0

I panie) pozdrawiam

2

Messi!!!!!!!!!!!!!

0

Luis!!!!! Brawo

0

Zaczynamy ....po zwycięstwo! !!!!

0

Ważne,że wygrywamy! Może nie gramy pięknie ale wynik się liczy.

0

Dobrze powiedziane....zgadzam się z Tobą) pozdrawiam

1

2 mecze kary dla CR...ŻENADA!!!Można się było tego spodziewać!!!

0

Dokladnie i tyle w tym temacie!

0

Zgadzam się w 100%.Wygrana zasłużona i też uważam że w rewanżu damy radę:)))
pozdrawiam

2

Dajcie spokój....niech się gość podnieca....tyle jego!!!
Chyba wyczuwa jaka róznica jest między Messim a CR.ewidentnie ma kompleksy!!!

Świetny mecz Barcelony !!!Gratulacje i oby tak dalej a będzie baaaaaardzo dobrze!!!

0

bzdury....szkoda komentować!!!

0

21stycznia pierwszy mecz w Barcelonie.
pozdrawiam:)))

0

Świetna gra gratuluję!!już cieszę sie na mecze z Atletico:)))Będzie dobrze....a czytaliście może komentarze kibiców RM po meczu ich zespołu?
puchar króla nieważny ....Barcelona dostanie w d..e...żałosne!!!
pozdrawiam

0

BRAWO.......brawo brawo!!!już dawno nie widziałam tak grającej Barcelony!!!
Bardzo dobry mecz , mam nadzieje, ze to dopiero początek dobrej passy!!!
Damy radę!!!!

0

ale......czy się doczekamy:((((

1

Maradona jest ojcem żony Aguero.....więc jest dziadkiem!!!pozdrawiam

0

Jestem kibicem Barcelony od dziecka i z całych sił trzymam kciuki za Messim!!!
Uwazam,że jest Najlepszym piłkarzem i CR nie osiągnie tyle co Leo.
Ale obiektywnie patrząc, to Ronaldo powinien zdobyć złotą piłkę, bo ten sezon jest w jego wykonaniu naprawdę świetny.i tyle w tym temacie.
nie ma się co sprzeczać....zresztą każdy ma prawo mieć swoje zdanie!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?