0

constantine16
W zeszłym sezonie jak i w poprzednich ci zawodnicy byli młodsi to raz, a dwa to w końcu wychodzi granie cały czas Xavim, Puyolem, Alvesem. Co do ostatniego to moim zdaniem gra mocno przeciętnie chociaż ma przebłyski. Nie rozumiem czemu za niego nie może grać Montoya jak to było na początku sezonu...co spisywał się źle? Chyba w tej sytuacji nie mamy nic do stracenia a tylko do zyskania grając młodymi co?

0

Ustawienie piłkarzy też wymyślone. Może Fabsa na stopera, a Pique na lewe skrzydło damy i wtedy Bilbao pomyli bramki i sobie samobója strzeli. To jest właśnie plan Tito ;)

0

Heh wiedziałem, że zagra Alves. Koleś gra piach, a Montoya ląduje na trybunach. Villa potrzebuje gry, ląduje na ławie Bartra to samo. Nie rozumiem trenerów...dobrze chociaż, że Song gra. A to, że Bartra zawalił mecz z Bayernem to nie jest jego wina, cały sezon nie grał i wrzucili go na najważniejszy mecz, a po za tym cała drużyna zawaliła mecz.

0

Na lewej to Planas gra chyba

0

Sergi Roberto też powinien pograć do końca sezonu w pierwszej drużynie, ewentualnie Muniesa, ale to nie wiem jak on po kontuzji wygląda.

0

Gall
Teraz to Tito mógłby grać do końca sezonu młodymi, ale wątpię w to bardzo.
Będzie pewnie młucenie tego samego składu z drobnymi korektami co wg mnie nie ma najmniejszego sensu. Od nowego sezonu w podstawowym widzę Thiago grającego tyle samo minut co Xavi i Iniesta. Do tego Bartra i Montoya przynajmniej w laliga grający całe mecze. Oczywiście wzmocnienie obrony zawodnikiem z piłkarskiego topu jest uzasadnione i taki piłkarz jest nam potrzebny. Dodatkowo można by Tello używać jako jokera na drugą połowe, ten wariant już się sprawdził. Powoli na mecze o pietruszkę Deloufeu oraz Sergi Roberto.
Ciekaw też jestem tylko co klub zrobi z Cuencą i resztą, która przyjdzie z wypożyczenia.

0

Ten artykuł to pole do popisu dla gimbazy grającej w fife albo innego fm'a.
Moim skromnym zdaniem wzmocnienia klub powinien zacząć od przeglądu składu który jest dostępny obecnie. Mówię tu o zawodnikach, których kupiliśmy lub przeszli z kadry B i praktycznie ten sezon przesiedzieli na ławce lub na trybunach. Zastanawia mnie dlaczego taki Song nie grał więcej, może gdyby miał tych minut dwa lub trzy razy więcej to był by super opcją na Bayern i nie trzeba by non stop męczyć Sergio. To samo Bartra i Montoya. Dwóch wychowanków, którzy przesiedzieli prawie cały sezon na ławie...dlaczego? Moim skromnym zdaniem, gdyby mieli już na swoich barkach trochę minut w tym sezonie byli by w stanie pomóc drużynie w tych ciężkich chwilach, a Alves i Pique mogli by siedzieć na ławie bo ich gra od jakiegoś czasu woła o pomstę do nieba. Następnym, który powinien być wzmocnieniem już w tym sezonie jest Thiago. Chłopak już pokazał na co go stać. Ale niestety sztab szkoleniowy wyciska Xaviego jak pomarańcza, tak samo w klubie jak i w reprezentacji. Jaki był w tym sezonie pożytek z tych piłkarzy skoro grali bardzo mało w meczach ze słabeuszami? Kupowanie gwiazd z innych klubów to spore ryzyko.Niech klub da szanse graczom, którzy przesiedzieli sezon na ławie, może wtedy pewniaki się obudzą i zaczną grać, a nie twitować i fejsować non stop!

Pozdrawiam starych kibiców, tych którzy pamiętają kiedy do gry wchodzili Puyol, Xavi, a potem Iniesta no i Messi ;)

0

Banankuba

Bardzo przyszłościowo myślisz. Może sprzedajmy jeszcze Thiago i resztę młodych zdolnych wychowanków i kupujmy koty w worku, albo jak w przypadku Alby i Fabsa naszych za grubą kasę.

0

Tak się zastanawiam w tej sytuacji po co nam wychowankowie? Bartra gra pierwszy taki mecz w życiu, Montoya dalej siedzi na ławce, to samo Thiago. A może gdyby od początku sezonu więcej chłopaki grali, ale nie tylko w meczach o pietruche w dodatku po 20 minut? Chyba czas na świeżą krew ale nie z innych klubów tylko z naszego podwórka. Nie chciał bym aby ci właśnie gracze skończyli jak Bojan czy Jeffren.

0

Damy radę.
Som la gent blaugrana!

0

Hmmm nie głupi pomysł, jakiś magik z niego.
A tak na serio to jestem ciekaw kiedy całemu sztabowi skończy się cierpliwość do Alexisa.

0

do juliancarax
Na plus jeszcze to, że był dosyć aktywny w obronie.
Może trzeba go zamienić z Alvesem ;)

0

do karaś

Chłopie naucz się pisać bo tych komentarzy nie da się czytać.
To jest forum, a nie jakaś księga szyfrów do cholery.

Pozdr.

0

Dlatego!!!

0

Zwycięzca LaLiga i CdR gra w superpucharze z drugim finalistą CdR, przynajmniej tak było w 2009r

0

Wiara wiarą, ale najważniejsza w tym meczu będzie skuteczność. Jeżeli będzie ona na przyzwoitym poziomie to o wynik się nie martwię.

0

Aż strach pomyśleć ile będzie tych bramek za 4, 5 lat. Nie dość, że piękne bramki to jeszcze piękne asysty.

0

szacunek!

0

ciekawe czy coś z nim zrobią...

0

Trzeba było nie robić boruty w listopadzie...

0

Mesz przepiękny, przepiękne bramki, nasze i rywala. Oby za rok był taki finał.

p.s. Dzisiaj mega kac. Opuszczone wykłady z prawa jazdy...ale co tam, trzeba się cieszyć.

Visca el Barca...

0

Dziękuję Wam chłopaki za ten finał!!!

0

Domowy fajny, ale zmienił bym getry na bordo. Wyjazd...petarda!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?