Świetna gra gratuluję!!już cieszę sie na mecze z Atletico:)))Będzie dobrze....a czytaliście może komentarze kibiców RM po meczu ich zespołu?
puchar króla nieważny ....Barcelona dostanie w d..e...żałosne!!!
pozdrawiam
BRAWO.......brawo brawo!!!już dawno nie widziałam tak grającej Barcelony!!!
Bardzo dobry mecz , mam nadzieje, ze to dopiero początek dobrej passy!!!
Damy radę!!!!
Jestem kibicem Barcelony od dziecka i z całych sił trzymam kciuki za Messim!!!
Uwazam,że jest Najlepszym piłkarzem i CR nie osiągnie tyle co Leo.
Ale obiektywnie patrząc, to Ronaldo powinien zdobyć złotą piłkę, bo ten sezon jest w jego wykonaniu naprawdę świetny.i tyle w tym temacie.
nie ma się co sprzeczać....zresztą każdy ma prawo mieć swoje zdanie!!!
0
I panie) pozdrawiam
2
Messi!!!!!!!!!!!!!
0
Luis!!!!! Brawo
0
Zaczynamy ....po zwycięstwo! !!!!
0
Ważne,że wygrywamy! Może nie gramy pięknie ale wynik się liczy.
0
Dobrze powiedziane....zgadzam się z Tobą) pozdrawiam
1
2 mecze kary dla CR...ŻENADA!!!Można się było tego spodziewać!!!
0
Dokladnie i tyle w tym temacie!
0
Zgadzam się w 100%.Wygrana zasłużona i też uważam że w rewanżu damy radę:)))
pozdrawiam
2
Dajcie spokój....niech się gość podnieca....tyle jego!!!
Chyba wyczuwa jaka róznica jest między Messim a CR.ewidentnie ma kompleksy!!!
Świetny mecz Barcelony !!!Gratulacje i oby tak dalej a będzie baaaaaardzo dobrze!!!
0
bzdury....szkoda komentować!!!
0
21stycznia pierwszy mecz w Barcelonie.
pozdrawiam:)))
0
Świetna gra gratuluję!!już cieszę sie na mecze z Atletico:)))Będzie dobrze....a czytaliście może komentarze kibiców RM po meczu ich zespołu?
puchar króla nieważny ....Barcelona dostanie w d..e...żałosne!!!
pozdrawiam
0
BRAWO.......brawo brawo!!!już dawno nie widziałam tak grającej Barcelony!!!
Bardzo dobry mecz , mam nadzieje, ze to dopiero początek dobrej passy!!!
Damy radę!!!!
0
ale......czy się doczekamy:((((
1
Maradona jest ojcem żony Aguero.....więc jest dziadkiem!!!pozdrawiam
0
Jestem kibicem Barcelony od dziecka i z całych sił trzymam kciuki za Messim!!!
Uwazam,że jest Najlepszym piłkarzem i CR nie osiągnie tyle co Leo.
Ale obiektywnie patrząc, to Ronaldo powinien zdobyć złotą piłkę, bo ten sezon jest w jego wykonaniu naprawdę świetny.i tyle w tym temacie.
nie ma się co sprzeczać....zresztą każdy ma prawo mieć swoje zdanie!!!