3

Proszę Państwa oto Clement Lenglet !!!

Proponuje dac w regulaminie punkt, ze jak ktoś napisze coś o tym człowieku pozytywnego dostaje automatycznie bana.

Największy sabotażysta w historii FC Barcelona !!!

0

@ShawnC ty tak na poważnie?

2

Opublikowano najlepsza 11-ke tego tygodnia w lidze mistrzów, zastanawiające jest to, ze nie ma w niej Lengleta.

0

@Volley myśle, ze Garcia się trzy razy zastanowi teraz czy będziesz chciał tu przyjść

13

Mówię to caly czas od kilku lat, najwazniejsze to zmienic obronę. Ja nie wiem jakim cudem od kilka lat podstawowym obrońcom jest średniak Lenglet co nawet w reprezentacji nie gra? Jak może taki zawodnik być podstawowym stoperem Barcelony????
To jest skandal a facet wygrał los na loterii . Niestety zepsuł całkiem fajne lata Messiego.

Można krytykować zawodników z przodu ale my nie możemy tracić tyle bramek z lepszymi zespołami...
Bayern 8
Real 3
Liverpool 4
Juventus 3
PSG 4

To tylko kilka przykładów.

GŁÓWNY PROBLEM TO OBRONA Z LENGLET NA CZELE !! Mówię to już od lat ale co z tego... w przyszłym sezonie pewnie nic się nie zmieni.

0

A co tam, po pastwie się jeszcze nad naszym najlepszym obrońcom.

Widzieliście zachowanie Lenglet przy 4 bramce?? Hahaha

1

Miałem racje co do naszej obrony ale co z tego jak za rok w 1/8 ligi mistrzów znowu będziemy grać z Pique i „skałą” Lenglet? I z Sergio przed nimi?

0

Zobaczcie gdzie przy bramce był Lenglet :-) :-) :-) miał przynajmniej fajną perspektywę.

4

Czy tylko ja mam wrażenie, ze komentator na Polsacie to jakiś miłośnik PSG?

0

@Maker0 to jest tylko moja opinia, bardzo chce dobrego meczu Pique, ale już widzę co tu się będzie działo jak np. zawali bramkę.

I od razu mówię ja nic złego na niego nie powiem ze względu na szacunek ale on nie miał jakieś zwykłej kontuzji i będzie strasznie ciężko

0

@plesniak

Bardzo bardzo chce się pomylić i chce żeby Pique z Lenglet rozegrali dobry mecz ale ja mam w głowie upokorzenie z Liverpoolem i Bayernem i to jest dramat tego klubu, ze na najważniejszy mecz w sezonie mamy duet obrońców odpowiedzialnych za to, co się wtedy stało. Tak zaryzykowałbym innym składem na środku.

I jeszcze martwi mnie to, ze jak Pique ma takie uznanie, ze po takiej kontuzji od razu wraca na taki mecz to jak wróci Araujo to może wrócić na ławkę.

0

To jest żart! Pique nie gra kilka miesięcy i od razu w składzie! Od razu przypomina mi się Valverde i gra za zasługi, a było już tak dobrze :-(

2

Jako jeden z największych przeciwników Lenglet, dzisiaj naprawdę fajnie doskakuje do przeciwników i fajnie się to wyglada, tylko niech nie chodzi w pole karne przy naszych rzutach różnych bo to i tak nie ma sensu.

0

@Barcelonista1985 dokładnie, nie wierze, ze ktoś mógł w ogóle coś takie napisać...

1

Lahoz, czyli Alba z żółta kartką.

2

@arasz1819 oczywiście, ze wszystko nie i dziwi mnie zadowolenie z kontuzji Pjanica u co niektórych ale Brejłet na 10000% da się załatać 18 latkami z rezerw zwłaszcza, ze nie pamietam wychowanka Barcy który notorycznie nie potrafi przyjść piłki...

26

„Drobna różnica” Depay powiedział, ze chce do nas przyjść a Messi nie podjął decyzji i nie powiedział, ze chce iść do PSG.

0

To się nie dzieje, do 999999 razy sztuka

0

Wiadomo nie mamy obrony i nie ma co się już pastwić ale kurczę niech Lenglet kogoś kryje a nie stoi na środku i patrzy.

0

Oby tylko Araujo miał lekkie skręcenie kostki :(

2

@dawid230188 facet wygrał los na loterii

0

@ramon59 trudno bramkę idzie stracić zwłaszcza bo bardzo fajnej i szybkiej akcji Betisu, ja jestem wściekły, ze to my mogliśmy prowadzić i to całkiem inaczej by wyglądało

0

Ja mam poważne obawy czy Brejłet miałby miejsce w składzie w naszych klubach z naszej ekstraklasy.

0

I brawo CLEMENT LENGLET a wystarczyło tylko głowę lepiej przyłożyć i to my byśmy prowadzili

2

Lenglet? Przecież to jest kryminał

0

Martin prowadź nas :)

1

Wiem, ze to może szalone ale oddałbym wszystkie trofea jakie w tym sezonie możemy zdobyć tylko za awans z PSG.

1

@david89 dawniej bałem się finału z Real Madryt teraz z Bilbao ;)

1

@SkilledHydra16 dokładnie!! Tylko ten Brejłet... on raz piłkę dotknął.

5

Najlepsze: Umtiti i szansa, ze z Ronaldem stworzą duet na miarę takiego klubu jak Barcelona
Ps. Żadnych Lengletow!

Najgorsze: będąc dużo lepsza drużyna do końca jest nerwówka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?