Przegraliśmy przez brak taktyki. To przede wszystkim. Mam nadzieje, że Lucho zauważy, że duet Pique-Umtiti, to jedyne rozsądne ustawienie stoperów na teraz. Nie zrozumcie mnie źle, ale Mathieu gra jeden dobry mecz, a przez następne 10 totalny shit. Po drugie: Musi zostawać przynajmniej jeden z bocznych obrońców, który gra w once de gala. Skoro nie grał Alba, to powinien zagrać Sergi Roberto i na odwrót. Obrona była zagubiona jak Arsene Wenger podczas okienka transferowego. Kolejna rzecz, to za dużo zmian. W porównaniu z meczem w Baskonii, na plac wyszło tylko 4 graczy: Denis, Raki, Busi i Arda. Następna sprawa to beznadziejna forma Neymara. Nie wiem co ten chłopak robi, ale mam wrażenie, że z każdym miesiącem w Barcie gra coraz gorzej. Ale poczekajmy bo on zwyżkę formy ma w miesiącach wrzesień-luty. Beznadziejna gra, mało kreatywności, bez błysku Neymara, z elektryczną obroną. Dziękuje
Powinien bronić Cillessen. Masipa do tej pory widziałem raz, to było pod koniec sezonu 14/15 w meczu z Deportivo. Nie było to jego najlepsze spotkanie. Cillessen z doświadczeniem z reprezentacji, czy z rozgrywek Europejskich powinien sobie poradzić. Dlatego tak dla Jaspera a nie dla Jordiegp
Przegraliśmy przez brak taktyki. To przede wszystkim. Mam nadzieje, że Lucho zauważy, że duet Pique-Umtiti, to jedyne rozsądne ustawienie stoperów na teraz. Nie zrozumcie mnie źle, ale Mathieu gra jeden dobry mecz, a przez następne 10 totalny shit. Po drugie: Musi zostawać przynajmniej jeden z bocznych obrońców, który gra w once de gala. Skoro nie grał Alba, to powinien zagrać Sergi Roberto i na odwrót. Obrona była zagubiona jak Arsene Wenger podczas okienka transferowego. Kolejna rzecz, to za dużo zmian. W porównaniu z meczem w Baskonii, na plac wyszło tylko 4 graczy: Denis, Raki, Busi i Arda. Następna sprawa to beznadziejna forma Neymara. Nie wiem co ten chłopak robi, ale mam wrażenie, że z każdym miesiącem w Barcie gra coraz gorzej. Ale poczekajmy bo on zwyżkę formy ma w miesiącach wrzesień-luty. Beznadziejna gra, mało kreatywności, bez błysku Neymara, z elektryczną obroną. Dziękuje
Powinien bronić Cillessen. Masipa do tej pory widziałem raz, to było pod koniec sezonu 14/15 w meczu z Deportivo. Nie było to jego najlepsze spotkanie. Cillessen z doświadczeniem z reprezentacji, czy z rozgrywek Europejskich powinien sobie poradzić. Dlatego tak dla Jaspera a nie dla Jordiegp
Komentarze
0
Drogi Panie Lucho: MATS- Sergi, Marlon, Umtiti, Digne- Busi, Raki, Andre- Messi, Paco, Neymar
FIESTA!
0
Cris miał najsłabszy rok w całej karierze pod względem statystyk. Jednak faktycznie LM i ME przesądzają sprawę. Złota Piłka 2016- CR7
1
Przegraliśmy przez brak taktyki. To przede wszystkim. Mam nadzieje, że Lucho zauważy, że duet Pique-Umtiti, to jedyne rozsądne ustawienie stoperów na teraz. Nie zrozumcie mnie źle, ale Mathieu gra jeden dobry mecz, a przez następne 10 totalny shit. Po drugie: Musi zostawać przynajmniej jeden z bocznych obrońców, który gra w once de gala. Skoro nie grał Alba, to powinien zagrać Sergi Roberto i na odwrót. Obrona była zagubiona jak Arsene Wenger podczas okienka transferowego. Kolejna rzecz, to za dużo zmian. W porównaniu z meczem w Baskonii, na plac wyszło tylko 4 graczy: Denis, Raki, Busi i Arda. Następna sprawa to beznadziejna forma Neymara. Nie wiem co ten chłopak robi, ale mam wrażenie, że z każdym miesiącem w Barcie gra coraz gorzej. Ale poczekajmy bo on zwyżkę formy ma w miesiącach wrzesień-luty. Beznadziejna gra, mało kreatywności, bez błysku Neymara, z elektryczną obroną. Dziękuje
0
Powinien bronić Cillessen. Masipa do tej pory widziałem raz, to było pod koniec sezonu 14/15 w meczu z Deportivo. Nie było to jego najlepsze spotkanie. Cillessen z doświadczeniem z reprezentacji, czy z rozgrywek Europejskich powinien sobie poradzić. Dlatego tak dla Jaspera a nie dla Jordiegp
1
Przegraliśmy przez brak taktyki. To przede wszystkim. Mam nadzieje, że Lucho zauważy, że duet Pique-Umtiti, to jedyne rozsądne ustawienie stoperów na teraz. Nie zrozumcie mnie źle, ale Mathieu gra jeden dobry mecz, a przez następne 10 totalny shit. Po drugie: Musi zostawać przynajmniej jeden z bocznych obrońców, który gra w once de gala. Skoro nie grał Alba, to powinien zagrać Sergi Roberto i na odwrót. Obrona była zagubiona jak Arsene Wenger podczas okienka transferowego. Kolejna rzecz, to za dużo zmian. W porównaniu z meczem w Baskonii, na plac wyszło tylko 4 graczy: Denis, Raki, Busi i Arda. Następna sprawa to beznadziejna forma Neymara. Nie wiem co ten chłopak robi, ale mam wrażenie, że z każdym miesiącem w Barcie gra coraz gorzej. Ale poczekajmy bo on zwyżkę formy ma w miesiącach wrzesień-luty. Beznadziejna gra, mało kreatywności, bez błysku Neymara, z elektryczną obroną. Dziękuje
0
Powinien bronić Cillessen. Masipa do tej pory widziałem raz, to było pod koniec sezonu 14/15 w meczu z Deportivo. Nie było to jego najlepsze spotkanie. Cillessen z doświadczeniem z reprezentacji, czy z rozgrywek Europejskich powinien sobie poradzić. Dlatego tak dla Jaspera a nie dla Jordiegp
0
Drogi Panie Lucho: MATS- Sergi, Marlon, Umtiti, Digne- Busi, Raki, Andre- Messi, Paco, Neymar
FIESTA!
0
Cris miał najsłabszy rok w całej karierze pod względem statystyk. Jednak faktycznie LM i ME przesądzają sprawę. Złota Piłka 2016- CR7