don_matheo
Dołączył/a: październik 2013
Puławy / Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A do matury tylko miesiąc... :D
1
BARCELONISMO !!!!
4
Powiedz to Leo :D
0
A w tej 3-dniowej opcji jest w ogóle nadawany kanał gdzie puszczają GD?
1
2-3 sezony i będzie można odchaczyć kolejny rekord Leona :)
0
Dokładnie, mam tą gazetę MD na pamiątke z Barcelony :)
1
Jest to aparatura do badań wydolnościowych zawodnika
0
Błagam, żeby Ney ani Alba nie dostali dziś kartki. Muszę ich zobaczyć na żywo za tydzień w boju!!!
0
Green
1
Wiadomo, szkoda niewykorzystanej 11, ale to się zdarza. I tak Messi rozegrał świetny mecz, więc chwała mu za to.
Swoją drogą odnoszę wrażenie, że LM może być łatwiej zdobyć niż np LL. W Lidze Mistrzów z lepszymi zespołami Barcelonie idzie lepiej, nie ma aż takiego zamykania się, jest otwarta gra i wtedy Barca "żyje". Inaczej ma się sprawa w lidze, gdzie czasem zdarzy się zespół, który broni się całą jedenastką i naprawdę nie sposób znaleźć drogi do bramki. Jakoś jestem spokojny o pucharowe poczynania Barcy w tym roku. :)
0
Ogarnia ktoś jakąś transmisje w HD którą można wykupić smsem?
0
na weeb.tv udostepniają kanał canal+sport?
0
a na weeb tv udostepniaja kanał canal+sport?
0
W jednym spotkaniu i gol, i asysta.
3
Czy tylko ja nie rozumiem tego posta?
2
Fabregas bodajże :D
0
Ten samobój nie został mu chyba zapisany jako gol, popraw mnie jeśli się mylę ;)
a co do 3 asyst to też się dziwię
1
Z levante 2 bramki i w 60 minucie na ławke :)
0
Messi nie ma żony z tego co wiem :)
0
Nie rozumiem na czym polega twoim zdaniem prostactwo ALby w tej sytuacji?
0
Z jakiego powodu?
0
Może głupie pytanie, ale zawsze mnie nurtuje. Co to znaczy, że ktoś pracuje w odosobnieniu? Tzn lekka kontuzja, jakiś mikrouraz i trenuje sobie sam i wraca do "formy" czy po prostu ćwiczy coś specjalnego sam we własnym zakresie typu wolne, drybling, karne itp?
0
Dokładnie, muszą się w końcu kiedyś ogrywać, a kiedy jak nie w takim meczu przy prawie przesądzonym wyniku i awansie?
0
To prawda, miał swoje magiczne zagrania i od razu było widać jak akcja przyspiesza. :)
1
Oczywiście gratulacje dla Messiego - jesteś chłopie ponadczasowy! Gratulacje dla całej drużyny, bo naprawdę dziś Barcelonę oglądało sie przyjemnie. ładna gra piłką, ładne bramki, niezła obrona.
P.S. Bardzo podobał mi się dziś Pique... Chyba wziął się do roboty
Oby tak dalej.
VEB! :)
0
Ronaldo ma bodajże 200 bramek.
0
Gdzie w Warszawie można obejrzec mecz ?