O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 0

Komentarze

0

sobowtora sancheza nam udine sprzedalo :)

0

ale bym mial polewe jakby real poległ hehe :) wyszli z grupy smierci , sedzia ich przepchnął do nastepnej rundy w meczu z manU a na koniec by dostali od Turasów :)

0

nie ma co sie podniecac. wystarczy ze podniecaja sie kibice krurewskich . nic jeszcze nie wygrali a juz w ich mniemaniu madryt ma LM. ale beda jaja jak Trafia na borussie i znowu im nosa ustrze Robert L ;]

0

widzieliscie wpis Gutiego na twiterze ?? hahahahhaha

szkoda ze nic nie wspomnial o realu ktorego nie powinno byc juz w LM :)

0

Najlepszy Allegrii : "o meczu zdecydowały detale "

Gościu chybaa mysli ze caly czas jest dwa zero dla milanu :D

Zobacz wszystkie

0

A te nikczemniki z realmadrid.pl mysleli ze spartak wygra ;]

0

On jest nasz i cos mi sie wydaje ze jeszcze przed mundialem do nas dołączy ;]

0

Cos mi sie wydaje ze Barca znwou sprowadzi Real do parteru w tym sezonie :) a wtedy nawet palec Mourinho wsadzony w dupe Pepe'go nic nie da :D

0

raz na cztery lata zdzarza się czarna środa :P

VEB

0

co za brednie :D jakby mial czuc bol to napewno tito by wystawial w kazdym meczu najlepszego gracza narazajac go na kontuzje :)

ps. słaba ta gazeta tak samo jak sympatyzujący znimi klub :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?