0

Taka budka z warzywami.

0

Ta Wawrzyniak:)

0

Nie wiem kto ja dostanie ale wiem że za wygranie ligi to się takiej nagrody nie przyznaje.

0

To twoje zdanie ja pozostanę przy swoim.

0

Markus32 dobrze gadasz:)I I tak na marginesie to UEFA nie przyznaje złotej piłki.

0

Można grac efektownie i przegrać a można grać brzydko dla oka i wygrać.I efektywność chyba jednak nie zależy od 3 czy 5 goli podczepiłbym to pod skuteczność ale to tylko moje zdanie:)

0

może skutecznie a nie efektownie

0

The end

0

0

Hehe.

0

Jesteś podatny na zaczepki jak Mou!Ale ok już cię zlewam.

0

Ty również więc milcz.

0

0

To twój chwyt panie dorosły:)

0

whatis I powiedz z czystym sumieniem, że kibice Realu się tak nie zachowują? Że im nikt mózgów czasem nie lasuje?

0

Być kibicem Realu zakładać konto na stronie Barcy to dopiero dziecinada:)

0

Smieszy mnie jak Raul pisze o szczęściu Manchesteru w finale LM z Bayernem!Doliczony czas gry to dalej czas w którym się gra i można strzelić gola!A szczęście to raczej jak ktoś próbował dośrodkować a piłka mu zeszła i strzelił gola.

0

wypad oszołomku!

0

Tempter co ty z tymi nastolatkami?Masz jakiś kompleks chyba z dzieciństwa(może wujek był zbyt czuły)

0

W najlepszej lidze świata to 3 drużyna nie powinna mieć 30 pkt straty:)

0

Tempter twój profil interesuje mnie tyle samo co twój pradziadek(czyli nic).A tak wogóle to ja się ciebie nie pytałem czy ty jesteś głupi.

0

Gówniarzu bo ściągniesz tacie limit i nie dostaniesz kieszonkowego w wakacje.

0

Tempter nie spamuj.Kup sobie autobiografie siwka i możesz się przy niej zadowalać ręką ale we własnym łóżku!!!A tą stronę zostaw dla kibiców dumy.

0

Przecież jeszcze można wygrać puchar!A on jest najważniejszy przynajmniej tak mówił siwy łeb rok temu.

0

TEMPTER nie pisz bzdur tylko sie poucz bo koniec roku się zbliża.

0

Messii zrobił dużo dla klubu i o tym się mówi ale jak zawali mecz to też można o tym powiedzieć i nie widzę tu nic co by mu ujmowało jego talentu!A co do Valdesa to w takim klubie jak Barca powinien już dawno być drugi klasowy bramkarz.

0

Nie pamięta dzięki Valdesowi który zawalił gola i odprawił go do szatni.

0

Dalej Barcą rozp..ten złomowaty autobus..

0

Tchórz już się zabezpiecza!

0

To taki drugi Jarosław:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?