0

Wie ktos cos o powrocie Maradony?wczoraj miał zadebiutowac ale narazie nic nigdzie nie pisze:)

0

Największa kontrowersja? komentujący Jerzy Dudek temu panu już dziękujemy.Dobranoc:)

0

Dudkowi gul skacze nie wie co się dzieje:)

0

sędzia pomaga:)

0

Sytuacja podobna z meczu z City Messi też był faulowany przed polem karnym:)

0

Barca-BVB
Real-Chelsea
PSG-United
Atletico-Bayern

0

A wszyscy wyzywali Mourinho że gada głupoty a jednak Mou miał racje:)

0

Liga Angielska nie zawsze będzie najlepsza teraz jest więcej drużyn które bardzo się rozwineły i grają lepiej niż wtedy gdy dominowały drużyny z Anglii chyba nie muszę przypominać jak 3-4 z rzędu w półfinale były 3 drużyny z Anglii.

0

Szkoda że biedronka nie została sponsorem:)

0

Jaki ten Pepe jest ...... chętnie bym mu ten ryj wyklepał

0

W Lidze Mistrzów myślę że spokojnie dojdzie do 100 bramek:)

0

Mi brakuje Lamparda.Pobił rekord najlepszy strzelec Chelsea co sezon powyżej 10 goli i asyst,nadal ważna postać zespołu i traktują go za przeproszeniem jak gów.. na pewno nie ustępuje Xaviemu czy Pirlo.

0

Nareszcie liga zaczyna się robić ciekawa :) jeszcze niech jakieś szejki albo araby kupią np. Valencje i jakiś inny klub i liga cud miód i malinka:)Wreszcie będzie można oglądać mecze na dobrym poziomie:)

0

Nie dziwię się że Messi i Ronaldo ładują po 50-60 bramek w lidze jak takie kapiszony stoją w bramce.

0

Bardzo nudny mecz.Chyba obie drużyny podpatrzyli styl Mourinho.Najbardziej denerwował mnie Diego Costa i ta jego samolubna gra nikomu nie podawał , pchał się w pojedynki 1na1.

0

Lewy w Bayernie :) Sezonowscy BVB dostaną zawału na czele z TVP

0

Stawiam swoją rękę i nogę że będzie Barcelona-Arsenal:)

0

4-3-3

Neuer
Ivanovic-Ramos-Silva-Alaba
Ribery-Ozil-Reus
Messi-Ibrahimovic-Ronaldo

0

Jak wolisz oglądać taktyke , myślenie to skończ oglądać piłkę i przeżuć się na szachy wszyscy będziemy zadowoleni:)

0

Dla świętego spokoju niech ZP zdobędzie Ronaldo albo Ribery wtedy nikt nie będzie wyzywał że Messi nie słusznie zdobył że FIFA to złodzieje że Messi to kłamca , oszust itp.

0

Faktycznie nic nie osiągnął co z tego że zdobył mistrzostwo Włoch, Superpuchar Włoch i Puchar Ligi Mistrzów i 2 miejsce na MŚ 2010 aż się boję co napiszesz o Messim :)

0

Troche jesteście śmieszni gdyby Sneijder nie miał kontuzji wtedy to on powinien dostać ZP bo też by miał więcej bramek i asyst. ZP powoli staje się śmieszna teraz dostaje się je za popularność ,z litości, kto kogo lubi a nie za umiejętności.Mam nadzieję że ZP dostanie albo C.Ronaldo albo Ribery Messi jeszcze zdobędzie 5 ZP ale oby nie w 2014

0

Według mnie nie było faulu przy wejściu Mascherano na Ronaldo.W Lidze Angielskiej takie sytuacje są prawie co mecz i niema karnych.

0

Zdobył wszystko co było do zdobycia więc teraz czas troche zarobić:)

0

Może Drogba?:)

0

Jest Real w NBA2k14 jak i Barcelona i jeszcze pare innych drużyn z Europy

0

Pewnie będzie tak że Neymar od początku a potem wejdzie Messi za Neymara:)

0

Grają na Wawrzyniaka?:)

0

Ja tam lubie i FIFE i PESA :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?