6

I prawidłowo, po co kusić los jeśli wymiar sprawiedliwości nie jest obiektywny, może być bez niego ciężko, ale zobaczymy.

1

Jak Barca wygra i Neymar zagra to na pewno będzie walkower, nie ma sensu ryzykować, będzie to skrajna głupota jeśli Brazylijczyk zagra, on zasłużył na karę, mógł wcześniej myśleć.

0

Clattenburg przeniósł się za hajsem do Arabii Saudyjskiej bodajże i tam sobie gwiżdże dla amatorów :-D

2

Ogólnie matura z WOSu to dość ciężko kawałek chleba, musisz wiedzieć o obecnej sytuacji politycznej świata jak i naszego kraju, ważne są organizacje międzynarodowe, w programie jest trochę ekonomii, sporo socjologii (oczywiście z zakresu programu nauczania z WOSu) no i na końcu jest praca, która powinna być rzeczowa i konkretna.

24

No typowy Zlatan.

0

Jak dla mnie Gomes jak będzie próbowany na ŚPD to jak najbardziej ma potencjał, już nie pierwsze jego przyzwoite parę minut na tej pozycji. Jest nadzieja.

1

Ale zauważ Andre grał najlepiej znowu na pozycji DM czyli chyba tam jest jego miejsce.

1

11 najlepsza :-D

0

To w sumie zbędne będzie granie eliminacji w Ameryce Północnej, bardzo sprawiedliwe.

0

na jakiejkolwiek pozycji xD

0

Tu się zgadzam, ale trzeba robić rotacje, szkoda że zmiennicy dają ciała..

2

Ale co zabrał? Prawidłowego gola Malagi? Fakt powinien być karny na Roberto, ale bez przesady jedynymi którzy zabrali punkty Barcelonie są sami piłkarze.

22

Tak samo jak umierali w Paryżu?

60

Oj już dajmy na luz, co ma płakać? Gra dla Malagi, strzelił to się cieszy, a poza tym radość ta nie była jakaś ekspresyjna.

4

Nerwy nerwami, ale 1 żółta kartka była w wyniku idiotycznego zachowania, zresztą ten faul był tak niepotrzebny, zachował się strasznie nieodpowiedzialne i za to zapłaci on, oby nie cała drużyna.

0

Co jak się okazało wcale nie jest takie oczywiste..

0

Jasne trzeba wierzyć, tylko jak Barca się potykała w tamtym sezonie to Real to wykorzystał, a w tym sezonie Barca nie potrafi tego zrobić, tak się nie da wygrać mistrzostwa, za dużo popełnionych błędów.

0

Wszyscy jadą po Gomesu, a Denis wcale żadnym zbawicielem nie jest, też gra bardzo ale to bardzo przeciętnie, a Andre mam nadzieję że przełamał się po strzelonej bramce :-D

93

No to gramy bez środka pola, Neymarze miej nas w opiece.. XD

0

Dokładnie o tę sytuację chodzi :-D

0

Jeszcze są Fahrmann, Horn, Baumman, Niemcy mają takie zaplecze bramkarzy że nie mam pytań :-D

0

Będą dziury bo nie mamy wahadłowych obrońców, taką formacją świetnie grają Juve i Chelsea, mają wahadłowych którzy zapieprzają od pola karnego do pola karnego, u nas takim zawodnikiem jest Jordi, ale on nie gra.

0

Niech strzeli bo mam to na kuponie xD

2

Jordi musi zostać, innej opcji nie widzę, idelany LO dla Barcy.

8

Wcale nie byłbym tego taki pewien, a o tyle ciekawy że jakiś kopciuszek byłby aż w półfinale LM.

0

Wszyscy piszą że będzie Leicester - Real, a pomyślcie jakby ciekawie było jakby była para Monaco - Leicester.. :-D

0

Ale kiedyś jednak intensywność gry była mniejsza tak samo jak liczba meczów, angielska piłka przeżywa kryzys, ale żeby aż taki to nie może zależeć od samego poziomu lub jego braku bądź co bądź bardzo dobrych grajków.

0

A może coś w tym jest że angielskie zespoły nie mogą zajść daleko w LM, bo te drużyny z czołówki są bardzo wyeksploatowane? Angole nie mają przerwy w święta, nawalone mają pucharów krajowych, a później te czołowe drużyny nie mają pary by walczyć z innymi drużynami, jako jedyne awansowali Leicester które w żadnym Pucharze krajowym długo nie grało a w lidze się nie liczy..

2

Znając życie i tak Barca zagra z City albo Atletico, a Real z BVB tak żeby nie było zbyt wielu niespodzianek xD

1

Szkoda że i jeden i drugi są strasznie podatni na kontuzje.. :-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?