dominiksz87
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gościu nie pierdziel. Wczoraj byliśmy lepsi. Przegraliśmy przez indywidualne błędy ( Pique)
1
Pięknie. To mogli się dogadać z PSG wcześniej, zrobić to po cichu, żeby wcześniej sobie zaklepać jakieś transfery w rozsądnych cenach. A teraz przez to wszystko na byle jakiego grajka trzeba wydać 100mln.
0
Nie masz się czym chwalić. Doceniam Ronaldo, ale go nie lubię.
0
zmień zdjęcie kibicu Barcelony
1
3-5-3? Ciekawe, nawet bardzo.
0
6 mln dolarów podobno
1
Następny zajebisty transfer. Ja się pytam kto to jest?
3
pfff. Nie rozśmieszaj mnie z tym Denisem. Za darmo powinni go oddać.
0
Dla Twojej wiadomości przez ostatnie kilka lat nie obejrzałem może trzech lub czterech meczy
10
Gomes wystrzelił? chyba w kiblu
0
Brawo Ney. Złota Piłka będzie
0
Jak już sprowadzać to ludzi z nazwiskami i ogranych, a nie Gomesa czy Denisa
1
Nie ma co płakać. Jedno jest pewne, Paco, Andre i Denis są po prostu za słabi, żeby grać w Barcelonie. Nie ma środka pola, do tego słabsza forma Busiego, Andresa i Rakitica. Zmobilizowali się na jeden mecz, ale to wszystko ciągnie Ney.
2
Przecież wiadomo, że każde dotknięcie twarzy przeciwnika karane jest rzutem wolnym.
0
THIS IS BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16
Trzeba na nich wsiąść jak szpak na czereśnie
0
nie widzę innej opcji jak Messi na środku 1 lub 2
4
I bardzo dobrze, pokazał na euro ile potrafi. Jest wielu takich grajków, którzy grają wspaniale jak są gwiazdami w swoich zespołach, np Fabregas.
1
Zobaczymy na jakim poziomie jest liga angielska
0
Niech najpierw u siebie zrobią porządek
0
100% racji, Alves robi masakre w ataku
0
Ja to nawet nie lubię tych co się jeszcze nie urodzili. Niemiec to Niemiec.
0
Komentarz usunięty
1
Stronka białych ledwo zipie. Nie chce się ładować
1
Nienachalne pisze się razem
0
naucz się po polsku pisać