0

oho, ile tu kibicow sezonowcow, az zal to czytać.........

Pisalem cos wam po meczu z Wislą,ze Barcelona na wyjezdzie przegrywa mecz w glowie.

0

Powiem wam prawde. Barcelona nie przez slabe umiejetnosci nie wykorzystuje okazji, ale przez stadion gospodarzy Wisly Krakow. Taki doping wytrąca z równowagi.

0

ale jestes chlopie smieszny... jakie 30% ? w sparingach tez grala na 30% ? odpowiedz jest - nie. Wisla jest mocna u siebie i swiadczy o tym to,ze rzadko przegrywa.

Barcelona powinna lepiej sobie radzic na wyjazdach w lidze.

0

0, poniewaz prawdziwy kibic zbierze duzą grupe osób z flagami Barcelony i zasiądzie w sektorze gospodarzy skoro tak trudno o bilet na sektor gości

ile to juz meczow takich rozgrywano gdzie kibice gosci siedzieli z kibicami gospodarzy...

a jesli dany kibic Barcelony z Polski bedzie siedzial z Wislakami i cieszyl sie z ich goli, a nie z swoich to jest dupa, nie kibic

0

no cóż, tego się spodziewałem... całe 0

Jestem ciekaw gdzie zasiądzie ten cwaniaczek co tak tu 2 tygodnie temu krzyczał i bronił Barcy,

niestety zapomnialem nicku...

0

Jeszcze raz się pytam. Ilu kibicow Barcelony z Polski wybiera się na mecz i usiądzie w sektorze gości.

0

Mam pytanie. Ilu kibicow Barcelony z Polski będzie na meczu ?

0

nie oddala, ale stworzyla 2 grozne sytuacje.... niech te 2-0 zostanie jak chcecie zobaczyc gwiazdy w Krakowie

0

"ja widzialem wszystkie ostatnie sparingi Barcelony i widze ze sposob gry Barcy nie jest poprostu w zasiegu wisly"

dalej piszesz o kiepskim sezonie Barcelony, więc o co ci chodzi? :)

koniec tych klotni, pozyjemy i do zobaczenia za tydzien i 2

0

sparingi to inny swiat... tam niektorzy graja na 20%, inni zaś na 100%... więc Barca mogla popisac sie "super akcjami" bo nikomu nie zalezy na bieganiu za pilką... a w sezonie bedą baty od jakiejś Saragossy... Wisla w sparingach wygrywala z Sevillą, remisowala z Liverpoolem i w ogole tych meczy nie traktowalem serio

0

Ten klub z Jerozolimy jest mistrzem Izraela i jest lepszy od zespolu ktory sie nazywa Maccabi Hajfa(uczestnik LM) To nie jest Armenia, Azerbajdzan, czy Bialorus.

Owszem to nie jest juz ta druzyna Kasperczaka, ale to też nie jest ta sama druzyna wielkiej Barcelony z tamtych lat. Dawanie szans 0.0% jest smieszne i swiadczy o kompletnym lekcewazeniu rywala i nieznajomosci wspoleczesnej pilki, chociaz wiem,ze Barcelona jest duzo lepsza.

Dzisiejsza pilka się wyrownuje i o tym swiadczy odpadniecie fawortywow w II rundzie.

0

jesli ktos myslal,ze Barca w dwumeczu Wisle strzeli dwucyfrowke to się grubo mylił... oczywiscie,ze Barca jest lepsza,ale Wisla latwo sie nie da

0

kojot - nic doda, nic ujac

zachowuja sie jakby byli Hiszpanami, nawet klawiature przestawili sobie na hiszpanska, zeby wpisać poprawnie Visca El Barca

0

no i z czego się tak cieszycie

Wisla mogral trafić duzo gorzej (Liverpool, Arsenal, Juventus i jeszcze inne zespoly)

Barcelona to juz nie ta co kiedys z Ronaldinho... to nie t aktora ledwo wygrala z Wislą. Dziadek Henry nie pomoze.

a na Reymonta(jesli awansujemy) to przyjdzie z tatusiem za rączke bo polakom ktorzy kibicuja zagranicnzej druzynie grajacej przeciwko polskiej sprawia sie zwyczajny wpier....

w takiej sytuacji powinniscie byc conajmniej obojetni na wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?