Co do Rafaela Nadala widzę błąd. Owszem trzeci raz w swojej karierze na koniec roku jest tenisistą numer jeden na świecie, ale nie trzeci raz z rzędu. Poprzednie dwa takie przypadki zdarzyły się bodajże w 2008 i 2010 roku. Ostatnimi czasy rządził Novak Djokovic. Pozderka dla wszystkich Cule! Visca el Barca!!!
Wesołych Świąt wszystkim wiernym kibicom Naszego Kochanego Klubu!!!
Życzmy sobie aby przyszły rok był równie udany zarówno piłkarsko jak i prywatnie! Pozdrawiam! Visca el Barca!!!!!!!!!
Młody, utalentowany, z wyobraźnia, trochę przypomina Messiego. Myślę, że za tą kasę to powinni go wziąc. Sztab szkoleniowy Barcy oszlifowałby ten diament należycie i byłby bardzo przydatny. Za 3-4 lata jak mówicie te 12 milionów może się podwoic lub potroic
Wesołych Świąt wszystkim wiernym kibicom Naszego Kochanego Klubu!!!
Życzmy sobie aby przyszły rok był równie udany zarówno piłkarsko jak i prywatnie! Pozdrawiam! Visca el Barca!!!!!!!!!
Komentarze
0
Co do Rafaela Nadala widzę błąd. Owszem trzeci raz w swojej karierze na koniec roku jest tenisistą numer jeden na świecie, ale nie trzeci raz z rzędu. Poprzednie dwa takie przypadki zdarzyły się bodajże w 2008 i 2010 roku. Ostatnimi czasy rządził Novak Djokovic. Pozderka dla wszystkich Cule! Visca el Barca!!!
0
Wesołych Świąt wszystkim wiernym kibicom Naszego Kochanego Klubu!!!
Życzmy sobie aby przyszły rok był równie udany zarówno piłkarsko jak i prywatnie! Pozdrawiam! Visca el Barca!!!!!!!!!
0
Sanchez jest wazniejszy. Dawno bylo wiadomo ze transfer Rossiego nie dojdzie do skutku.
0
Mes Que un Club! Nic dodać nic ująć.
0
gdyby jakaś Polska TV emitowała meczyk ta liczba wzrosłaby co najmniej o jednego kibica:D
0
Młody, utalentowany, z wyobraźnia, trochę przypomina Messiego. Myślę, że za tą kasę to powinni go wziąc. Sztab szkoleniowy Barcy oszlifowałby ten diament należycie i byłby bardzo przydatny. Za 3-4 lata jak mówicie te 12 milionów może się podwoic lub potroic
0
No a co nowego?:]
0
gdyby jakaś Polska TV emitowała meczyk ta liczba wzrosłaby co najmniej o jednego kibica:D
0
Wesołych Świąt wszystkim wiernym kibicom Naszego Kochanego Klubu!!!
Życzmy sobie aby przyszły rok był równie udany zarówno piłkarsko jak i prywatnie! Pozdrawiam! Visca el Barca!!!!!!!!!
0
Genialna gra Toure! Prawdziwy flar! Mam nadzieje ze zostanie z nami na długie lata!