dominkoo
Dołączył/a: kwiecień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze wydawał mi się świetnym facetem, takim, do którego człowiek mimowolnie odczuwa sympatię i zaufanie, w obecności którego wie, że czułby się dobrze. Byłam wzruszona jego słowami w wywiadzie, gdy choroba ucichła i opowiadał o rodzinie z głęboką i prawdziwą troską. Nawet przez moment nie wątpiłam, że pokona chorobę, tym bardziej trudno mi uwierzyć w to, co się stało, dla mnie, nagle i niespodziewanie. Może to naiwność ludzka, może wiara w to, że dobrzy ludzie powinni być nietykalni przez los i dryfować przez życie, jakby nigdy nic, z dala od bólu i trosk. Jedyne, co mnie pociesza, to pewność, że Tito miał dobre życie, że otaczali go wspaniali ludzie, oddani przyjaciele, że spełnił choć część marzeń z dzieciństwa i przekazał swoim dzieciom, ale też i kibicom, tak wiele w tak krótkim czasie. Spoczywaj w pokoju Tito.
0
Nie wiem, ile już razy ten człowiek pokazał, że nie ma szacunku do Barcelony, wieczne obrażanie, a przede wszystkim insynuacje, jak to my nie wygrywamy, jakimi sposobami itp. Tym razem zachował sie również po swojemu, bo on nigdy nie przepuści żadnej okazji, aby wbić igiełkę. Może moje stanowisko jest niewłaściwe, ale nie mam do niego szacunku. Kiedyś był mi obojętny, ale gdy objął RM i zaczęła się cała ta krucjata z oszczerstwami, zmieniłam o nim zdanie. Nie mam nic do Chelsea ani innych klubów, nawet jeśli wiem, że ich kibice nie darzą nas sympatią, ot, sport, emocje itp. Jasne, każdy może mieć względem tego człowieka inne odczucia, wielu go podziwia, mnie jednak na jego widok odrzuca i chciałabym, aby Hiszpanię opuścił.
0
Pamiętam, że dzień po meczu dyskutowaliśmy ze znajomymi, kibicami różnych drużyn, kto się zaprezentował najlepiej , jeżeli w ogóle takie słowo ma tutaj rację bytu i doszliśmy do wniosku, że byli to Iniesta, Alexis i Bartra, bo przynajmniej im się chciało, szarpali, biegali. Na tle pozostałych kolegów, szczególnie Messiego, Busiego, Pique, widać było, że są na boisku, że po coś tu przyjechali. Nie rozumiem tak niskich not dla Alexisa i Bartry. W tym meczu poległa drużyna i poległ każdy z osobna, a na pewno poległy wielkie nazwiska.
0
Widać co poniektórzy tylko czekali aż się u nas pojawi artykuł i od razu się zabrali ochoczo do wypisywania głupot i minusowania nieprzychylnych im wypowiedzi. Czyli standardzik.
Mecz "wygrany" przez Real niezasłużenie, ale cóż, taka jet piłka nożna, dopóki decyduje człowiek, a nie maszyna, zawodzić będzie jeszcze nie raz. Oby trafili na Bayern, jeżeli znów dobry sędzia im nie dopomoże, przegrają, bo Bayern jest w doskonałej formie, zresztą rok temu usadzili Real.
0
Może nie przeczyta, ja jednak wierzę, że człowiek pokroju Pepa zainteresuje się tym dziwacznym znaleziskiem w swojej skrzynce. Myślę, że bardzo by się zdziwił i jeszcze bardziej ucieszył, gdyby zobaczył, ile wiernych kibiców ma Barca w Polsce i ile osób stąd przeżywa jego odejście razem z Katalończykami. Wszyscy jesteśmy częścią historii, wspaniałej historii i to właśnie dzięki niemu, dlatego piszmy i podziękujmy - ja osobiście dziękuje fcbarca za taką szansę.