0

Gościu nie pierdziel. Wczoraj byliśmy lepsi. Przegraliśmy przez indywidualne błędy ( Pique)

1

Pięknie. To mogli się dogadać z PSG wcześniej, zrobić to po cichu, żeby wcześniej sobie zaklepać jakieś transfery w rozsądnych cenach. A teraz przez to wszystko na byle jakiego grajka trzeba wydać 100mln.

0

Nie masz się czym chwalić. Doceniam Ronaldo, ale go nie lubię.

0

zmień zdjęcie kibicu Barcelony

1

3-5-3? Ciekawe, nawet bardzo.

0

6 mln dolarów podobno

1

Następny zajebisty transfer. Ja się pytam kto to jest?

3

pfff. Nie rozśmieszaj mnie z tym Denisem. Za darmo powinni go oddać.

0

Dla Twojej wiadomości przez ostatnie kilka lat nie obejrzałem może trzech lub czterech meczy

10

Gomes wystrzelił? chyba w kiblu

0

Brawo Ney. Złota Piłka będzie

0

Jak już sprowadzać to ludzi z nazwiskami i ogranych, a nie Gomesa czy Denisa

1

Nie ma co płakać. Jedno jest pewne, Paco, Andre i Denis są po prostu za słabi, żeby grać w Barcelonie. Nie ma środka pola, do tego słabsza forma Busiego, Andresa i Rakitica. Zmobilizowali się na jeden mecz, ale to wszystko ciągnie Ney.

2

Przecież wiadomo, że każde dotknięcie twarzy przeciwnika karane jest rzutem wolnym.

0

THIS IS BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16

Trzeba na nich wsiąść jak szpak na czereśnie

0

nie widzę innej opcji jak Messi na środku 1 lub 2

4

I bardzo dobrze, pokazał na euro ile potrafi. Jest wielu takich grajków, którzy grają wspaniale jak są gwiazdami w swoich zespołach, np Fabregas.

1

Zobaczymy na jakim poziomie jest liga angielska

0

Niech najpierw u siebie zrobią porządek

0

100% racji, Alves robi masakre w ataku

0

Ja to nawet nie lubię tych co się jeszcze nie urodzili. Niemiec to Niemiec.

0

Komentarz usunięty

1

Stronka białych ledwo zipie. Nie chce się ładować

1

Nienachalne pisze się razem

0

naucz się po polsku pisać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?