dawinho12
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taka budka z warzywami.
0
Ta Wawrzyniak:)
0
Nie wiem kto ja dostanie ale wiem że za wygranie ligi to się takiej nagrody nie przyznaje.
0
To twoje zdanie ja pozostanę przy swoim.
0
Markus32 dobrze gadasz:)I I tak na marginesie to UEFA nie przyznaje złotej piłki.
0
Można grac efektownie i przegrać a można grać brzydko dla oka i wygrać.I efektywność chyba jednak nie zależy od 3 czy 5 goli podczepiłbym to pod skuteczność ale to tylko moje zdanie:)
0
może skutecznie a nie efektownie
0
The end
0
0
Hehe.
0
Jesteś podatny na zaczepki jak Mou!Ale ok już cię zlewam.
0
Ty również więc milcz.
0
0
To twój chwyt panie dorosły:)
0
whatis I powiedz z czystym sumieniem, że kibice Realu się tak nie zachowują? Że im nikt mózgów czasem nie lasuje?
0
Być kibicem Realu zakładać konto na stronie Barcy to dopiero dziecinada:)
0
Smieszy mnie jak Raul pisze o szczęściu Manchesteru w finale LM z Bayernem!Doliczony czas gry to dalej czas w którym się gra i można strzelić gola!A szczęście to raczej jak ktoś próbował dośrodkować a piłka mu zeszła i strzelił gola.
0
wypad oszołomku!
0
Tempter co ty z tymi nastolatkami?Masz jakiś kompleks chyba z dzieciństwa(może wujek był zbyt czuły)
0
W najlepszej lidze świata to 3 drużyna nie powinna mieć 30 pkt straty:)
0
Tempter twój profil interesuje mnie tyle samo co twój pradziadek(czyli nic).A tak wogóle to ja się ciebie nie pytałem czy ty jesteś głupi.
0
Gówniarzu bo ściągniesz tacie limit i nie dostaniesz kieszonkowego w wakacje.
0
Tempter nie spamuj.Kup sobie autobiografie siwka i możesz się przy niej zadowalać ręką ale we własnym łóżku!!!A tą stronę zostaw dla kibiców dumy.
0
Przecież jeszcze można wygrać puchar!A on jest najważniejszy przynajmniej tak mówił siwy łeb rok temu.
0
TEMPTER nie pisz bzdur tylko sie poucz bo koniec roku się zbliża.
0
Messii zrobił dużo dla klubu i o tym się mówi ale jak zawali mecz to też można o tym powiedzieć i nie widzę tu nic co by mu ujmowało jego talentu!A co do Valdesa to w takim klubie jak Barca powinien już dawno być drugi klasowy bramkarz.
0
Nie pamięta dzięki Valdesowi który zawalił gola i odprawił go do szatni.
0
Dalej Barcą rozp..ten złomowaty autobus..
0
Tchórz już się zabezpiecza!
0
To taki drugi Jarosław:)