domin1515
Dołączył/a: kwiecień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak bezplciowej Holandii pod względem nazwisk dawno nie bylo. Z gry chyba tez nie ma sie co spodziewać fajerwerków
0
@Lordzi a songo kan i gohan? Imo bez nich to Japonia co najwyżej walka o remis
5
Dzielny nasz kapitan zdążył odpocząć pod koniec sezonu aby byc w pełni gotowy na najważniejsze mecze.
5
Im wiecej real kupuje tym większy paździerz gra, zawsze tak bylo i tak bedzie. To dobry news dla nas, jeszcze więcej transferów do realu ! Zaraz sie zacznie jazda w szatni ze jeden czy drugi chce grać więcej itd.
0
Leclerc z roku na rok coraz słabszy, te same błędy, zero wyciągania wniosków. Na prawdę były co do niego wysokie oczekiwania jak jeździł w alfie ale obecnie jest to kierowca środka stawki.
0
@messi564 32 letni piłkarz nigdy nie bedzie brakującym elementem xd jemu zostało max 2 lata gry na jako takim poziomie
2
Wygrac swój serwis ? A na co to komu ? A po co ?
0
Jules Kounde - Gracies and good bye. Czas na świeżą krew
1
@Majkel34 luzik
2
@Majkel34 spokojnie Panie Majkel istnieje cos takiego jak ironia.
4
Chwalińska > Świątek
1
@piJohn No nie do końca bo oficjalne profile Barcelony nie publikowały zdjęc Alvareza w koszulce Barcelony, tak jak zrobiło to Atletico u siebie ze wspomnianą trójką.
0
@BorzyKrzys To wszystko od samego początku jest w sprzeczności z tym co od zawsze oferował swoimi filmami Christopher Nolan. To wogóle do niego nie pasuje. Choć wiadomo, że to jeszcze nie finalny produkt to cała jego otoczka do tej pory wygląda wręcz dramatycznie.
11
Dziwne, że Barcelona nie zrobiła tego samego z Atletico, które wykorzystało wizerunek Yamala, Pedriego i Raphinhi.
1
@Arden Jak można być aż tak antypolskim pełniąc najważniejsze stanowiska w naszym kraju ? Iść do telewizji obcego kraju i krytykować własnego prezydenta. Nieważne od poglądów to jest działanie na szkodę i wizerunek państwa za granicami. Ale Biejat nigdy nie należała do tych mądrzejszych więc można było się tego spodziewać. Mam nadzieję, że za lekko ponad rok zarówno ona jak i cała lewica znikną na zawsze. Tego nam życzę.
1
Kto by chciał gościa, który spędza 90% sezonu w szpitalu. Jedynie Barcelona jest tak głupia
0
Który z naszych tam reke podnosił? Gdyby biegł z akcja to by zablokował dośrodkowanie. To byl araujo ?
2
@Nazio_87 Jeżeli to okaże się prawdą to niestety nie jest to nic dobrego. Z obecną parą stoperów nie uda się wejść na wyższy poziom. Nie można również liczyć, że ofensywa zapewni nam 5 bramek bo stracimy 4. Takie podejście jest bardzo niedobre.
10
Jeżeli skończymy z parą Cubarsi Martin na przyszły sezon, do tego wiecznie kontuzjowany Christensen i Eric, który będzie rzucany po wszystkich pozycjach aby zapchać dziury to będą nie dobre novinki.
1
@ACMaldini3 za dużo, jedna z większych płac w barcelonie
3
Psg wystarczyło ze dyktator odszedł i cyk 2 LM z rzędu.
1
@MOLESTA jak sie okazuje nie tylko on. Pedri i raphinha również xd hit jakby jeszcze musieli zapłacić karę za bezprawne wykorzystanie wizerunku haha
1
A tak swoja drogą to Atletico moze sobie od tak wrzucać zdjecie yamala w koszulce Atletico na swoje konta społecznościowe? Xd przecież to prawa do wizerunku xd
1
@tomek8756 nietrafiony niezatopiony xd
0
Obrona top xd dobrze ze juz ostatni mecz
0
Mlody xavi dojebane 3min xd
0
Maldini spoko chłopak ale on nie może byc w przyszłym sezonie naszym podstawowym stoperem jeżeli chcemy wygrac LM.
6
Dzieki lewy! Za wszystko
2
14 kamer, var a i tak mozna kręcić wynik
1
10x oglądasz i nie widzisz ze nie bylo kontaktu no cyrk