dominik12_1997
Dołączył/a: listopad 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny skład się szykuje jutro
0
Czemu tu nie ma Fabsa
0
A o Bojanie nikt nic nie pisze
0
Bojan w 2 ostatnich meczack 2 bramki a Deulofeu wcale nie gorszy
0
Bojan już strzela
0
Man.Utd. gra bardzo słabo, mieli przebłyski z dobrą grą ale były one chwilowe , niewiem czy to zależy od trenera może chciał coś zmienić w zespole.
0
Cesc chyba zawieszony za kartki jest
0
Neymar w lidze ma 4
0
Gimbusem to może ty jesteś , mów za siebie.
0
Teraz to drewno bo mu sie zdażył jeden słaby mecz a jak grał dobrze to każdy chciał aby grał w podstawowym składzie
0
Dokładnie Mascherano wrócił po kontuzji i już gra w pierwszym składzie a Bartra pokazuje ile daje w obronie ale i tak nie będzie grał . Mam nadzieję że jednak dziasiaj zagra.
0
Statystyki mówią za siebie ale u Martino gra sie za nazwisko
0
No pewnie lepiej niech Cesc gra na szpicy , zapomniałem jaki on jest tam dobry
0
A gdzie jest Bartra , Cesc do środka za Xaviego i Pedro do ataku i można grać
0
idz na swoja strone
0
Zauwazyliscie ze Eric Abidal gra w Monaco prawie co mecz?
0
bazyli
, Alexis pauzuje za kartki
0
Pinto-Montoya-Puyol/Mascherano-Piqué-Bartra-Iniesta-Busi-Xavi-Neymar-Cesc-Pedro
0
Fajny skład na dzisiejszy mecz
0
o tylko 18 zawodników powołanych na mecz :)