depcik94
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktos cos o powrocie Maradony?wczoraj miał zadebiutowac ale narazie nic nigdzie nie pisze:)
0
Największa kontrowersja? komentujący Jerzy Dudek temu panu już dziękujemy.Dobranoc:)
0
Dudkowi gul skacze nie wie co się dzieje:)
0
sędzia pomaga:)
0
Sytuacja podobna z meczu z City Messi też był faulowany przed polem karnym:)
0
Barca-BVB
Real-Chelsea
PSG-United
Atletico-Bayern
0
A wszyscy wyzywali Mourinho że gada głupoty a jednak Mou miał racje:)
0
Liga Angielska nie zawsze będzie najlepsza teraz jest więcej drużyn które bardzo się rozwineły i grają lepiej niż wtedy gdy dominowały drużyny z Anglii chyba nie muszę przypominać jak 3-4 z rzędu w półfinale były 3 drużyny z Anglii.
0
Szkoda że biedronka nie została sponsorem:)
0
Jaki ten Pepe jest ...... chętnie bym mu ten ryj wyklepał
0
W Lidze Mistrzów myślę że spokojnie dojdzie do 100 bramek:)
0
Mi brakuje Lamparda.Pobił rekord najlepszy strzelec Chelsea co sezon powyżej 10 goli i asyst,nadal ważna postać zespołu i traktują go za przeproszeniem jak gów.. na pewno nie ustępuje Xaviemu czy Pirlo.
0
Nareszcie liga zaczyna się robić ciekawa :) jeszcze niech jakieś szejki albo araby kupią np. Valencje i jakiś inny klub i liga cud miód i malinka:)Wreszcie będzie można oglądać mecze na dobrym poziomie:)
0
Nie dziwię się że Messi i Ronaldo ładują po 50-60 bramek w lidze jak takie kapiszony stoją w bramce.
0
Bardzo nudny mecz.Chyba obie drużyny podpatrzyli styl Mourinho.Najbardziej denerwował mnie Diego Costa i ta jego samolubna gra nikomu nie podawał , pchał się w pojedynki 1na1.
0
Lewy w Bayernie :) Sezonowscy BVB dostaną zawału na czele z TVP
0
Stawiam swoją rękę i nogę że będzie Barcelona-Arsenal:)
0
4-3-3
Neuer
Ivanovic-Ramos-Silva-Alaba
Ribery-Ozil-Reus
Messi-Ibrahimovic-Ronaldo
0
Jak wolisz oglądać taktyke , myślenie to skończ oglądać piłkę i przeżuć się na szachy wszyscy będziemy zadowoleni:)
0
Dla świętego spokoju niech ZP zdobędzie Ronaldo albo Ribery wtedy nikt nie będzie wyzywał że Messi nie słusznie zdobył że FIFA to złodzieje że Messi to kłamca , oszust itp.
0
Faktycznie nic nie osiągnął co z tego że zdobył mistrzostwo Włoch, Superpuchar Włoch i Puchar Ligi Mistrzów i 2 miejsce na MŚ 2010 aż się boję co napiszesz o Messim :)
0
Troche jesteście śmieszni gdyby Sneijder nie miał kontuzji wtedy to on powinien dostać ZP bo też by miał więcej bramek i asyst. ZP powoli staje się śmieszna teraz dostaje się je za popularność ,z litości, kto kogo lubi a nie za umiejętności.Mam nadzieję że ZP dostanie albo C.Ronaldo albo Ribery Messi jeszcze zdobędzie 5 ZP ale oby nie w 2014
0
Według mnie nie było faulu przy wejściu Mascherano na Ronaldo.W Lidze Angielskiej takie sytuacje są prawie co mecz i niema karnych.
0
Zdobył wszystko co było do zdobycia więc teraz czas troche zarobić:)
0
Może Drogba?:)
0
Jest Real w NBA2k14 jak i Barcelona i jeszcze pare innych drużyn z Europy
0
Pewnie będzie tak że Neymar od początku a potem wejdzie Messi za Neymara:)
0
Grają na Wawrzyniaka?:)
0
Ja tam lubie i FIFE i PESA :)