dawidw4
Dołączył/a: wrzesień 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sebasek99 Ode mnie też leci ignor. Nigdy więcej nie chcę widzieć na oczy komentarzy takich ludzi jak Ty.
Miłego dnia dla wszystkich normalnych!
2
@Szkarlatny
Kompletnie się nie zgadzam!
Coutinho był marzeniem transferowym każdego kibica Barcy, nic nie wskazywało na to, że to będzie niewypał. Griezz to idealny zawodnik do naszego składu, po prostu nasza "10" musi częściej zacząć go dostrzegać gdy wybiega na wolne pole. Ostatnio praktycznie każdy jego strzał na bramkę kończy się golem.
Fakt, z końcową opinią, że potrzebujemy 9 się zgodzę, ale to będzie niesamowicie trudny transfer!
Wymagania od początku będą gigantyczne a wejście w buty Suareza to będzie herkulesowe zadanie. Sorry, ale ja nie widzę, jak Suarez od razu siada na ławce i Laurato zaczyna grać każdy mecz.
0
@Valverde_In Valverde sam w domu
8
Jestem bardzo dużym zwolennikiem przejścia na grę trójką obrońców, nawet kosztem Ansu.
-----------------------------Ter Stegen---------------------------------
------------Pique------------Lenglet------------Umtiti-------------
---Roberto----Arthur----Busquets----De Jong----Alba---
--------------------Messi-----------Griezmann----------------------
W drugiej połowie:
- Ansu Fati wchodzący z ławki. Wtedy gra najlepiej i tak powinno aktualnie zostać.
- Vidal za Arthura
- Semedo za Roberto lub Junior za Albe.
Moim zdaniem powinniśmy pójść w tym kierunku. Trójka obrońców da nam bardzo dużo przy wyprowadzeniu piłki i wyjściu spod pressingu, dodatkowo uszczelni naszą obronę.
0
@BarcaInfo Pełna zgoda, lecz miałby u nas bardzo duży problem z szansami na grę w pierwszym składzie. Przed nim w hierarchii jest aż trzech lewonożnych piłkarzy: Messi, Griezmann i Dembele. Najlepsze byłoby roczne wypożyczenie.
0
Ciekawe, czy Setien wypuści kiedyś na boisko skład z trzema środkowymi obrońcami i dwoma wahadłowymi. Mamy do tego idealne warunki.
Roberto i Alba mogliby w takim przypadku skupić się bardziej na ofensywie.
1
@NeroTFP Kilka lat temu kryształową kulę wygrał Anders Bardal, z tego co wiem to miał 30 lat.
0
@krzychu1526 Krew mnie zalewa, gdy po każdym takim ""incydencie"" ktokolwiek próbuje atakować jedno z fundamentalnych haseł naszego klubu.
Fakt, admin tam odwala siarę, ale niestety tak działa PR w dzisiejszych czasach. Grube miliony potrzebne do prawidłowego funkcjonowania klubu nie spadną z nieba.
0
@ściah Według mnie sędzia wybroniłby się w obu przypadkach. Podjął decyzję, że pokaże żółtą kartkę, ale w przypadku remisu powinno się skończyć na stanowczym ostrzeżeniu. Kartka jednak podcięła nogi Granadzie.
0
@lukas10 Co tam robi Neymar i Guardiola?
18
Wychodzi na to, że Matchday jest winnym zeszłorocznym blamażom w półfinale ligi mistrzów oraz finale pucharu króla :D
5
@Seneka Oczywistym jest, że chodzi o abstrakcyjne pojęcie procesu w którym znalazł się Puig.
8
@Seneka Trochę przesadzasz, nie ma w tym zwrocie żadnego błędu. Wręcz nie rozumiem z jakiego powodu się czepiasz.
5
@Kapitan hawk Nawet wielokrotny :)
9
@darek60
Wystawianie ciągle Coutinho na lewym skrzydle, Griezmanna na lewym skrzydle to też według Ciebie wina zespołu? Valverde zmarnował już dwie gwiazdy: Dembele (Tak, uważam, że trener z jajami przywróciłby go na szczyt), Coutinho. Dla Griezmanna nie umie znaleźć odpowiedniej pozycji na boisku.
Niestety, ale nasza drużyna odziedziczyła charakter po postawie Valverde na ławce trenerskiej - "Jak jest źle to za przeproszeniem usiądź se".
0
@MarioVeB!
Byłbym więcej niż za, ale aż trzech lewonożnych napastników to chyba nie jest najlepszy pomysł, przyda się ktoś na lewe skrzydło z nominalną nogą do gry na tej pozycji.
17
Ogromne osłabienie, szykuje się więcej niż ciężki styczeń i luty.
Fati do pierwszego składu! Nie ma innej opcji :)
31
Nie rozumiem skąd się pojawiło tyle jadu wśród kibiców na tej stronie, naprawdę jestem mocno zniesmaczony porównaniami do meczu z Romą i Liverpoolem, to jakiś żart i każdy, kto porównuje wczorajszy mecz do wyżej wymienionych dwóch powinien zainwestować w psa asystenta oraz czarne okulary.
Wczoraj Barca pokazała pazur, Busi (Rewelacyjnie się go oglądało), Vidal, Suarez, Messi, Griezzman a nawet Alba. Wszyscy zagrali conajmniej dobrze z plusem. Niestety Umtiti był kompletnie zagubiony, czasami miałem odczucie, że mamy jednego obrońcę mniej. U Pique też dało się zauważyć niską koncentrację.
Lecz nie o tym chciałem napisać, jestem pomimo wszystko zadowolny. Barcelona wczoraj w końcu walczyła, wyzwoliła u mnie bardzo dużo emocji, których nie było od wygranego meczu 3:0 z Liverpoolem. Ten mecz to dobra podstawa do budowania optymizmu na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie, a nie do porównań z kompromitacjami w Rzymie lub na Anfield.
Aktualna sytuacja się nie zmieni, każdy wie, że Valverde zostanie do końca sezonu. Trzeba ich wspierać, bo od tego jesteśmy i wierzyć, że szczyt formy przyjdzie na wiosnę. Tego mi i wam sobie wszystkim życzę.
3
@TheNekro94
Cześć :)
Najważniejszą rzeczą podczas kupna auta będzie jego sprawdzenie, niestety w naszym kraju większość ludzi szlifuje auta na sprzedaż, osoba idzie obejrzeć (Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się okej), pisana jest umowa, ale potem robisz 1000 km przebiegu i zaczynają się problemy.
Najlepiej będzie jak poszukasz okolicznego mechanika, pogadać z nim żeby do niego podjechać na przegląd auta. Nawet mu zapłać 100-200zł za taką przysługę, ale będziesz miał pewność że nie kupisz trupa. Wyobraź sobie, że żałujesz tej stówki dla sprawdzonej osoby, kupujesz trupa i po miesiącu nadchodzi remont skrzyni biegów.
Kilka fajnych rad ode mnie (Może ktoś inny czytając też skorzysta):
1. Nie wierz w teksty w stylu "Klima jest do nabicia". Oczywiście, jest do nabicia ale pewnie jest uszkodzona, ma nieszczelności a to zazwyczaj bardzo wysoki koszt naprawy, czasem sięgający kilku tysięcy złotych. Więc jak usłyszysz tekst "Klima jest do nabicia" od razu uciekaj.
2. Sprawdź dobrze reflektory, czy są ładne, czy nie parują. Jeśli parują prawdopodobnie mają nieszczelność co wiąże się z wymianą reflektora na nowy. Koszt jak wyżej, może przytłoczyć.
3. Nie bałbym się aut z historią wypadkowości. Według mnie to żaden problem, że ktoś miał stłuczkę, odnotowano to w historii ale właściciel wszystko naprawił.
4. Koniecznie sprawdź auto na zimnym silniku, niech właściciel go najlepiej nie pali przez cały dzień. W taki sposób łatwo sprawdzisz rozrusznik i akumulator. Jak od razu zapali no to bajka.
11
Todibo to niesamowicie zwrotny i szybki obrońca jak na swój wzrost z bardzo dobrym wyprowadzeniem piłki. Nie boi się nawet wchodzić w pojedynki pod presją. Mecz z Interem pokazał, że to chłopak z niesamowitym potencjałem.
Lepszego następcy Pique nie wyobrażam sobie na tą chwilę.
0
@VenoM Bo świetnie podaje i jego forma z meczu na mecz rośnie. Pomimo jego rażących błędów, na szczęście coraz rzadszych z naszej pomocy najlepiej potrafi przeszyć nawet cały zamurowany zespół przeciwnika podaniem prostopadłym górą.
Zdecydowanie wolę, żeby Busi grał między obrońcami a de Jong bliżej Messiego.
Wtedy i jeden i drugi daje nam o wiele więcej.
Innych alternatyw od Busiego obecnie nie mamy, a jeżeli mamy to chętnie wysłucham. Przynajmniej będę wiedział, czy w ogóle jest sens dalej toczyć tą dyskusję :)
1
@VenoM Pierwszy gol to kluczowe podanie Busquetsa. Wczoraj był zdecydowanie naszym najlepszym pomocnikiem, trzeba być dobrze zaślepionym nienawiścią do obecnej Barcelony żeby tego nie widzieć.
0
@koksik2700 Ja jeszcze liczę na to, że po przyjściu nowego trenera ktoś z dwójki Coutinho/Dembele odpali. Ciężko sobie wyobrazić 250mln € wyrzuconych w błoto, ale aktualnie tak to niestety wygląda.
1
Powrócił Griezmann
https://www.solojuve.com/media/com_easysocial/photos/166/306/364041db7f04bc4f2d1ba90e055e3518_original.jpg
0
@Rewolucja123 No może poza strzałami z główki i strzałami z rzutów karnych :)
3
Nie wiem kto pisał wczoraj "Najlepsze, najgorsze" z redakcji.
Od czasów gimnazjum nie używałem, ale teraz muszę.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
19
Akurat dobrze mu zrobi taki odpoczynek bo ten trener wystawialby Suareza w każdym meczu, wróci wypoczęty i głodny bramek na klasyk
2
@Szklaner Jeśli dany transfer był najdroższy w historii klubu wśród kibiców pojawią się oczekiwania (Słusznie) co może skutkować dodatkową presją u zawodnika gdy mu nie będzie wychodzić
3
Niestety z problemem niewypałów po transferach gwiazd za grube miliony mierzy się większość topowych klubów.
Po obserwacji ostatnich okienek widać, że kwota transferu absolutnie nie wpływa na jego jakość. Odnoszę wrażenie, że presja wywołana kwotą transferu oraz wymagania bycia gwiazdą od pierwszego meczu niszczą co drugi taki transfer.
0
@MatheusID Każdy ma prawo pisać tak jak chce - Busi, Griezi. Wielu ludzi używa skrótów i tak już zostanie a Twoja opinia, która wyrazales z wielkim bólem tylnej części ciała niczego nie zmieni. Co najwyżej Twój nastrój gdy zobaczysz kolejny skrót.
Polecam trochę dystansu - przyda Ci się nie tylko na tej stronie ale w życiu też :) Bez spiny