dirty_diana
Dołączył/a: czerwiec 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wydaje mi się. "Fart" ma znaczenie pejoratywne i częściej jest kojarzony z mezczyznami niż kobietami. Nie wiem co widzisz pięknego w głośnym pierdzeniu. Już bardziej pasowalaby nazwa "gorące pośladki" albo "zgrabna pupa".
1
Mój komentarz był wyrazem protestu no to z czym się nie zgadzam, czyli na rozpowszechnianie treści pornograficznych, seksizm, poniżenie itd. To prawda, że rozneglizowane kobiety obecne są wszedzie, ale nie widzę powodu identyfikacji mężczyzny z gołym tylkiem przypadkowej kobiety na forum publicznym portalu traktujacego o piłce nożnej. Byłabym w stanie zrozumiec, gdyby chodzilo o gola klate Messiego czy gabaryt Suareza. Warto zadać pytanie w jakim celu ten użytkownik posługuje się takim awatarem.
1
Nie bądź złośliwy. Wyraziłam swoją opinię i nie zamierzam Ci się z niczego tłumaczyć. Jak nie rozumiesz całej tej dyskusji, to nie zabieraj w niej głosu. A regulamin to mozesz sobie przeczytać sam, nie jestem Twoją sekretarką.
P.S. Może Ty zmień swój awatar na trochę lepszy, bo ten już gdzieś widziałam.
1
Tak się składa, że wyglądam trochę lepiej od Pani na zdjęciu, więc trudno mówić o kompleksach w moim przypadku. To co mnie irytuje w tym awatarze, to przedmiotowe spojrzenie na płeć żeńską. Stopy nie są tym samym co goła dupa. Jeśli ktoś ma niedosyt takich obrazów, to może realizować się na stronach ku temu dedykowanych. Portal fcbarca.com służy wspieraniu klubu pilkarskiego i nie jest miejscem na takie treści.
1
Jakoś trudno mi go przeoczyć.
1
Pornografia - pisma, filmy, zdjecia itp. majace wywołać podniecenie seksualne. Definicja ze słownika języka polskiego. Nadal masz wątpliwości?
1
Nie dziwi mnie, że jestem pierwszą osobą, która zwróciła na to uwagę, powiem więcej, pewnie wielu uzytkownikom to się nawet podoba, bo na tej stronie mężczyźni stanowią większość. Nie zmienia to faktu, że Twój awatar zawiera treści pornograficzne, obrażające innych.
1
A ja nie mam przyjemności oglądać bab z obrazka. Jeśli ktoś podnieca się tym i zachowuje dla siebie to w porządku, ale jakbyś nie wiedział rozpowszechnianie pornografii podlega pod kodeks karny.
1
Proponuję żebyś swój tyłek umieścił w miejscu awatara
2
Messi ma tę przewagę, że od początku kariery gra na najwyższym poziomie i wyróżnia się wśród zawodników. Maradona zabłysnął w wieku dwudziestu kilku lat, wcześniej grał przeciętnie.
1
Suarez błyszczał, bo grał między Messim a Neymarem, natomiast sam niewiele potrafi zrobić. Nie bez powodu Ney miał najwięcej asyst w lidze.
3
Messi nie jest już młodzieniaszkiem i trudno od niego wymagać żeby biegał przez cały mecz. Bardzo dobrze, że jako kapitan zajął stanowisko w tej sprawie, bo reszta oprócz Pique (zakładając wiarygodność tego artykułu) bała się cokolwiek powiedzieć.
1
Mam serdecznie dość Realu i jego hegemonii w LM, ale chyba lepiej, że przeszła drużyna z ligi hiszpańskiej.
1
Już przyzwyczaiłam się, że odpadamy w ćwierćfinale. Szkoda tylko, że w takim stylu.
1
Tak. Doceniam profesjonalizm Buffona, ale trochę wkurza mnie, że nie dają w ogóle Szczęsnemu pograć. PS. Dzięki ;)
1
Jakoś większość chciała żebyśmy trafili na Romę, więc nie każdy podziela Twój entuzjazm.
2
A tak liczyłam, że Juve zrobi z nimi porzadek :(
1
Powrót Neymara nie wydaje mi sie dobrym pomysłem. Wracać do zarządu, z którym walczy się w sądzie, do kibiców, którzy życzyli mu śmierci nie jest obiecującą perspektywą. W Barcelonie on już zawsze będzie wyklęty. Jeśli PSG jest dla niego za małe to, moim zdaniem, powinien spróbować w Juwentusie lub Realu i nie teraz, ale za jakieś dwa sezony.
1
Ney zawsze musi czymś mnie zaskoczyć
1
Masz rację, zawodnicy PSG dostawali kartki nawet za faule, których nie było.
2
Przede wszystkim PSG stwarzało więcej sytuacji bramkowych oraz częściej było przy piłce niż drużyna przeciwna. Real obudził się na 10 minut przed końcem meczu i bach zdobył dwie bramki, jedną kolanem Ronaldo, a drugą przez przypadek dzięki Marcelo. Piszesz, że sędzia nie pomógł, dziwne, że faule PSG karał kartkami, a fauli Realu jakby nie widział.
1
Zgadzam się. Nie podoba mi się jedynie sformułowanie użyte w tym artykule, że Neymar grał słabo, a Ronaldo świetnie. Moim zdaniem Neymar zaprezentował się w tym meczu znacznie lepiej od Ronaldo, ale jasne, że o awansie decydują zdobyte gole.
1
Oczywiście, że wykazujesz brak szacunku do kobiet, kto przed chwilą wymądrzał się, że skoro jestem kobietą to na pewno nie znam się na piłce. Niestety, ale do bycia dżentelmenem trzeba dorosnąć.
2
PSG nie skompromitowało się, bo byli lepsi. Cavani grał tak sobie i bardzo dobrze, ze zszedł, bo marnowal wszystkie podania od Neymara. Poziom Twojej inteligencji jest niski, jeśli w ogóle ją posiadasz. Nie potrafisz wysunąć racjonalnych argumentów i dlatego uciekasz się do krytyki mojego nicku, bo na inny sposób obrony Twoją "inteligencja" niestety już Ci nie pozwala. P.S. Bardzo podoba mi się Twój nick, ale "kurczak" pisze się trochę inaczej.
1
A Ty prawdopodobnie jesteś mężczyzną, bo masz prostacki pogląd o kobietach. Znam się na piłce lepiej od Ciebie, a Real grał u siebie i tylko temu zawdzięcza wynik meczu.
1
Trzeba było oglądać mecz
1
Co za bzdury! Neymar dwa razy lepiej zaprezentował się od Ronaldo, który nawet sytuację sam na sam z bramkarzem potrafil zmarnowac. PSG przegrało niesłusznie, bo byli lepsi.
1
Wstyd mi za zarząd Barcelony, który nie potrafi na poziomie rozstać się z zawodnikiem. Rozumiem to, że nie czują potrzeby wypłacenia Neymarowi bonusu, ale wymyślanie horrendalnych kwot rekompensat, podczas gdy otrzymano już niemałą kwotę odstępnego od umowy, uważam za zachowanie uwłaczające temu klubowi.
1
Teraz wychodzi co Suarez naprawdę potrafi. Mając po jednej stronie Messiego, po drugiej Neymara, to nawet ja bym strzeliła niejedną bramkę.
1
Ciekawe co jeszcze wyjdzie na jaw