dominikos
Dołączył/a: wrzesień 2010
Legnica / obecnie Southampton
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Darujcie sobie komentarze nt powrotu Guardioli ... jeszcze informacja nie przetrwała godziny a juz dywagujecie kto zastąpi Tito !?
Zdrowie jest najważniejsze i nie ważne kto Go zastąpi.
Trochę wyczucia.
Teraz każdy kibic powinien się skupić na tym co dzieje się z człowiekiem który przez wiele lat zrobił tyle dobrego dla Naszego klubu !!!
Zdrowia Tito ! Zdrowia !!!
0
Zdrowia Tito !!!
0
Oby spotkanie było dobrym widowiskiem i żeby obyło się bez kontuzji.
Najważniejsze są 3 punkty i mamy pełne prawo z takim składem do tego żeby myśleć o nich bardzo bardzo realnie ...
Visca el Barca !!!
0
Do poprzedniej wypowiedzi chciałbym dodać że jak w Hiszpanii będzie minus ileś tam to wtedy możemy spać nieco spokojniej ...
Vamos !!!
0
Wiem że na sercu robi się cieplej gdy w Madrycie jest -8 a może być więcej ale nie w całym Madrycie ... przypomnieć być chciał niektórym że "pasiasta" część Madrytu jest tuż za nami i to nimi trzeba się teraz przejmować ...
Visca el Barca y Visca el Catalunya !!!
0
Wiem że Tito wie co robi i nie chce próbować być trenerem ale myślę ze Javier Mascherano w roli defensywnego mógł by zagrać w tym meczu ...
Ale to taka moja osobista dygresja ...
0
Alba123
Wiem ze nie gra ... potrafię czytać ...
Napisałem że teoretycznie taki skład osobowy obrony w dobrej formie może śmiało walczyć o miano jednej z najlepszych na świecie ...
pozdro
0
Takiej obrony jak Barcelona może mieć nikt nie ma.. ..
takie śmigła po bokach w wysokiej formie jak Alves i Alba ... w środku El Capitano i Pique ! Nie mam pytań ..
A do tego jeszcze zmiennicy : Montoya, Javier, Bartra ...
Miodzio Panowie i Panie miodzioooo ...
Visca el Barca !!!
0
A.IniestaFans
Tak, Sergio siedzi za kartki ...
Poza tym miło jest zobaczyć pare stoperów P-P :)
Vamos !!!
0
Chelsea traciła bramki w ostatnich czterech spotkaniach a konkretnie to w dwóch z nich. Z Tottenham w FA Cup ( 5:1 ) i Fulham w PL ( 1:1 ). Także macie błąd.
A dziś tylko awans się liczy !!!
Visca el Barca !!! VAMOS !!!
0
Szukam właściecieli APS cyfry+ lub N czy polsatu. Prosze o wiadomość.
0
Jordi, Thiago Silva, Robin Van Persie + plus powrót Davida i Ibiego i jest taka paka że łohohohohohoohohohohoh ale i lepiej
VAMOS !!!
0
Perdrito i Tello po połówce i będzie dobrze. Liczą się tylko trzy punkty i wywarcie presji na Realu.
Vamos !!
0
David ok ! Ale nie za 40 baniek !? Co to za cena ? Przez to że swego czasu Chelsea i Real wywindowały ceny piłkarzy teraz byle kopacz kosztuje 10 mln a jak by ktoś zdecydował się sprzedać np. Messiego, Ronaldo, Gomeza czy inną wielką gwiazdę to jaka będzie cena ? 200 ? 250 ? To jakaś paranoja. Barcelona na pewno nie wyłoży takiej kasy a już na pewno nie za obrońce który jest dobry ok zgadzam się ale nie jest to ktoś pokroju Puyola czy z poprzednich lat np. Cannavaro ... plota plota plota i już
0
Niech spokojnie wyleczą kontuzję, nie ma sensu ryzykować znowu kilku miesięczną przerwą. Villa i Afelay to będą nasze letnie "transfery" do tego jeszcze może Alba i wcielenie na stałe do pierwszego składu Tello i mamy pake na mam nadzieje 5 :) mistrzostwo z rzędu hehe ....
Visca El Barca !!!
0
Vładziu
El Capitano Żerard Masze Montoya
Busi
Czavi Blada twarz
Fabs King of Kings Teźo
Visca el Barca y Visca el Catalunya !!!
0
" N poinformowała oficjalnie ... "
ło matuchno .... od rana jest info ze oglądajaą wszyscy ...
Oby chłopaki pokazali że wpadki nie zdarzają się dwa razy pod rząd hehe ..
Visca el Barca
0
od rana informują że kanał będzie odkodowany ... jak zwykle nikt nie przeczyta a zamęt siać potrafi ...
Visca el Barca
0
misiek112
Kolega wcześniej chciał zapewne zauważyć fakt że przewijała się informacja o możliwości rozegrania finału na Camp Nou, więc o to mu zapewne chodziło ... a i jeszcze jedno ... nie zawsze finały są rozgrywane na neutralnym terenie :) pozdrowionka
Visca el Barca
0
Najważniejsze by obyło się bez kontuzji i niepotrzebnych zwad między piłkarzami.
Dziś święto pięknego futbolu na najwyższym z poziomów.
VAMOS BARCA !!!
0
Oby nadchodzący rok był dla Nas wszystkich równie radosny.
Każdemu Życzę co najważniejsze zdrowych Świąt.
Samych miłych chwil i góry prezentów dla całej redakcji oraz wszystkich kibiców naszego ukochanego klubu.
0
macko855
po pierwsze czytaj ze zrozumieniem i zwróć uwagę na lekka nutkę sarkazmu, wiem ze nie każdego może być stać i wiem ze nie każdy musi mieć N ale jeżeli ktoś od trzech lat mecz w mecz pyta i pyta to ja sobie po prostu z takich ludzie robię jaja. Śmieszy mnie to i lekko irytuje dlatego się udzielam w komentarzach. A jeszcze co do tego czy kogoś stać to jeżeli ma Polsat to stać go na N lub C+ trzeba tylko zmienić platformę by oglądać mecze ... dla chcącego nic trudnego
Pozdrawiam
0
Uprzedzając pytania ... nie transmitują na TVP1 ani Cartoon Network ani na żadnym Discovery ani na Polsacie ani na Cyfrze, na Trwam i na Animal Planet też nie ma !!!
Jest na kanale 109 platformy N
Visca el Barca
0
Dobrze prawisz Bingoo. Jak dla mnie to dziś może być Keita 2, Puyol 1 i już. Najważniejsza jest dobra gra, kontrolowanie meczu i pewne zwycięstwo.
Visca El Barca.
0
culeson
wiem ze nie muszę im opowiadać ale może chociaż jeden z nich wykorzysta ten internet i zapozna się z historia klubu którego tak wielkim jest kibicem. Jeżeli chociaż jeden z tych napinaczy przestanie wypisywać pierdoły to będzie to sukces ... ale masz rację niestety wielu kibicuje tylko dlatego bo Barca jest na szczycie i ja tego nikomu nie zabraniam i mam nadzieje że się na tym szczycie utrzyma jeszcze bardzo długo.
0
W pełni popieram atak na napinaczy którzy wypisują ze będzie 50:0 dla Barcy ... tylko La Manita i la manita ... gówniarzeria która gdyby nie wygrana z Realem to by nie wiedziała o istnieniu takiego słowa. Trzeba podchodzić z szacunkiem do każdego rywala, każdego powtarzam ! Ile było lat posuchy ? Ile było sezonów kiedy Barca przegrywała, nie dostawała się nawet do LM ? Już nie pamiętacie tego ? Nie pamiętacie bo wtedy jeszcze na dywan po drabinie wchodziliście, a ja pamiętam i teraz jestem szczęśliwy i dumny że klub któremu kibicuje, który kocham ma takie wyniki jak teraz ale nie wypisuję że będzie milion do zera, nie wypisuję że pokonamy każdego. Nie chciałem tym komentarzem nikogo urazić i jest to moje osobiste odczucie ale Panie i Panowie trochę pokory i szacunku bo to dzięki niemu jesteśmy, My jako kibice i jako klub w takim miejscu w dzisiejszym futbolu a nie innym.
Dziękuje.
Visca El Barca
0
Na Polsacie dziś jest Olympiakos - Borussia.
Jedynie na platformie N można obejrzeć ten mecz !
Kiedy się nauczycie ....
LIGA MISTRZÓW - N
LIGA KRAJOWA - CANAL+
i tak od zawsze ...
tłumacz jak krowie na rowie co tydzień lub co trzy dni co gdzie leci ...
Vamos Barca !!!
0
---------------------------------- Valdes -------------------------------------
Alves ----------------------Mascherano ----------------------- Puyol
---------------------------------Busi ------------------------------------
Thiago ----------------------- Xavi ------------------------ Iniesta
Pedro ------------------------ Messi --------------------- Villa
A jeżeli będzie dobry wynik to dać szansę młodym.
Vamos Barca ! Visca el Catalunya !
0
Ja jestem pewien dziś w 100% jednej żółtej kartki ! Dla Daniego Alvesa oczywiście ale to normalne i logiczne że się wyczyści. Poza tym mam nadzieję ujrzeć popis Barcy i wysokie zwycięstwo, oczywiście nie odbieram nic Viktorii i z każdym w LM trzeba się liczyć ale chyba jednak za wysokie progi. Vamos Barca.
0
Moim zdaniem w Lidze Typerów brakuje takiej informacji zaraz po wejściu :
" w ostatnie kolejce zdobyłeś x punktów"
" twoj obecny wynik to x punktów"
" zajmujesz x miejsce "
Ale to tylko moja luźna propozycja ...
Stronka ogólnie wygląda bardzo dobrze :)
Visca El Barca