Nadeszły takie czasy i tyle, nie można skąpić. Jeśli trener, zarząd stwierdzą, że gość jest potrzebny to się siada do stołu, negocjuje i kupuje zawodnika za tyle ile się uda uciąć. Za sezon, dwa to cena może wzrosnąć do 100 baniek, o ile wcześniej ktoś go nie kupi. Na obecną chwilę pewnie za 65 mln dało by się go sprowadzić.
A komentarze typu, że za wiele się go nie widziało, ale w 1/2 i Finale LM szału nie robił to lepiej zachować dla siebie. Proponuję się bliżej zainteresować jego grą. Biorąc pod uwagę jego wiek i to jakie ceny widzimy teraz na rynku transferowym to cena w okolicach 60/70 mln nie powinna być dla was taka straszna.
Messi wygrał wszystko? zapomniałeś o Mistrzostwie Świata czy po prostu jest to dla ciebie nic nie warte trofeum? Na obecną chwilę będzie zapamiętany jako najlepszy piłkarz w historii, z dopiskiem że niestety nie zdobył Mundialu.
Z całym szacunkiem, ale w być może najważniejszym meczu w karierze nie wzniósł się na wyżyny i nie zdobył najważniejszego trofeum dla swojego kraju.
Naprawdę nie rozumiem takiego gadania. Co to znaczy w decydujących momentach? O ligę, puchary walczy się cały sezon, twierdzisz, że ktoś kto strzela 17 bramek w LM i zarazem bije rekord nie przyczynił się w b. dużym stopniu do zdobycia tego trofeum? Wiem, że ludzie pamiętają kluczowe spotkania/momenty, ale statystyki nie kłamią i trzeba brać pod uwagę to jaki ktoś miał wkład w przeciągu całego sezonu. Trochę obiektywizmu...
Co ty za głupoty wypisujesz? i co masz z tymi karnymi? kto normalny w ogóle bierze takie coś pod uwagę, może od razu wypunktuj kto ile bramek strzelił do pustaka przez dołożenie nogi, każdy głupi to potrafi, nie? więc trzeba odjąć... -,-
Druga sprawa co masz do gry CR w Lidze Mistrzów? sam fakt, że strzelił 17 bramek mówi o tym, że przyczynił się w b. dużej mierze do zdobycia tego trofeum, a ty wypisujesz coś na temat finału.
Ciekawe ile w tym prawdy i jeśli faktycznie tak było to czy wiedzieli o tym lekarze. Tak czy inaczej brzmi to trochę śmiesznie.
Barcelona popełniła błąd i tyle w temacie tego transferu, Iniesta robi się już wiekowy, a porównywanie Rakitica (z całym szacunkiem dla niego) do Cesca to jakiś żart, przynajmniej dla kogoś kto interesuje się futbolem dłużej niż 3,4 lata.
Co tym masz z ta szybkoscia? od SP wymaga sie przede wszystkim znakomitego przegladu i otwierajacych podan. Fabregas nie ma byc demonem szybkosci, ma po prostu grac od tylu, grac pilki, ktore rozbijaja obrone przeciwnika, a wystawiany jest w ataku. Jesli podwazasz jego gre z Arsenalu to chyba jestes slepy albo po prostu masz mala wiedze i widziales jakas garstke meczy z jego udzialem...
A co do tiki taki to juz historia, wszystko sie zmienia , otworz oczy.
Henry po prostu został sprowadzony za późno, ale i tak jestem zdania, że dał dużo Barcelonie, druga sprawa to przeważnie grywał na skrzydle, a nie na szpicy.
Nie jestem fanem Barcy i dla mnie sprawa jest jasna.
Iniesta - uwielbiam jego gre, gra swietnie, ale nagrode moze dostac tylko jedna osoba.
Xavi - gosc od czarnej roboty, wyklada wspaniale pilki i ogolnie mowi sie,ze powinien dostac ZP za caloksztalt, ze juz nie bedzie okazji a tamci sa mlodzi.. jak dla mnie zle rozumowanie..
Messi - bez watpienia najlepszy pilkarz na swiecie, a ta nagroda przyznawana jest wlasnie takim graczom ! moze przy slabeszje dyspozycji Leo... Xavi siegnal by po to trofeum, ale Messi jest w takiej formie , ze to bylo by nie na miejscu... niech nawet zgarnie 5 razy z rzedu ta nagrode jesli tylko bedzie mu sie nalezala...
Na obecna chwile bez dwoch zdan jest NAJLEPSZY na swiecie, wiec dla mnie wybor jest prosty.
Komentarze
0
Nadeszły takie czasy i tyle, nie można skąpić. Jeśli trener, zarząd stwierdzą, że gość jest potrzebny to się siada do stołu, negocjuje i kupuje zawodnika za tyle ile się uda uciąć. Za sezon, dwa to cena może wzrosnąć do 100 baniek, o ile wcześniej ktoś go nie kupi. Na obecną chwilę pewnie za 65 mln dało by się go sprowadzić.
A komentarze typu, że za wiele się go nie widziało, ale w 1/2 i Finale LM szału nie robił to lepiej zachować dla siebie. Proponuję się bliżej zainteresować jego grą. Biorąc pod uwagę jego wiek i to jakie ceny widzimy teraz na rynku transferowym to cena w okolicach 60/70 mln nie powinna być dla was taka straszna.
0
Messi wygrał wszystko? zapomniałeś o Mistrzostwie Świata czy po prostu jest to dla ciebie nic nie warte trofeum? Na obecną chwilę będzie zapamiętany jako najlepszy piłkarz w historii, z dopiskiem że niestety nie zdobył Mundialu.
Z całym szacunkiem, ale w być może najważniejszym meczu w karierze nie wzniósł się na wyżyny i nie zdobył najważniejszego trofeum dla swojego kraju.
0
Naprawdę nie rozumiem takiego gadania. Co to znaczy w decydujących momentach? O ligę, puchary walczy się cały sezon, twierdzisz, że ktoś kto strzela 17 bramek w LM i zarazem bije rekord nie przyczynił się w b. dużym stopniu do zdobycia tego trofeum? Wiem, że ludzie pamiętają kluczowe spotkania/momenty, ale statystyki nie kłamią i trzeba brać pod uwagę to jaki ktoś miał wkład w przeciągu całego sezonu. Trochę obiektywizmu...
1
Sprzedaż Fabregasa była największą głupotą. Rakitic jest o klasę niżej, z resztą pisałem to już, jeszcze przed transferami
0
Co ty za głupoty wypisujesz? i co masz z tymi karnymi? kto normalny w ogóle bierze takie coś pod uwagę, może od razu wypunktuj kto ile bramek strzelił do pustaka przez dołożenie nogi, każdy głupi to potrafi, nie? więc trzeba odjąć... -,-
Druga sprawa co masz do gry CR w Lidze Mistrzów? sam fakt, że strzelił 17 bramek mówi o tym, że przyczynił się w b. dużej mierze do zdobycia tego trofeum, a ty wypisujesz coś na temat finału.
2
Ciekawe ile w tym prawdy i jeśli faktycznie tak było to czy wiedzieli o tym lekarze. Tak czy inaczej brzmi to trochę śmiesznie.
Barcelona popełniła błąd i tyle w temacie tego transferu, Iniesta robi się już wiekowy, a porównywanie Rakitica (z całym szacunkiem dla niego) do Cesca to jakiś żart, przynajmniej dla kogoś kto interesuje się futbolem dłużej niż 3,4 lata.
2
Co tym masz z ta szybkoscia? od SP wymaga sie przede wszystkim znakomitego przegladu i otwierajacych podan. Fabregas nie ma byc demonem szybkosci, ma po prostu grac od tylu, grac pilki, ktore rozbijaja obrone przeciwnika, a wystawiany jest w ataku. Jesli podwazasz jego gre z Arsenalu to chyba jestes slepy albo po prostu masz mala wiedze i widziales jakas garstke meczy z jego udzialem...
A co do tiki taki to juz historia, wszystko sie zmienia , otworz oczy.
1
Henry po prostu został sprowadzony za późno, ale i tak jestem zdania, że dał dużo Barcelonie, druga sprawa to przeważnie grywał na skrzydle, a nie na szpicy.
1
Sprzedaż Fabregasa była największą głupotą. Rakitic jest o klasę niżej, z resztą pisałem to już, jeszcze przed transferami
0
Nie jestem fanem Barcy i dla mnie sprawa jest jasna.
Iniesta - uwielbiam jego gre, gra swietnie, ale nagrode moze dostac tylko jedna osoba.
Xavi - gosc od czarnej roboty, wyklada wspaniale pilki i ogolnie mowi sie,ze powinien dostac ZP za caloksztalt, ze juz nie bedzie okazji a tamci sa mlodzi.. jak dla mnie zle rozumowanie..
Messi - bez watpienia najlepszy pilkarz na swiecie, a ta nagroda przyznawana jest wlasnie takim graczom ! moze przy slabeszje dyspozycji Leo... Xavi siegnal by po to trofeum, ale Messi jest w takiej formie , ze to bylo by nie na miejscu... niech nawet zgarnie 5 razy z rzedu ta nagrode jesli tylko bedzie mu sie nalezala...
Na obecna chwile bez dwoch zdan jest NAJLEPSZY na swiecie, wiec dla mnie wybor jest prosty.