po prostu żal mi ciebie ibra, jesteś totalnym dołkiem weź w ogóle wstań i wyjdź myślisz że jak strzelisz bramke to błyszczysz.
to wstyd, że nadal jesteś zawodnikiem Barcy a takie bzdury gadasz
wracaj do siebie do kraju i nie denerwuj innych
"Dla mnie jest wspaniałym trenerem z małym doświadczeniem. Jest zbyt młody, aby prowadzić drużynę złożoną z 22 gwiazd, 22 różnych osobowości. Niektórych, w dodatku, z dużą osobowością."
Komentarze
0
Ban!
0
zaczyna sie robić fajnie
NISZCZYĆ MILAN!!!!!!!!!!!!
0
macio_944
nie realmadrid.pl - raczej żal pl
poco wogóle wpuszczają tu takich gości co bzdecą bez celu?
0
coraz bardziej mi cieżal
0
1. gdzie tu widzisz moje foty
2. fajnie jak ci sie rozwali pewnie i tak jakiś tani a lepszy bedziesz miał jak sobie narysujesz i wytniesz ( papier 60gr., nożyczki 2 zł)
0
sexibarca
gdzieś słyszałem że ma dziewczyne a nawet syna
0
jak strzeli jakaś bramkę to ja wygram milion w totka
0
gościu rządzi niema co ukrywać
pep niech lepiej szuka zastępcy bo xavi nie jest jednak maszyną i stukły mu już trzy krzyżyki, a jak widzimy nadal jest unikatowy i nie może odpocząć
0
po prostu żal mi ciebie ibra, jesteś totalnym dołkiem weź w ogóle wstań i wyjdź myślisz że jak strzelisz bramke to błyszczysz.
to wstyd, że nadal jesteś zawodnikiem Barcy a takie bzdury gadasz
wracaj do siebie do kraju i nie denerwuj innych
"Dla mnie jest wspaniałym trenerem z małym doświadczeniem. Jest zbyt młody, aby prowadzić drużynę złożoną z 22 gwiazd, 22 różnych osobowości. Niektórych, w dodatku, z dużą osobowością."
o co ci chodzi człowieku????
0
dokładnie nikt nigdy nie zastąpi Xaviego w 100% ale pep i del b. będą próbować