kibiców Barcy(i najbardziej obiektywnych) mowi ze zdobędzie ją własnie Ronaldo :D
Można jednak zauważyć coraz częstsze narzekania na sędziów na waszej stronie, że sędziują pod Real itd :D czyli wszystko to co było 3 lata temu, tylko pozamieniane kluby :)
Szczerze to nie wiem po co kupowaliscie Suareza do takiego stylu gry.
A i pamiętam jak Real kupował Modricia za 40 mln, który i tak już wtedy całkiem nieźle grał i rozgrywał piłeczki był ogłoszony przez was najgorszym transferem rundy.. No ale pewnie o Suarezie tego nigdy nie napiszecie bo u was jest modne bycie hipokrytą :)A i niech nikt nie pisze, że Suarez miał tam jakieś asysty kluczowe w jednym spotkaniu bo nie tego się wymaga od piłkarza który kosztował 80 mln bodajże i w Premier League zjadał obrońców na śniadanie.
Kogo to obchodzi ze u Ciebie stracił w oczach? To jest typowe dla kibiców danych klubow. Jak gra w ich klubie jest wszystko ok, ale jak odejdzie i wyda krytyczną opinię to nagle traci w oczach kibiców hahahaha :D śmiech na sali to co piszesz :)
Komentarze
0
0
Oczywiscie, chyba każdy o tym wie ;)
To tak bardziej do gimbo-fanów Messiego, żeby się nie łudzili że Ronaldo nie zdobędzie ZP, już jeden z najbardziej znanych internetowych kibiców Barcy(i najbardziej obiektywnych) mowi ze zdobędzie ją własnie Ronaldo :D
0
1
0
3
Też uważam że te artykuły są świetne. Przynajmniej możecie sobie popłakać, że Real wszystko wygrał dzięki Franco :DDDD
A jeszcze chcialem wspomnieć, nie sądzicie ze ta piosenka ciut do was pasuje teraz?
1
Można jednak zauważyć coraz częstsze narzekania na sędziów na waszej stronie, że sędziują pod Real itd :D czyli wszystko to co było 3 lata temu, tylko pozamieniane kluby :)
1
1
Szczerze to nie wiem po co kupowaliscie Suareza do takiego stylu gry.
A i pamiętam jak Real kupował Modricia za 40 mln, który i tak już wtedy całkiem nieźle grał i rozgrywał piłeczki był ogłoszony przez was najgorszym transferem rundy.. No ale pewnie o Suarezie tego nigdy nie napiszecie bo u was jest modne bycie hipokrytą :)A i niech nikt nie pisze, że Suarez miał tam jakieś asysty kluczowe w jednym spotkaniu bo nie tego się wymaga od piłkarza który kosztował 80 mln bodajże i w Premier League zjadał obrońców na śniadanie.
1
Kogo to obchodzi ze u Ciebie stracił w oczach? To jest typowe dla kibiców danych klubow. Jak gra w ich klubie jest wszystko ok, ale jak odejdzie i wyda krytyczną opinię to nagle traci w oczach kibiców hahahaha :D śmiech na sali to co piszesz :)