0

Ej ale Simba przeżył, widać że fabuły nie zna xD

0

Na Euro też to nie wyglądało wybitnie, jednak trzeba zauważyć ze przed Euro wszyscy nasi zawodnicy, a na pewno większość była 2 lata młodsza, po rozegraniu całych sezonów w swoich klubach, jak było przed MŚ każdy wie, postawienie ich do poziomu fizycznego gwarantującego odpowiedni poziom na najbardziej wymagającej imprezie reprezentacyjnej graniczyło z cudem. I ten słynny cytat Hajto, jak nie jeździsz cały tydzień samochodem to w weekend on też nie odpali, czy coś takiego xD

1

I to pewnie paroma dobrymi cyferkami xD

0

Jednak nie poszedł do WWE i w sumie słusznie bo wpadł by w przeciętność jak wiele, wiele gwiazd z potencjałem.

1

Ale przecież Klopp gra bardziej bezpośrednią piłkę niż Barca, wiadomo że do jego sposobu gry bardziej pasują piłkarze szybcy i bezpośredni w ataku, a w pomocy typowi box to box, Coutinho do Liverpoolu, a może bardziej do taktyki Niemca nie pasował, bo właśnie był za wolny żeby być skrzydłowym i za słaby w defensywie żeby grać w pomocy, w Barcy gra się zupełnie inaczej, jest teraz pod formą ale spokojnie, każdy piłkarz ma słabsze momenty, jednak technika i przegląd pola pozwalają myśleć że jednak Brazylijczyk bardzo pasuje do Barcy, tylko trzeba dać mu trochę stabilizacji.

0

dokładnie, a Real ma takie dziury w obronie że aż żal patrzeć jak to nie jest wykorzystywane...

1

ooo i w końcu po ludzku nazwane jak należy, a nie jakiś soccer xD

0

Już przy Suarezie się powinno zatrzymać :v xD

3

Cudzysłowie* jak już jesteśmy tacy "czepialscy" xD

3

Wiadomo, ale w Hiszpanii jest taka retoryka, nawet mówią o tym że drużyny nauczyły się "cierpieć" czyli grać bez piłki i czekać na rywala, taki kraj :D

0

Właśnie nie zdążyłem też konta doładować xD

4

Nie ma karnego, dostał najpierw w brzuch, zero czasu na reakcję

1

No ZAKSA w tym sezonie miażdży konkurencję, przy kryzysie Skry i Resovii nie ma poważnego partnera do tańca niestety.. :/

1

A Pique za klaskanie coś koło tego nie dostał czasami? XD skandalicznie mała kara za takie coś..

3

A nie czasami Xabiego Alonso? :-D

0

Tak na przyszłość Zachodniopomorskie pisze się bez myślnika ;-)

0

I tak by robił zmiany w 80 minucie xD

16

W Sporcie i Mundo dzisiaj wyścig o tytuł mistrza Photoshopa :-D

1

No tylko FIFA i złota piłka teraz nie mają za dużo wspólnego, bo jest to nagroda France Football, także FIFA nie miała za dużo wpływu na tego dzbana co zadawał to pytanie

0

I dodałbym zmianę Munira

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I ten jego jeden zawód na prawą nogę do środka... :-D

1

Ale dla postronnego kibica był drugi hicior o tej godzinie czyli Inter grał z Totkami, wtedy miało to sens

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Za dużo by wymieniać, solówka z One, melodyjna z To Live is to Die, końcowa z Fade to Black, zarówno solówka Jamesa jak i Kirka z Master of Puppets, a to tylko tak na szybko z Metalliki, o całym metalu za dużo się rozwodzić ale mnóstwo Iron Maiden czy Megadeth, dużo metalcore'owych zespołów ma bardzo dobre solówki, dużo tego xD

0

Biedny kret :-\ xD

0

Ma ktoś linka to byłbym wdzięczny xD

0

Generalnie grupa ciężka, ciekawa ale jak najbardziej do przejścia, Totki będzie ciężki dwumecz, ale Inter to jednak nie ta klasa co kiedyś, a PSV powinno spokojnie pójść

0

No był odpowiedni na dany moment, jak na taki transfer naprawdę się przydał, tylko po meczu bodaj z PSG kiedy Lucho go wystawił na LO zaczęto go oceniać tylko przez pryzmat tego meczu i zrobiono z niego kozła ofiarnego, co nie jest niesprawiedliwe

6

Plus arcy ważny gol w meczu bodaj z Celtą na wagę 3 punktów które wtedy były jak złoto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?