dawinho80
Dołączył/a: sierpień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ej ale Simba przeżył, widać że fabuły nie zna xD
0
Na Euro też to nie wyglądało wybitnie, jednak trzeba zauważyć ze przed Euro wszyscy nasi zawodnicy, a na pewno większość była 2 lata młodsza, po rozegraniu całych sezonów w swoich klubach, jak było przed MŚ każdy wie, postawienie ich do poziomu fizycznego gwarantującego odpowiedni poziom na najbardziej wymagającej imprezie reprezentacyjnej graniczyło z cudem. I ten słynny cytat Hajto, jak nie jeździsz cały tydzień samochodem to w weekend on też nie odpali, czy coś takiego xD
1
I to pewnie paroma dobrymi cyferkami xD
0
Jednak nie poszedł do WWE i w sumie słusznie bo wpadł by w przeciętność jak wiele, wiele gwiazd z potencjałem.
1
Ale przecież Klopp gra bardziej bezpośrednią piłkę niż Barca, wiadomo że do jego sposobu gry bardziej pasują piłkarze szybcy i bezpośredni w ataku, a w pomocy typowi box to box, Coutinho do Liverpoolu, a może bardziej do taktyki Niemca nie pasował, bo właśnie był za wolny żeby być skrzydłowym i za słaby w defensywie żeby grać w pomocy, w Barcy gra się zupełnie inaczej, jest teraz pod formą ale spokojnie, każdy piłkarz ma słabsze momenty, jednak technika i przegląd pola pozwalają myśleć że jednak Brazylijczyk bardzo pasuje do Barcy, tylko trzeba dać mu trochę stabilizacji.
0
dokładnie, a Real ma takie dziury w obronie że aż żal patrzeć jak to nie jest wykorzystywane...
1
ooo i w końcu po ludzku nazwane jak należy, a nie jakiś soccer xD
0
Już przy Suarezie się powinno zatrzymać :v xD
3
Cudzysłowie* jak już jesteśmy tacy "czepialscy" xD
3
Wiadomo, ale w Hiszpanii jest taka retoryka, nawet mówią o tym że drużyny nauczyły się "cierpieć" czyli grać bez piłki i czekać na rywala, taki kraj :D
0
Właśnie nie zdążyłem też konta doładować xD
4
Nie ma karnego, dostał najpierw w brzuch, zero czasu na reakcję
1
No ZAKSA w tym sezonie miażdży konkurencję, przy kryzysie Skry i Resovii nie ma poważnego partnera do tańca niestety.. :/
1
A Pique za klaskanie coś koło tego nie dostał czasami? XD skandalicznie mała kara za takie coś..
3
A nie czasami Xabiego Alonso? :-D
0
Tak na przyszłość Zachodniopomorskie pisze się bez myślnika ;-)
0
I tak by robił zmiany w 80 minucie xD
16
W Sporcie i Mundo dzisiaj wyścig o tytuł mistrza Photoshopa :-D
1
No tylko FIFA i złota piłka teraz nie mają za dużo wspólnego, bo jest to nagroda France Football, także FIFA nie miała za dużo wpływu na tego dzbana co zadawał to pytanie
0
I dodałbym zmianę Munira
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I ten jego jeden zawód na prawą nogę do środka... :-D
1
Ale dla postronnego kibica był drugi hicior o tej godzinie czyli Inter grał z Totkami, wtedy miało to sens
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Za dużo by wymieniać, solówka z One, melodyjna z To Live is to Die, końcowa z Fade to Black, zarówno solówka Jamesa jak i Kirka z Master of Puppets, a to tylko tak na szybko z Metalliki, o całym metalu za dużo się rozwodzić ale mnóstwo Iron Maiden czy Megadeth, dużo metalcore'owych zespołów ma bardzo dobre solówki, dużo tego xD
0
Biedny kret :-\ xD
0
Ma ktoś linka to byłbym wdzięczny xD
0
Generalnie grupa ciężka, ciekawa ale jak najbardziej do przejścia, Totki będzie ciężki dwumecz, ale Inter to jednak nie ta klasa co kiedyś, a PSV powinno spokojnie pójść
0
No był odpowiedni na dany moment, jak na taki transfer naprawdę się przydał, tylko po meczu bodaj z PSG kiedy Lucho go wystawił na LO zaczęto go oceniać tylko przez pryzmat tego meczu i zrobiono z niego kozła ofiarnego, co nie jest niesprawiedliwe
6
Plus arcy ważny gol w meczu bodaj z Celtą na wagę 3 punktów które wtedy były jak złoto