0

Fajny skład się szykuje jutro

0

Czemu tu nie ma Fabsa

0

A o Bojanie nikt nic nie pisze

0

Bojan w 2 ostatnich meczack 2 bramki a Deulofeu wcale nie gorszy

0

Bojan już strzela

0

Man.Utd. gra bardzo słabo, mieli przebłyski z dobrą grą ale były one chwilowe , niewiem czy to zależy od trenera może chciał coś zmienić w zespole.

0

Cesc chyba zawieszony za kartki jest

0

Neymar w lidze ma 4

0

Gimbusem to może ty jesteś , mów za siebie.

0

Teraz to drewno bo mu sie zdażył jeden słaby mecz a jak grał dobrze to każdy chciał aby grał w podstawowym składzie

0

Dokładnie Mascherano wrócił po kontuzji i już gra w pierwszym składzie a Bartra pokazuje ile daje w obronie ale i tak nie będzie grał . Mam nadzieję że jednak dziasiaj zagra.

0

Statystyki mówią za siebie ale u Martino gra sie za nazwisko

0

No pewnie lepiej niech Cesc gra na szpicy , zapomniałem jaki on jest tam dobry

0

A gdzie jest Bartra , Cesc do środka za Xaviego i Pedro do ataku i można grać

0

idz na swoja strone

0

Zauwazyliscie ze Eric Abidal gra w Monaco prawie co mecz?

0

bazyli
, Alexis pauzuje za kartki

0

Pinto-Montoya-Puyol/Mascherano-Piqué-Bartra-Iniesta-Busi-Xavi-Neymar-Cesc-Pedro

0

Fajny skład na dzisiejszy mecz

0

o tylko 18 zawodników powołanych na mecz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?