naprawde Pep zasługuje jaknarazie na oklaski. potrafił stworzyć "nową" , pełną chęci zdobywania bramek i zwycięstw Barce !!! Po nieudanych poprzednio sezonach Barca odbiła sie od dna i to cholernie mocno ! przeciez ja nie pamiętam kiedy barca grała az tak skutecznie !!!
Komentarze
0
boje sie z Eto E Tamto bedzie miał dzień jak z Bilbao ;)
0
Iniesta by tam wszedł i zabił ! - dosłownie :D
szkoda ze faulowali,
0
i tak uważam że Barca powinna sprowadzić jakiegoś innego bramkarza :P
- taki kaprys
no ale fakt, też ostatnio nie wypowiadalem sie dobrze o VV, ale teraz moge mu pogratulować powrotu to "jako-takiej" formy :p
0
aż boje się pomyśleć ile litrów wodki wypije jak Real wyrówna strate, albo co gorsza, wyprzedzi Barce :P
ale naprawde VV i Eto'o E Tamto , nie maja sie czym poszczycić
0
Eto'o - E tamto.....
0
sopcast GD-Sports działa ,ale bez głosu, chodzi wyśmienicie (kanał
0
ładna brameczka :)
0
naprawde Pep zasługuje jaknarazie na oklaski. potrafił stworzyć "nową" , pełną chęci zdobywania bramek i zwycięstw Barce !!! Po nieudanych poprzednio sezonach Barca odbiła sie od dna i to cholernie mocno ! przeciez ja nie pamiętam kiedy barca grała az tak skutecznie !!!
liczby - 44 9 3 20 17 dam na lotkA :D
0
no pedro widze ładnie sie przy piłce utrzymuje. chłopak gra dobrze
0
no i prawie bramka do szatni by byla. niech b lodni wejdzie do akcji :D